Haltestelle Siedlung Broich Greifswalder Stra in Alsdorf
Blumenrather Strasse 267,
52477Alsdorf
The next departure is direction Sief Schule.
Route:
-
Siedlung Broich Greifswalder Straße, Alsdorf (Rhei
-
Broichweiden Neusen Fronhofstraße, Würselen 19:47:00
-
Broichweiden Neusen Kreuz, Würselen 19:48:00
-
Broichweiden Linden Kirche, Würselen 19:50:00
-
Broichweiden Linden Ziegelei, Würselen 19:52:00
-
Broichweiden Vorweiden, Würselen 19:53:00
-
Weiden Kirche, Würselen 19:55:00
-
Weiden Wersch, Würselen 19:57:00
-
Broichweiden Sankt Jobs, Würselen 19:59:00
-
Broichweiden Kapellenfeldchen, Würselen 20:00:00
-
Broichweiden Kaninsberg, Würselen 20:01:00
-
Haaren Am Haarberg, Aachen 20:03:00
-
Haaren Denkmal, Aachen 20:04:00
-
Haaren Markt, Aachen 20:07:00
-
Prager Ring, Aachen 20:09:00
-
Liebigstraße, Aachen 20:11:00
-
Talbot, Aachen 20:13:00
-
Ludwig Forum, Aachen 20:14:00
-
Blücherplatz, Aachen 20:15:00
-
Hansemannplatz, Aachen 20:18:00
-
Bushof, Aachen 20:20:00
-
Elisenbrunnen, Aachen 20:23:00
-
Alter Posthof, Aachen 20:25:00
-
Misereor, Aachen 20:26:00
-
Hauptbahnhof (Bus), Aachen 20:29:00
-
Normaluhr, Aachen 20:30:00
-
Rosenquelle, Aachen 20:31:00
-
Gillesbachtal, Aachen 20:32:00
-
Marienhospital, Aachen 20:33:00
-
Burtscheid, Aachen 20:34:00
-
Heißberg, Aachen 20:35:00
-
Bayernallee, Aachen 20:36:00
-
Siegel, Aachen 20:37:00
-
Bismarckturm, Aachen 20:38:00
-
Waldfriedhof, Aachen 20:39:00
-
Grüne Eiche, Aachen 20:42:00
-
Oberforstbach Kohlshof, Aachen 20:45:00
-
Rasthaus Lichtenbusch, Aachen 20:46:00
-
Lichtenbusch Broich (Zollamt), Aachen 20:46:00
-
Lichtenbusch, Aachen 20:47:00
-
Lichtenbusch Erlenpütz, Aachen 20:48:00
-
Oberforstbach Laschet, Aachen 20:49:00
-
Oberforstbach Tannenallee, Aachen 20:50:00
-
Oberforstbach Schule, Aachen 20:51:00
-
Oberforstbach, Aachen 20:52:00
-
Schleckheim Kroitzheider Weg, Aachen 20:53:00
-
Schleckheim Kapelle, Aachen 20:54:00
-
Nütheim, Aachen 20:55:00
-
Walheim Friedhof, Aachen 20:57:00
-
Walheim Hochhausring, Aachen 20:58:00
-
Walheim, Aachen 20:59:00
-
Walheim Prämienstraße, Aachen 21:03:00
-
Walheim Albert-Einstein-Straße, Aachen 21:04:00
-
Walheim Hasbach, Aachen 21:05:00
-
Walheim Mütschenpfuhl, Aachen 21:06:00
-
Schmithof Ardennenstraße, Aachen 21:07:00
-
Schmithof Kirche, Aachen 21:07:00
-
Schmithof Vennbahn, Aachen 21:08:00
-
Schmithof Schule, Aachen 21:09:00
-
Schmithof Schmithofer Straße, Aachen 21:10:00
-
Sief Radermacher, Aachen 21:11:00
-
Sief Schule, Aachen 21:12:00
Route:
-
Siedlung Broich Greifswalder Straße, Alsdorf (Rhei
-
Siedlung Broich Oststraße, Alsdorf (Rheinland) 20:04:00
-
Siedlung Broich Randsiedlung, Alsdorf (Rheinland) 20:05:00
-
Mariadorf Am Neuen Markt, Alsdorf (Rheinland) 20:07:00
-
Blumenrath Holbeinstraße, Alsdorf (Rheinland) 20:08:00
-
Blumenrath Albert-Schweitzer-Straße, Alsdorf (Rhei 20:09:00
-
Blumenrath Montanstr./Poststraße, Alsdorf (Rheinla 20:10:00
-
Begau Siedlung, Alsdorf (Rheinland) 20:11:00
-
Mariadorf Dreieck, Alsdorf (Rheinland) 20:13:00
-
Mariadorf Altes Rathaus, Alsdorf (Rheinland) 20:14:00
-
Hoengen Hans-Böckler-Straße, Alsdorf (Rheinland) 20:15:00
-
Hoengen Schillerstraße, Alsdorf (Rheinland) 20:16:00
-
Hoengen Goethestraße, Alsdorf (Rheinland) 20:17:00
Route:
-
Siedlung Broich Greifswalder Straße, Alsdorf (Rhei
-
Siedlung Broich Oststraße, Alsdorf (Rheinland) 20:40:00
-
Siedlung Broich Randsiedlung, Alsdorf (Rheinland) 20:41:00
-
Mariadorf Am Neuen Markt, Alsdorf (Rheinland) 20:43:00
-
Blumenrath Holbeinstraße, Alsdorf (Rheinland) 20:44:00
-
Blumenrath Albert-Schweitzer-Straße, Alsdorf (Rhei 20:45:00
-
Blumenrath Montanstr./Poststraße, Alsdorf (Rheinla 20:46:00
-
Begau Siedlung, Alsdorf (Rheinland) 20:47:00
-
Mariadorf Dreieck, Alsdorf (Rheinland) 20:49:00
-
Mariadorf Altes Rathaus, Alsdorf (Rheinland) 20:50:00
-
Hoengen Hans-Böckler-Straße, Alsdorf (Rheinland) 20:51:00
-
Hoengen Schillerstraße, Alsdorf (Rheinland) 20:52:00
-
Hoengen Goethestraße, Alsdorf (Rheinland) 20:53:00
-
Hoengen Corneliusstraße, Alsdorf (Rheinland) 20:54:00
-
Hoengen Konrad-Zuse-Straße, Alsdorf (Rheinland) 20:55:00
-
Hoengen Otto-Lilienthal-Straße, Alsdorf (Rheinland 20:56:00
-
Hoengen Business Park Süd, Alsdorf (Rheinland) 20:57:00
Route:
-
Siedlung Broich Greifswalder Straße, Alsdorf (Rhei
-
Broichweiden Neusen Fronhofstraße, Würselen 20:45:00
-
Broichweiden Neusen Kreuz, Würselen 20:46:00
-
Broichweiden Linden Kirche, Würselen 20:47:00
-
Broichweiden Linden Ziegelei, Würselen 20:48:00
-
Broichweiden Vorweiden, Würselen 20:49:00
-
Weiden Kirche, Würselen 20:50:00
-
Weiden Wersch, Würselen 20:52:00
-
Broichweiden Sankt Jobs, Würselen 20:54:00
-
Broichweiden Kapellenfeldchen, Würselen 20:55:00
-
Broichweiden Kaninsberg, Würselen 20:56:00
-
Haaren Am Haarberg, Aachen 20:58:00
-
Haaren Denkmal, Aachen 20:59:00
-
Haaren Markt, Aachen 21:01:00
-
Prager Ring, Aachen 21:03:00
-
Liebigstraße, Aachen 21:04:00
-
Talbot, Aachen 21:05:00
-
Ludwig Forum, Aachen 21:06:00
-
Blücherplatz, Aachen 21:07:00
-
Hansemannplatz, Aachen 21:10:00
-
Bushof, Aachen 21:12:00
-
Elisenbrunnen, Aachen 21:17:00
-
Alter Posthof, Aachen 21:19:00
-
Misereor, Aachen 21:20:00
-
Hauptbahnhof (Bus), Aachen 21:22:00
-
Normaluhr, Aachen 21:23:00
-
Rosenquelle, Aachen 21:24:00
-
Gillesbachtal, Aachen 21:24:00
-
Marienhospital, Aachen 21:25:00
-
Burtscheid, Aachen 21:26:00
-
Heißberg, Aachen 21:27:00
-
Bayernallee, Aachen 21:28:00
-
Siegel, Aachen 21:29:00
-
Bismarckturm, Aachen 21:30:00
-
Waldfriedhof, Aachen 21:31:00
-
Grüne Eiche, Aachen 21:33:00
-
Oberforstbach Kohlshof, Aachen 21:36:00
-
Rasthaus Lichtenbusch, Aachen 21:37:00
-
Lichtenbusch Broich (Zollamt), Aachen 21:37:00
-
Lichtenbusch, Aachen 21:38:00
-
Lichtenbusch Erlenpütz, Aachen 21:39:00
-
Oberforstbach Gewerbegebiet, Aachen 21:40:00
-
Oberforstbach Pascalstraße, Aachen 21:41:00
-
Oberforstbach Auf dem Bahnes, Aachen 21:41:00
-
Schleckheim Nerscheider Weg, Aachen 21:42:00
-
Schleckheim SCHUMAG, Aachen 21:43:00
Route:
-
Siedlung Broich Greifswalder Straße, Alsdorf (Rhei
-
Siedlung Broich Oststraße, Alsdorf (Rheinland) 21:03:00
-
Siedlung Broich Randsiedlung, Alsdorf (Rheinland) 21:04:00
-
Mariadorf Am Neuen Markt, Alsdorf (Rheinland) 21:06:00
-
Blumenrath Holbeinstraße, Alsdorf (Rheinland) 21:07:00
-
Blumenrath Albert-Schweitzer-Straße, Alsdorf (Rhei 21:08:00
-
Blumenrath Montanstr./Poststraße, Alsdorf (Rheinla 21:09:00
-
Begau Siedlung, Alsdorf (Rheinland) 21:10:00
-
Mariadorf Dreieck, Alsdorf (Rheinland) 21:12:00
-
Mariadorf Altes Rathaus, Alsdorf (Rheinland) 21:13:00
-
Hoengen Hans-Böckler-Straße, Alsdorf (Rheinland) 21:14:00
-
Hoengen Schillerstraße, Alsdorf (Rheinland) 21:15:00
-
Hoengen Goethestraße, Alsdorf (Rheinland) 21:15:00
Route:
-
Siedlung Broich Greifswalder Straße, Alsdorf (Rhei
-
Siedlung Broich Oststraße, Alsdorf (Rheinland) 21:43:00
-
Siedlung Broich Randsiedlung, Alsdorf (Rheinland) 21:44:00
-
Mariadorf Am Neuen Markt, Alsdorf (Rheinland) 21:46:00
-
Blumenrath Holbeinstraße, Alsdorf (Rheinland) 21:47:00
-
Blumenrath Albert-Schweitzer-Straße, Alsdorf (Rhei 21:48:00
-
Blumenrath Montanstr./Poststraße, Alsdorf (Rheinla 21:49:00
-
Begau Siedlung, Alsdorf (Rheinland) 21:50:00
-
Mariadorf Dreieck, Alsdorf (Rheinland) 21:52:00
-
Mariadorf Altes Rathaus, Alsdorf (Rheinland) 21:53:00
-
Hoengen Hans-Böckler-Straße, Alsdorf (Rheinland) 21:54:00
-
Hoengen Schillerstraße, Alsdorf (Rheinland) 21:55:00
-
Hoengen Goethestraße, Alsdorf (Rheinland) 21:55:00
-
Hoengen Corneliusstraße, Alsdorf (Rheinland) 21:55:00
-
Hoengen Konrad-Zuse-Straße, Alsdorf (Rheinland) 21:56:00
-
Hoengen Otto-Lilienthal-Straße, Alsdorf (Rheinland 21:57:00
-
Hoengen Business Park Süd, Alsdorf (Rheinland) 21:58:00