Haltestelle Ernst-Kraus-Str. in Altenstadt a.d. Waldnaab
Schlesierstrasse 14,
92665Altenstadt a.d. Waldnaab
The next departure is direction Regensburg Hbf.
Route:
-
Altenstadt(Waldnaab)
-
Weiden(Oberpf) 13:57:00
-
Luhe-Wildenau 14:05:00
-
Luhe 14:07:00
-
Wernberg 14:13:00
-
Pfreimd 14:18:00
-
Nabburg 14:22:00
-
Schwarzenfeld(Opf) 14:28:00
-
Schwandorf 14:35:00
-
Maxhütte-Haidhof 14:49:00
-
Regenstauf 14:59:00
-
Regensburg Hbf 15:11:00
Route:
-
Altenstadt(Waldnaab)
-
Neustadt(Waldnaab) 14:02:00
Route:
-
Altenstadt(Waldnaab)
-
Weiden(Oberpf) 14:04:00
-
Weiherhammer 14:12:00
-
Freihung 14:20:00
-
Vilseck 14:27:00
-
Neukirchen(b Sulzb) 14:41:00
-
Etzelwang 14:46:00
-
Hartmannshof 14:51:00
-
Hersbruck(r Pegnitz) 14:59:00
-
Nürnberg Hbf 15:15:00
Route:
-
Altenstadt(Waldnaab)
-
Windischeschenbach 14:14:00
-
Reuth(b Erbendorf) 14:21:00
-
Wiesau(Oberpf) 14:29:00
-
Pechbrunn 14:35:00
-
Marktredwitz 14:43:00
Route:
-
Ernst-Kraus-Straße, Altenstadt a.d. Waldnaab
-
Max-Reger-Straße, Altenstadt a.d. Waldnaab 14:15:00
-
Industriegebiet Am Forst, Weiden i.d. Oberpfalz 14:17:00
-
Waldlust, Weiden i.d. Oberpfalz 14:19:00
-
Lessingstraße, Weiden i.d. Oberpfalz 14:20:00
-
Ulrich-Schönberger-Straße, Weiden i.d. Oberpfalz 14:21:00
-
Stadtfriedhof, Weiden i.d. Oberpfalz 14:22:00
-
Justizgebäude/Klinikum, Weiden i.d. Oberpfalz 14:24:00
-
Josefskirche, Weiden i.d. Oberpfalz 14:25:00
-
Neues Rathaus, Weiden i.d. Oberpfalz 14:27:00
-
Bahnhof, Weiden i.d. Oberpfalz 14:29:00
Route:
-
Ernst-Kraus-Straße, Altenstadt a.d. Waldnaab
-
Bahnhof, Altenstadt a.d. Waldnaab 14:21:00
-
Neue Katholische Kirche, Altenstadt a.d. Waldnaab 14:22:00
-
Pfarrplatz, Altenstadt a.d. Waldnaab 14:23:00
-
Waldnaabbrücke, Altenstadt a.d. Waldnaab 14:24:00
-
Freyung, Neustadt a.d. Waldnaab 14:26:00
-
Stadtplatz, Neustadt a.d. Waldnaab 14:27:00
-
Raiffeisenplatz, Neustadt a.d. Waldnaab 14:28:00
-
Bergmühle, Neustadt a.d. Waldnaab 14:30:00
-
Steinleite, Störnstein 14:32:00
-
Floßerstraße, Störnstein 14:33:00
-
Gemeindezentrum, Störnstein 14:34:00
-
Bahnhof, Störnstein 14:35:00
-
Diepoldsreuth Abzw., Floß 14:36:00
-
Würnreuth, Floß 14:37:00
-
Abzw. Bahnhof, Floß 14:38:00
-
Marktplatz, Floß 14:39:00
-
Tankstelle Krapf, Floß 14:40:00
-
Hardtheim, Floß 14:41:00
-
Plankenhammer, Floß 14:42:00
-
Plankenhammer Weiher, Floß 14:43:00
-
Altenhammer Kapellenberg, Flossenbürg 14:44:00
-
Altenhammer Sägeweiher, Flossenbürg 14:45:00
-
Abzw. Altenhammer, Flossenbürg 14:47:00
-
Forsthaus, Flossenbürg 14:48:00
-
Gasthof Schloßberg, Flossenbürg 14:49:00
-
Abzw. Gaisweiher, Flossenbürg 14:50:00
-
Gedenkstätte, Flossenbürg 14:51:00