Haltestelle Weinstraße in Alsdorf
Grenzweg 29,
52477Alsdorf
The next departure is direction Alsdorf Annapark (weiter als Li. AL2).
Route:
-
Weinstraße, Alsdorf (Rheinland)
-
Annapark Bahnhof (Bus), Alsdorf (Rheinland) 06:20:00
-
Anna I, Alsdorf (Rheinland) 06:26:00
-
Denkmalplatz, Alsdorf (Rheinland) 06:27:00
-
Cäcilienstraße, Alsdorf (Rheinland) 06:28:00
-
Im Brühl Kirche, Alsdorf (Rheinland) 06:29:00
-
Burg, Alsdorf (Rheinland) 06:30:00
-
Schlosserstraße, Alsdorf (Rheinland) 06:31:00
-
Saarstraße, Alsdorf (Rheinland) 06:32:00
-
Lindenplatz, Alsdorf (Rheinland) 06:33:00
-
Herzogenrather Straße, Alsdorf (Rheinland) 06:34:00
-
Anna II, Alsdorf (Rheinland) 06:35:00
-
Busch Bahnhof (Bus), Alsdorf (Rheinland) 06:36:00
-
Busch Kirche, Alsdorf (Rheinland) 06:37:00
-
Busch Mittelplatz, Alsdorf (Rheinland) 06:38:00
Route:
-
Weinstraße, Alsdorf (Rheinland)
-
Siedlung Ost Posener Straße, Alsdorf (Rheinland) 06:28:00
-
Siedlung Ost Kirche, Alsdorf (Rheinland) 06:29:00
-
Siedlung Ost Berliner Platz, Alsdorf (Rheinland) 06:30:00
-
Siedlung Ost Schweriner Straße, Alsdorf (Rheinland 06:31:00
-
Kellersberg Friedensplatz/Bahnhof, Alsdorf (Rheinl 06:33:00
-
Kellersberg Friedhof, Alsdorf (Rheinland) 06:34:00
-
Kellersberg Nordring, Alsdorf (Rheinland) 06:35:00
-
Kellersberg Husemannstraße, Alsdorf (Rheinland) 06:37:00
-
Kellersberg Broicher Straße, Alsdorf (Rheinland) 06:38:00
-
Ofden Im Kranental, Alsdorf (Rheinland) 06:39:00
-
Ofden Entenweg, Alsdorf (Rheinland) 06:40:00
-
Ofden Dachsweg, Alsdorf (Rheinland) 06:41:00
-
Ofden Grundschule, Alsdorf (Rheinland) 06:42:00
-
Ofden Kiosk, Alsdorf (Rheinland) 06:44:00
-
Ofden Anne-Frank-Straße, Alsdorf (Rheinland) 06:45:00
-
Ofden Freizeitpark, Alsdorf (Rheinland) 06:46:00
-
Kellersberg Weiher, Alsdorf (Rheinland) 06:47:00
-
Annapark Bahnhof (Bus), Alsdorf (Rheinland) 06:50:00
-
Anna I, Alsdorf (Rheinland) 06:56:00
-
Denkmalplatz, Alsdorf (Rheinland) 06:57:00
-
Cäcilienstraße, Alsdorf (Rheinland) 06:58:00
-
Im Brühl Kirche, Alsdorf (Rheinland) 06:59:00
-
Burg, Alsdorf (Rheinland) 07:00:00
-
Schlosserstraße, Alsdorf (Rheinland) 07:01:00
-
Saarstraße, Alsdorf (Rheinland) 07:02:00
-
Lindenplatz, Alsdorf (Rheinland) 07:03:00
-
Herzogenrather Straße, Alsdorf (Rheinland) 07:04:00
-
Anna II, Alsdorf (Rheinland) 07:05:00
-
Busch Bahnhof (Bus), Alsdorf (Rheinland) 07:06:00
-
Busch Kirche, Alsdorf (Rheinland) 07:07:00
-
Busch Mittelplatz, Alsdorf (Rheinland) 07:08:00
Route:
-
Weinstraße, Alsdorf (Rheinland)
-
Annapark Bahnhof (Bus), Alsdorf (Rheinland) 07:20:00
-
Anna I, Alsdorf (Rheinland) 07:26:00
-
Denkmalplatz, Alsdorf (Rheinland) 07:27:00
-
Cäcilienstraße, Alsdorf (Rheinland) 07:28:00
-
Im Brühl Kirche, Alsdorf (Rheinland) 07:29:00
-
Burg, Alsdorf (Rheinland) 07:30:00
-
Schlosserstraße, Alsdorf (Rheinland) 07:31:00
-
Saarstraße, Alsdorf (Rheinland) 07:32:00
-
Lindenplatz, Alsdorf (Rheinland) 07:33:00
-
Herzogenrather Straße, Alsdorf (Rheinland) 07:34:00
-
Anna II, Alsdorf (Rheinland) 07:35:00
-
Busch Bahnhof (Bus), Alsdorf (Rheinland) 07:36:00
-
Busch Kirche, Alsdorf (Rheinland) 07:37:00
-
Busch Mittelplatz, Alsdorf (Rheinland) 07:38:00
Route:
-
Weinstraße, Alsdorf (Rheinland)
-
Annapark Bahnhof (Bus), Alsdorf (Rheinland) 07:40:00
-
KuBiZ, Alsdorf (Rheinland) 07:42:00
Route:
-
Weinstraße, Alsdorf (Rheinland)
-
Annapark Bahnhof (Bus), Alsdorf (Rheinland) 07:42:00
-
KuBiZ, Alsdorf (Rheinland) 07:44:00
Route:
-
Weinstraße, Alsdorf (Rheinland)
-
Annapark Bahnhof (Bus), Alsdorf (Rheinland) 08:20:00
-
Anna I, Alsdorf (Rheinland) 08:26:00
-
Denkmalplatz, Alsdorf (Rheinland) 08:27:00
-
Cäcilienstraße, Alsdorf (Rheinland) 08:28:00
-
Im Brühl Kirche, Alsdorf (Rheinland) 08:29:00
-
Burg, Alsdorf (Rheinland) 08:30:00
-
Schlosserstraße, Alsdorf (Rheinland) 08:31:00
-
Saarstraße, Alsdorf (Rheinland) 08:32:00
-
Lindenplatz, Alsdorf (Rheinland) 08:33:00
-
Herzogenrather Straße, Alsdorf (Rheinland) 08:34:00
-
Anna II, Alsdorf (Rheinland) 08:35:00
-
Busch Bahnhof (Bus), Alsdorf (Rheinland) 08:36:00
-
Busch Kirche, Alsdorf (Rheinland) 08:37:00
-
Busch Mittelplatz, Alsdorf (Rheinland) 08:38:00