Haltestelle Abzw. Börrat in Abtsgmünd
Heerstrasse 1,
73453Abtsgmünd
The next departure is direction 7698 Abtsgmünd.
Route:
-
Hohenstadt Abzw. Börrat, Abtsgmünd
-
Neubronn Wolfstraße, Abtsgmünd 05:16:00
-
Neubronn Kapellenstraße, Abtsgmünd 05:17:00
-
Kellerhaus Abzw. Neubronn, Abtsgmünd 05:18:00
-
Hirtenäcker, Abtsgmünd 05:20:00
-
Knöckle, Abtsgmünd 05:20:00
-
Busbahnhof, Abtsgmünd 05:22:00
Route:
-
Hohenstadt Abzw. Börrat, Abtsgmünd
-
Hohenstadt Marktplatz, Abtsgmünd 06:42:00
-
Löwen, Obergröningen 06:44:00
-
Badstraße, Obergröningen 06:45:00
Route:
-
Hohenstadt Abzw. Börrat, Abtsgmünd
-
Kellerhaus Abzw. Neubronn, Abtsgmünd 06:56:00
-
Gewerbegebiet Dettenried, Abtsgmünd 06:57:00
-
Schule, Abtsgmünd 07:01:00
-
Busbahnhof, Abtsgmünd 07:02:00
Route:
-
Hohenstadt Abzw. Börrat, Abtsgmünd
-
Neubronn Wolfstraße, Abtsgmünd 07:52:00
-
Neubronn Kapellenstraße, Abtsgmünd 07:53:00
-
Kellerhaus Abzw. Neubronn, Abtsgmünd 07:54:00
-
Gewerbegebiet Dettenried, Abtsgmünd 07:55:00
-
Hirtenäcker, Abtsgmünd 07:57:00
-
Knöckle, Abtsgmünd 07:58:00
-
Schule, Abtsgmünd 07:59:00
-
Busbahnhof, Abtsgmünd 08:03:00
-
Ochsen, Abtsgmünd 08:04:00
-
Friedhof, Abtsgmünd 08:05:00
-
Neuschmiede, Abtsgmünd 08:06:00
-
Abzw. Hangendenbuch, Abtsgmünd 08:07:00
-
Zankenwirtschaft, Hüttlingen 08:08:00
-
Abzw. Waiblingen, Aalen 08:09:00
-
Niederalfingen, Hüttlingen 08:11:00
-
Straubenmühle, Hüttlingen 08:13:00
-
Ortsmitte, Hüttlingen 08:15:00
-
Kocherwiesen/K3311, Hüttlingen 08:17:00
-
Wasseralfingen Talschule Abzw., Aalen 08:20:00
-
Wasseralfingen Stefanuskirche, Aalen 08:22:00
-
Wasseralfingen SHW, Aalen 08:24:00
-
Berufl.Schulen/K3311, Aalen 08:27:00
-
Wasseralfingen Löwenbrauerei, Aalen 08:28:00
-
Abzw. Rötenberg, Aalen 08:28:00
-
ZOB, Aalen 08:29:00
Route:
-
Hohenstadt Abzw. Börrat, Abtsgmünd
-
Hohenstadt Marktplatz, Abtsgmünd 08:25:00
-
Hohenstadt Schule, Abtsgmünd 08:31:00
-
Löwen, Obergröningen 08:33:00
-
Hauptstraße, Schechingen 08:37:00
-
Buttfeld Abzw., Schechingen 08:38:00
-
Riedhof, Schechingen 08:39:00
-
Hohenlaub, Heuchlingen 08:40:00
-
Krone, Heuchlingen 08:44:00
-
Leinzeller Str., Heuchlingen 08:45:00
-
Horn, Göggingen 08:48:00
-
Horn Abzw., Göggingen 08:49:00
-
Mulfingen, Göggingen 08:50:00
-
Mulfinger Straße, Leinzell 08:51:00
-
Rathaus, Leinzell 08:52:00
-
Schulzentrum, Leinzell 08:53:00
-
Apotheke, Leinzell 08:54:00
-
Traube, Leinzell 08:55:00
-
Brainkofen Leinzeller Straße, Iggingen 08:57:00
-
Brainkofen Abzw., Iggingen 08:58:00
-
Brainkofer Straße, Iggingen 08:59:00
-
Pfalzgasse, Iggingen 09:00:00
-
Schule, Iggingen 09:02:00
-
Hussenhofen Burgholz, Schwäbisch Gmünd 09:05:00
-
Hussenhofen Mozartschule, Schwäbisch Gmünd 09:06:00
-
Hussenhofen Elektro Hägele, Schwäbisch Gmünd 09:06:00
-
Hussenhofen Bezirksamt, Schwäbisch Gmünd 09:07:00
-
Hussenhofen Böhmerwaldstr., Schwäbisch Gmünd 09:08:00
-
Hussenhofen Kaufland, Schwäbisch Gmünd 09:09:00
-
Rinderbacher Mühle, Schwäbisch Gmünd 09:11:00
-
Moltkebrücke, Schwäbisch Gmünd 09:14:00
-
Leonhardsfriedhof, Schwäbisch Gmünd 09:15:00
-
Hintere Schmiedgasse/Kronprinz, Schwäbisch Gmünd 09:17:00
-
Kappelgasse, Schwäbisch Gmünd 09:18:00
-
ZOH Ledergasse, Schwäbisch Gmünd 09:19:00
-
Bahnhof, Schwäbisch Gmünd 09:21:00
Route:
-
Hohenstadt Abzw. Börrat, Abtsgmünd
-
Hohenstadt Marktplatz, Abtsgmünd 12:18:00
-
Löwen, Obergröningen 12:20:00
-
Badstraße, Obergröningen 12:21:00
-
Buchhof(b Eschach), Obergröningen 12:23:00
-
Untergröningen Burren, Abtsgmünd 12:25:00
-
Untergröningen Kolonie, Abtsgmünd 12:26:00