Haltestelle Neuhaus Brandstr. in Adelsdorf
Neuhauser Hauptstrasse 43,
91325Adelsdorf
The next departure is direction Höchstadt Schwedenschanze.
Route:
-
Neuhaus Brandstraße, Adelsdorf
-
Buch, Gremsdorf 18:27:00
-
Poppenwind, Gremsdorf 18:29:00
-
Krausenbechhofen, Gremsdorf 18:31:00
-
Bechhoferstr., Gremsdorf 18:33:00
-
Bechhofener Weg (B470), Höchstadt a.d. Aisch 18:36:00
-
Bahnhof, Höchstadt a.d. Aisch 18:38:00
-
Aischwiese, Höchstadt a.d. Aisch 18:39:00
-
Schillerplatz, Höchstadt a.d. Aisch 18:40:00
-
Don-Bosco-Schule, Höchstadt a.d. Aisch 18:42:00
-
Schwedenschanze, Höchstadt a.d. Aisch 18:45:00
Route:
-
Neuhaus Brandstraße, Adelsdorf
-
Neuhaus Raiffeisenbank, Adelsdorf 18:26:00
-
Heppstädt, Adelsdorf 18:30:00
-
Wiesendorf, Adelsdorf 18:32:00
-
Am Reuthsee, Adelsdorf 18:33:00
-
Erlanger Straße/Schafgasse, Adelsdorf 18:35:00
-
Oesdorfer Weg, Adelsdorf 18:36:00
-
Weppersdorf, Adelsdorf 18:38:00
-
Lauf, Adelsdorf 18:43:00
-
Uttstadt, Adelsdorf 18:45:00
-
Erlanger Straße/Schafgasse, Adelsdorf 18:47:00
-
Marktplatz, Adelsdorf 18:48:00
-
Fa. Dr. Soldan, Adelsdorf 18:50:00
-
Nainsdorf, Adelsdorf 18:52:00
-
ALDI, Adelsdorf 18:53:00
Route:
-
Neuhaus Brandstraße, Adelsdorf
-
Buch, Gremsdorf 19:27:00
-
Poppenwind, Gremsdorf 19:29:00
-
Krausenbechhofen, Gremsdorf 19:31:00
-
Bechhoferstr., Gremsdorf 19:33:00
-
Bechhofener Weg (B470), Höchstadt a.d. Aisch 19:36:00
-
Bahnhof, Höchstadt a.d. Aisch 19:38:00
-
Aischwiese, Höchstadt a.d. Aisch 19:39:00
-
Schillerplatz, Höchstadt a.d. Aisch 19:40:00
-
Don-Bosco-Schule, Höchstadt a.d. Aisch 19:42:00
-
Schwedenschanze, Höchstadt a.d. Aisch 19:45:00
Route:
-
Neuhaus Brandstraße, Adelsdorf
-
Neuhaus Raiffeisenbank, Adelsdorf 19:26:00
-
Heppstädt, Adelsdorf 19:30:00
-
Wiesendorf, Adelsdorf 19:32:00
-
Am Reuthsee, Adelsdorf 19:33:00
-
Erlanger Straße/Schafgasse, Adelsdorf 19:35:00
-
Oesdorfer Weg, Adelsdorf 19:36:00
-
Weppersdorf, Adelsdorf 19:38:00
-
Lauf, Adelsdorf 19:43:00
-
Uttstadt, Adelsdorf 19:45:00
-
Erlanger Straße/Schafgasse, Adelsdorf 19:47:00
-
Marktplatz, Adelsdorf 19:48:00
-
Fa. Dr. Soldan, Adelsdorf 19:50:00
-
Nainsdorf, Adelsdorf 19:52:00
-
ALDI, Adelsdorf 19:53:00
Route:
-
Neuhaus Brandstraße, Adelsdorf
-
Neuhaus Raiffeisenbank, Adelsdorf 20:54:00
-
Heppstädt, Adelsdorf 20:58:00
-
Wiesendorf, Adelsdorf 21:00:00
-
Am Reuthsee, Adelsdorf 21:01:00
-
Erlanger Straße/Schafgasse, Adelsdorf 21:03:00
-
Oesdorfer Weg, Adelsdorf 21:04:00
-
Weppersdorf, Adelsdorf 21:06:00
-
Lauf, Adelsdorf 21:11:00
-
Uttstadt, Adelsdorf 21:13:00
-
Erlanger Straße/Schafgasse, Adelsdorf 21:15:00
-
Marktplatz, Adelsdorf 21:16:00
-
Fa. Dr. Soldan, Adelsdorf 21:18:00
-
Nainsdorf, Adelsdorf 21:20:00
-
ALDI, Adelsdorf 21:21:00
Route:
-
Neuhaus Brandstraße, Adelsdorf
-
Buch, Gremsdorf 21:27:00
-
Poppenwind, Gremsdorf 21:29:00
-
Krausenbechhofen, Gremsdorf 21:31:00
-
Bechhoferstr., Gremsdorf 21:33:00
-
Bechhofener Weg (B470), Höchstadt a.d. Aisch 21:36:00
-
Bahnhof, Höchstadt a.d. Aisch 21:38:00
-
Aischwiese, Höchstadt a.d. Aisch 21:39:00
-
Schillerplatz, Höchstadt a.d. Aisch 21:40:00
-
Don-Bosco-Schule, Höchstadt a.d. Aisch 21:42:00
-
Schwedenschanze, Höchstadt a.d. Aisch 21:45:00