Haltestelle Anna I in Alsdorf
Bahnhofstrasse 41,
52477Alsdorf
The next departure is direction Alsdorf Annapark.
Route:
-
Anna I, Alsdorf (Rheinland)
-
Annapark Bahnhof (Bus), Alsdorf (Rheinland) 13:12:00
Route:
-
Anna I, Alsdorf (Rheinland)
-
Annapark Bahnhof (Bus), Alsdorf (Rheinland) 13:13:00
-
Kellersberg Weiher, Alsdorf (Rheinland) 13:17:00
-
Ofden Überheide, Alsdorf (Rheinland) 13:19:00
-
Schleibach Schleibacher Hof, Alsdorf (Rheinland) 13:20:00
-
Birk, Würselen 13:22:00
-
Immeln, Würselen 13:23:00
-
Gouleystraße, Würselen 13:24:00
-
Brückweg, Würselen 13:25:00
-
Parkhotel, Würselen 13:26:00
-
Neuhauser Straße, Würselen 13:30:00
-
Paulinenstraße, Würselen 13:31:00
-
Kaisersruh, Würselen 13:32:00
-
Strangenhäuschen, Aachen 13:34:00
-
Eulershof, Aachen 13:35:00
-
Sportpark Soers, Aachen 13:38:00
-
Alter Tivoli, Aachen 13:39:00
-
Rolandstraße, Aachen 13:42:00
-
Carolus Thermen, Aachen 13:43:00
-
STAWAG, Aachen 13:44:00
-
Blücherplatz, Aachen 13:45:00
-
Hansemannplatz, Aachen 13:48:00
-
Bushof, Aachen 13:50:00
-
Elisenbrunnen, Aachen 13:53:00
-
Alter Posthof, Aachen 13:55:00
-
Misereor, Aachen 13:56:00
-
Hauptbahnhof (Bus), Aachen 13:59:00
Route:
-
Anna I, Alsdorf (Rheinland)
-
Denkmalplatz, Alsdorf (Rheinland) 13:16:00
-
Rathaus, Alsdorf (Rheinland) 13:18:00
-
Siedlung Ost Feuerwehrhaus, Alsdorf (Rheinland) 13:19:00
-
Schaufenberg Am Kreuzberg, Alsdorf (Rheinland) 13:20:00
-
Schaufenberg Hagfeld, Alsdorf (Rheinland) 13:22:00
-
Schaufenberg Gewerbepark, Alsdorf (Rheinland) 13:23:00
-
Siedlung Ost, Alsdorf (Rheinland) 13:24:00
-
Mariadorf Mariagrube, Alsdorf (Rheinland) 13:26:00
-
Mariadorf Kirche, Alsdorf (Rheinland) 13:27:00
-
Mariadorf Kreuz, Alsdorf (Rheinland) 13:27:00
-
Mariadorf Im Boisch, Alsdorf (Rheinland) 13:28:00
-
Mariadorf Dreieck, Alsdorf (Rheinland) 13:31:00
-
Mariadorf Altes Rathaus, Alsdorf (Rheinland) 13:33:00
-
Hoengen Hans-Böckler-Straße, Alsdorf (Rheinland) 13:34:00
-
Hoengen Schillerstraße, Alsdorf (Rheinland) 13:35:00
-
Hoengen Goethestraße, Alsdorf (Rheinland) 13:36:00
-
Warden Feld, Alsdorf (Rheinland) 13:37:00
-
Warden Kirche, Alsdorf (Rheinland) 13:38:00
-
Kinzweiler Pannesstraße, Eschweiler 13:41:00
-
Kinzweiler Kambach, Eschweiler 13:42:00
-
Hehlrath Westerwaldstraße, Eschweiler 13:44:00
-
Hehlrath Schwarzwaldstraße, Eschweiler 13:46:00
-
Röhe Am Römerberg, Eschweiler 13:49:00
-
Röhe Lederfabrik, Eschweiler 13:53:00
-
Steinstraße, Eschweiler 13:54:00
-
Bushof, Eschweiler 13:55:00
-
Grabenstraße, Eschweiler 14:02:00
-
Rathaus, Eschweiler 14:03:00
-
Friedhof, Eschweiler 14:04:00
-
Südstraße, Eschweiler 14:06:00
-
Herz-Jesu-Kirche, Eschweiler 14:07:00
-
Wetterschacht, Eschweiler 14:08:00
-
Lynenwerk, Eschweiler 14:09:00
-
Weisweiler Elektrowerk, Eschweiler 14:11:00
-
Weisweiler Zukunft, Eschweiler 14:12:00
-
Weisweiler Berliner Ring, Eschweiler 14:13:00
-
Weisweiler Frankenplatz, Eschweiler 14:14:00
-
Weisweiler Lindenallee, Eschweiler 14:15:00
-
Weisweiler Weißer Weg, Eschweiler 14:16:00
-
Wilhelmshöhe Tannenbergstraße, Eschweiler 14:17:00
-
Weisweiler Hüchelner Straße, Eschweiler 14:17:00
-
Wilhelmshöhe St. Johannes, Eschweiler 14:18:00
-
Wilhelmshöhe, Eschweiler 14:19:00
-
Weisweiler Hermann-Löns-Straße, Eschweiler 14:20:00
-
Weisweiler Am Schildchen, Eschweiler 14:21:00
-
Weisweiler Ziegelei, Eschweiler 14:21:00
-
Weisweiler Hücheln Wasserfeld, Eschweiler 14:22:00
Route:
-
Anna I, Alsdorf (Rheinland)
-
Denkmalplatz, Alsdorf (Rheinland) 13:16:00
-
Schaufenberger Straße, Alsdorf (Rheinland) 13:17:00
-
Sportplatz, Alsdorf (Rheinland) 13:18:00
-
Gesamtschule, Alsdorf (Rheinland) 13:19:00
-
Schaufenberg Am Klött, Alsdorf (Rheinland) 13:21:00
-
Schaufenberg Ortmanns, Alsdorf (Rheinland) 13:22:00
-
Schaufenberg Nordstraße, Alsdorf (Rheinland) 13:23:00
-
Schaufenberg Max-Planck-Straße, Alsdorf (Rheinland 13:23:00
-
Bettendorf, Alsdorf (Rheinland) 13:25:00
-
Siersdorf Friedhof, Aldenhoven 13:27:00
-
Siersdorf Post, Aldenhoven 13:28:00
-
Siersdorf Frauenrath, Aldenhoven 13:29:00
-
Siersdorf Schlösser, Aldenhoven 13:30:00
-
Dürboslar, Aldenhoven 13:32:00
-
Dürboslar Heerstraße, Aldenhoven 13:33:00
-
Friedhof, Aldenhoven 13:37:00
-
Kirche, Aldenhoven 13:38:00
-
Markt, Aldenhoven 13:40:00
Route:
-
Anna I, Alsdorf (Rheinland)
-
Denkmalplatz, Alsdorf (Rheinland) 13:19:00
-
Schaufenberger Straße, Alsdorf (Rheinland) 13:20:00
-
Linnicher Straße, Alsdorf (Rheinland) 13:21:00
-
Gesamtschule, Alsdorf (Rheinland) 13:22:00
Route:
-
Anna I, Alsdorf (Rheinland)
-
Annapark Bahnhof (Bus), Alsdorf (Rheinland) 13:23:00