Haltestelle Schaufenberger Straße in Alsdorf
Rathausstrasse 96,
52477Alsdorf
The next departure is direction Alsdorf Annapark.
Route:
-
Cäcilienstraße, Alsdorf (Rheinland)
-
Denkmalplatz, Alsdorf (Rheinland) 09:11:00
-
Anna I, Alsdorf (Rheinland) 09:12:00
-
Annapark Bahnhof (Bus), Alsdorf (Rheinland) 09:13:00
Route:
-
Schaufenberger Straße, Alsdorf (Rheinland)
-
Sportplatz, Alsdorf (Rheinland) 09:37:00
-
Schaufenberg Am Klött, Alsdorf (Rheinland) 09:38:00
-
Schaufenberg Ortmanns, Alsdorf (Rheinland) 09:39:00
-
Schaufenberg Nordstraße, Alsdorf (Rheinland) 09:40:00
-
Schaufenberg Max-Planck-Straße, Alsdorf (Rheinland 09:40:00
-
Bettendorf, Alsdorf (Rheinland) 09:42:00
-
Siersdorf Friedhof, Aldenhoven 09:44:00
-
Siersdorf Post, Aldenhoven 09:45:00
-
Siersdorf Frauenrath, Aldenhoven 09:46:00
-
Siersdorf Schlösser, Aldenhoven 09:47:00
-
Dürboslar, Aldenhoven 09:49:00
-
Dürboslar Heerstraße, Aldenhoven 09:50:00
-
Friedhof, Aldenhoven 09:54:00
-
Kirche, Aldenhoven 09:55:00
-
Markt, Aldenhoven 09:57:00
Route:
-
Schaufenberger Straße, Alsdorf (Rheinland)
-
Linnicher Straße, Alsdorf (Rheinland) 09:38:00
-
Gesamtschule, Alsdorf (Rheinland) 09:39:00
-
Neuweiler, Alsdorf (Rheinland) 09:40:00
-
Oidtweiler Kloshaus, Baesweiler 09:42:00
-
Oidtweiler Kapelle, Baesweiler 09:43:00
-
BürgerMitteBaesweiler, Baesweiler 09:44:00
-
Bushof, Baesweiler 09:46:00
-
Parkstraße, Baesweiler 09:49:00
-
Jülicher Straße, Baesweiler 09:50:00
-
Gymnasium, Baesweiler 09:51:00
-
Urweg, Baesweiler 09:51:00
-
Fidelisstraße, Baesweiler 09:52:00
-
CarlAlexanderPark, Baesweiler 09:54:00
-
Reyplatz, Baesweiler 09:55:00
Route:
-
Im Brühl Kirche, Alsdorf (Rheinland)
-
Denkmalplatz, Alsdorf (Rheinland) 09:41:00
-
Anna I, Alsdorf (Rheinland) 09:42:00
-
Annapark Bahnhof (Bus), Alsdorf (Rheinland) 09:43:00
-
Kellersberg Weiher, Alsdorf (Rheinland) 09:47:00
-
Ofden Überheide, Alsdorf (Rheinland) 09:49:00
-
Schleibach Schleibacher Hof, Alsdorf (Rheinland) 09:50:00
-
Birk, Würselen 09:52:00
-
Immeln, Würselen 09:53:00
-
Gouleystraße, Würselen 09:54:00
-
Brückweg, Würselen 09:55:00
-
Parkhotel, Würselen 09:56:00
-
Neuhauser Straße, Würselen 10:00:00
-
Paulinenstraße, Würselen 10:01:00
-
Kaisersruh, Würselen 10:02:00
-
Strangenhäuschen, Aachen 10:04:00
-
Eulershof, Aachen 10:05:00
-
Sportpark Soers, Aachen 10:08:00
-
Alter Tivoli, Aachen 10:09:00
-
Rolandstraße, Aachen 10:12:00
-
Carolus Thermen, Aachen 10:13:00
-
STAWAG, Aachen 10:14:00
-
Blücherplatz, Aachen 10:15:00
-
Hansemannplatz, Aachen 10:18:00
-
Bushof, Aachen 10:20:00
-
Elisenbrunnen, Aachen 10:23:00
-
Alter Posthof, Aachen 10:25:00
-
Misereor, Aachen 10:26:00
-
Hauptbahnhof (Bus), Aachen 10:29:00
Route:
-
Im Brühl Kirche, Alsdorf (Rheinland)
-
Denkmalplatz, Alsdorf (Rheinland) 09:51:00
-
Anna I, Alsdorf (Rheinland) 09:52:00
-
Annapark Bahnhof (Bus), Alsdorf (Rheinland) 09:53:00
-
Kellersberg Weiher, Alsdorf (Rheinland) 09:57:00
-
Ofden Freizeitpark, Alsdorf (Rheinland) 09:58:00
-
Ofden Anne-Frank-Straße, Alsdorf (Rheinland) 10:00:00
-
Ofden Kiosk, Alsdorf (Rheinland) 10:01:00
-
Ofden Grundschule, Alsdorf (Rheinland) 10:03:00
-
Ofden Dachsweg, Alsdorf (Rheinland) 10:04:00
-
Ofden Entenweg, Alsdorf (Rheinland) 10:05:00
-
Ofden Im Kranental, Alsdorf (Rheinland) 10:06:00
-
Kellersberg Broicher Straße, Alsdorf (Rheinland) 10:07:00
-
Kellersberg Husemannstraße, Alsdorf (Rheinland) 10:08:00
-
Kellersberg Friedensplatz/Bahnhof, Alsdorf (Rheinl 10:10:00
-
Kellersberg Friedhof, Alsdorf (Rheinland) 10:11:00
-
Kellersberg Nordring, Alsdorf (Rheinland) 10:12:00
-
Siedlung Ost Schweriner Straße, Alsdorf (Rheinland 10:13:00
-
Siedlung Ost Berliner Platz, Alsdorf (Rheinland) 10:14:00
-
Siedlung Ost Kirche, Alsdorf (Rheinland) 10:15:00
-
Siedlung Ost Posener Straße, Alsdorf (Rheinland) 10:16:00
-
Weinstraße, Alsdorf (Rheinland) 10:17:00
-
Annapark Bahnhof (Bus), Alsdorf (Rheinland) 10:20:00
Route:
-
Schaufenberger Straße, Alsdorf (Rheinland)
-
Linnicher Straße, Alsdorf (Rheinland) 09:51:00
-
Gesamtschule, Alsdorf (Rheinland) 09:52:00