Haltestelle Altenstadt a.d. Waldnaab Bahnhof in Altenstadt a.d. Waldnaab
,
92665Altenstadt a.d. Waldnaab
The next departure is direction Regensburg Hbf.
Route:
-
Altenstadt(Waldnaab)
-
Weiden(Oberpf) 09:57:00
-
Luhe-Wildenau 10:06:00
-
Luhe 10:08:00
-
Wernberg 10:15:00
-
Pfreimd 10:20:00
-
Nabburg 10:24:00
-
Schwarzenfeld(Opf) 10:31:00
-
Irrenlohe 10:34:00
-
Schwandorf 10:38:00
-
Maxhütte-Haidhof 10:49:00
-
Regenstauf 10:58:00
-
Regensburg Hbf 11:11:00
Route:
-
Altenstadt(Waldnaab)
-
Neustadt(Waldnaab) 10:02:00
Route:
-
Altenstadt(Waldnaab)
-
Weiden(Oberpf) 10:04:00
-
Weiherhammer 10:12:00
-
Freihung 10:20:00
-
Vilseck 10:27:00
-
Neukirchen(b Sulzb) 10:41:00
-
Etzelwang 10:46:00
-
Hartmannshof 10:51:00
-
Hersbruck(r Pegnitz) 10:59:00
-
Nürnberg Hbf 11:15:00
Route:
-
Altenstadt(Waldnaab)
-
Windischeschenbach 10:14:00
-
Reuth(b Erbendorf) 10:21:00
-
Wiesau(Oberpf) 10:29:00
-
Pechbrunn 10:35:00
-
Marktredwitz 10:43:00
Route:
-
Bahnhof, Altenstadt a.d. Waldnaab
-
Neue Katholische Kirche, Altenstadt a.d. Waldnaab 10:22:00
-
Pfarrplatz, Altenstadt a.d. Waldnaab 10:23:00
-
Waldnaabbrücke, Altenstadt a.d. Waldnaab 10:24:00
-
Freyung, Neustadt a.d. Waldnaab 10:26:00
-
Stadtplatz, Neustadt a.d. Waldnaab 10:27:00
-
Raiffeisenplatz, Neustadt a.d. Waldnaab 10:28:00
-
Bergmühle, Neustadt a.d. Waldnaab 10:30:00
-
Steinleite, Störnstein 10:32:00
-
Floßerstraße, Störnstein 10:33:00
-
Gemeindezentrum, Störnstein 10:34:00
-
Bahnhof, Störnstein 10:35:00
-
Diepoldsreuth Abzw., Floß 10:36:00
-
Würnreuth, Floß 10:37:00
-
Abzw. Bahnhof, Floß 10:38:00
-
Marktplatz, Floß 10:39:00
-
Tankstelle Krapf, Floß 10:40:00
-
Hardtheim, Floß 10:41:00
-
Plankenhammer, Floß 10:42:00
-
Plankenhammer Weiher, Floß 10:43:00
-
Altenhammer Kapellenberg, Flossenbürg 10:44:00
-
Altenhammer Sägeweiher, Flossenbürg 10:45:00
-
Abzw. Altenhammer, Flossenbürg 10:47:00
-
Forsthaus, Flossenbürg 10:48:00
-
Gasthof Schloßberg, Flossenbürg 10:49:00
-
Abzw. Gaisweiher, Flossenbürg 10:50:00
-
Gedenkstätte, Flossenbürg 10:51:00
-
Diensthütte, Flossenbürg 10:55:00
-
Silberhütte, Bärnau 10:58:00
Route:
-
Altenstadt(Waldnaab)
-
Weiden(Oberpf) 10:57:00
-
Luhe-Wildenau 11:06:00
-
Luhe 11:08:00
-
Wernberg 11:15:00
-
Pfreimd 11:20:00
-
Nabburg 11:24:00
-
Schwarzenfeld(Opf) 11:31:00
-
Irrenlohe 11:34:00
-
Schwandorf 11:38:00
-
Maxhütte-Haidhof 11:49:00
-
Regenstauf 11:58:00
-
Regensburg Hbf 12:10:00