Haltestelle Am Gries in Altdorf (Niederbayern)
Bahnhofstrasse 13,
84032Altdorf (Niederbayern)
The next departure is direction Eugenbach, Altdorf (Niederbayern).
Route:
-
Am Gries, Altdorf (Niederbayern)
-
Hahn, Altdorf (Niederbayern) 21:09:00
-
Rebenring, Altdorf (Niederbayern) 21:10:00
-
Sonnenring, Altdorf (Niederbayern) 21:11:00
-
Bernsteinstraße, Altdorf (Niederbayern) 21:12:00
-
Münchnerauer Straße, Altdorf (Niederbayern) 21:13:00
-
Eugenbach, Altdorf (Niederbayern) 21:14:00
Route:
-
Am Gries, Altdorf (Niederbayern)
-
Wadenspanner, Altdorf (Niederbayern) 21:22:00
-
Bäckergasse, Altdorf (Niederbayern) 21:23:00
-
Landshuter Straße, Altdorf (Niederbayern) 21:24:00
-
Goethestraße, Landshut 21:25:00
-
Weidenweg, Landshut 21:26:00
-
Ulmenstraße, Landshut 21:27:00
-
Wolfgangschule, Landshut 21:28:00
-
Flurstraße, Landshut 21:29:00
-
Altdorfer Straße, Landshut 21:30:00
-
Hauptbahnhof, Landshut 21:32:00
-
Ludmillastraße, Landshut 21:33:00
-
Kennedy-Platz, Landshut 21:34:00
-
Bismarckplatz, Landshut 21:35:00
-
Zweibrückenstraße, Landshut 21:36:00
-
Altstadt, Landshut 21:37:00
Route:
-
Am Gries, Altdorf (Niederbayern)
-
Hahn, Altdorf (Niederbayern) 22:09:00
-
Rebenring, Altdorf (Niederbayern) 22:10:00
-
Sonnenring, Altdorf (Niederbayern) 22:11:00
-
Bernsteinstraße, Altdorf (Niederbayern) 22:12:00
-
Münchnerauer Straße, Altdorf (Niederbayern) 22:13:00
-
Eugenbach, Altdorf (Niederbayern) 22:14:00
Route:
-
Am Gries, Altdorf (Niederbayern)
-
Wadenspanner, Altdorf (Niederbayern) 22:22:00
-
Bäckergasse, Altdorf (Niederbayern) 22:23:00
-
Landshuter Straße, Altdorf (Niederbayern) 22:24:00
-
Goethestraße, Landshut 22:25:00
-
Weidenweg, Landshut 22:26:00
-
Ulmenstraße, Landshut 22:27:00
-
Wolfgangschule, Landshut 22:28:00
-
Flurstraße, Landshut 22:29:00
-
Altdorfer Straße, Landshut 22:30:00
-
Hauptbahnhof, Landshut 22:32:00
-
Ludmillastraße, Landshut 22:33:00
-
Kennedy-Platz, Landshut 22:34:00
-
Bismarckplatz, Landshut 22:35:00
-
Zweibrückenstraße, Landshut 22:36:00
-
Altstadt, Landshut 22:37:00
Route:
-
Am Gries, Altdorf (Niederbayern)
-
Hahn, Altdorf (Niederbayern) 23:09:00
-
Rebenring, Altdorf (Niederbayern) 23:10:00
-
Sonnenring, Altdorf (Niederbayern) 23:11:00
-
Bernsteinstraße, Altdorf (Niederbayern) 23:12:00
-
Münchnerauer Straße, Altdorf (Niederbayern) 23:13:00
-
Eugenbach, Altdorf (Niederbayern) 23:14:00
Route:
-
Am Gries, Altdorf (Niederbayern)
-
Wadenspanner, Altdorf (Niederbayern) 23:22:00
-
Bäckergasse, Altdorf (Niederbayern) 23:23:00
-
Landshuter Straße, Altdorf (Niederbayern) 23:24:00
-
Goethestraße, Landshut 23:25:00
-
Weidenweg, Landshut 23:26:00
-
Ulmenstraße, Landshut 23:27:00
-
Wolfgangschule, Landshut 23:28:00
-
Flurstraße, Landshut 23:29:00
-
Altdorfer Straße, Landshut 23:30:00
-
Hauptbahnhof, Landshut 23:32:00
-
Ludmillastraße, Landshut 23:33:00
-
Kennedy-Platz, Landshut 23:34:00
-
Bismarckplatz, Landshut 23:35:00
-
Zweibrückenstraße, Landshut 23:36:00
-
Altstadt, Landshut 23:37:00