Haltestelle St. Michael in Ahlen
Warendorfer Strasse 93,
59227Ahlen
The next departure is direction Bahnhof, Ahlen.
Route:
-
St. Michael, Ahlen
-
Spilbrink, Ahlen 17:18:00
-
Liebfrauenstraße, Ahlen 17:19:00
-
Gerichtsstraße, Ahlen 17:20:00
-
Bahnhof, Ahlen 17:22:00
Route:
-
St. Michael, Ahlen
-
Klingerstraße, Ahlen 17:24:00
-
Abzw. Küperskamp, Ahlen 17:25:00
-
Abzw. Im Altefeld, Ahlen 17:25:00
-
Stadtwald Langst, Ahlen 17:26:00
-
Bergeickel, Ahlen 17:27:00
-
Bergeickel Strontianitstraße, Ahlen 17:28:00
-
Vorhelm Kästnerstr., Ahlen 17:29:00
-
Vorhelm Bahnhof, Ahlen 17:30:00
-
Vorhelm Abzw. Alte Ladestraße, Ahlen 17:30:00
-
Vorhelm Haarbachstr., Ahlen 17:31:00
-
Vorhelm Abzw. Ahlener Str., Ahlen 17:32:00
-
Vorhelm Pelmke, Ahlen 17:33:00
-
Vorhelm Pankratiuskirche, Ahlen 17:34:00
-
Enniger Bahnhof, Ennigerloh 17:38:00
-
Enniger Lönsstr., Ennigerloh 17:39:00
-
Enniger Lindenhof, Ennigerloh 17:40:00
-
Enniger Rosenweg, Ennigerloh 17:41:00
-
Enniger Grundkötter, Ennigerloh 17:42:00
-
Tönnishäuschen Kapelle, Ahlen 17:46:00
Route:
-
St. Michael, Ahlen
-
Spilbrink, Ahlen 17:24:00
-
Liebfrauenstraße, Ahlen 17:25:00
-
Gerichtsstraße, Ahlen 17:27:00
-
Bahnhof, Ahlen 17:28:00
Route:
-
St. Michael, Ahlen
-
Thielbrede, Ahlen 17:41:00
-
Denkhoff, Ahlen 17:42:00
-
Wasserturm (Guissen), Ahlen 17:43:00
-
Warendorfer Str., Ahlen 17:45:00
-
Isendorf Beumer, Ahlen 17:46:00
-
Tönnishäuschen Budt, Ahlen 17:47:00
-
Tönnishäuschen Kapelle, Ahlen 17:49:00
-
Hoetmar Haarbaum, Warendorf 17:52:00
-
Hoetmar Lütkehaus, Warendorf 17:53:00
-
Hoetmar Stork, Warendorf 17:54:00
-
Hoetmar Roberg, Warendorf 17:55:00
-
Hoetmar Abzw. Holtrup, Warendorf 17:56:00
-
Hoetmar Mitte, Warendorf 17:57:00
-
Hoetmar Raiffeisenstr., Warendorf 17:58:00
-
Hoetmar Lentruper Weg, Warendorf 17:59:00
-
Hoetmar Jungmann, Warendorf 18:01:00
-
Freckenhorst Gronhorst, Warendorf 18:03:00
-
Freckenhorst Lembeck, Warendorf 18:04:00
-
Freckenhorst Berliner Str., Warendorf 18:05:00
-
Freckenhorst Mitte, Warendorf 18:07:00
-
Freckenhorst Altenheim, Warendorf 18:08:00
-
Freckenhorst Landvolkshochschule., Warendorf 18:09:00
-
Am Siechenhorst, Warendorf 18:10:00
-
Kreishaus, Warendorf 18:11:00
-
Kleine Str., Warendorf 18:12:00
-
Stadtgraben, Warendorf 18:13:00
-
Bahnhof, Warendorf 18:14:00
Route:
-
St. Michael, Ahlen
-
Spilbrink, Ahlen 17:48:00
-
Liebfrauenstraße, Ahlen 17:49:00
-
Gerichtsstraße, Ahlen 17:50:00
-
Bahnhof, Ahlen 17:52:00
Route:
-
St. Michael, Ahlen
-
Spilbrink, Ahlen 18:07:00
-
Liebfrauenstraße, Ahlen 18:08:00
-
Gerichtsstraße, Ahlen 18:09:00
-
Bahnhof, Ahlen 18:10:00