Haltestelle Wallstraße in Aachen
Theaterstrasse 46,
52062Aachen
The next departure is direction Fringsgraben.
Route:
-
Wallstraße, Aachen
-
Normaluhr, Aachen 05:21:00
-
Schloßstraße, Aachen 05:23:00
-
Viktoriaallee, Aachen 05:24:00
-
Goerdelerstraße, Aachen 05:25:00
-
Bahnhof Rothe Erde (Bus), Aachen 05:26:00
-
Mataréstraße, Aachen 05:27:00
-
Eisenbahnweg, Aachen 05:28:00
-
Pongs, Aachen 05:29:00
-
Philips, Aachen 05:30:00
-
Continental, Aachen 05:31:00
-
Barbarakirche, Aachen 05:32:00
-
Fringsgraben, Aachen 05:33:00
Route:
-
Wallstraße, Aachen
-
Theater, Aachen 05:23:00
-
Elisenbrunnen, Aachen 05:25:00
-
Bushof, Aachen 05:27:00
-
Hansemannplatz, Aachen 05:32:00
-
Eurogress, Aachen 05:33:00
-
Bastei, Aachen 05:34:00
-
Elsa-Brändström-Straße, Aachen 05:35:00
-
Soerser Au, Aachen 05:36:00
-
Soerser Winkel, Aachen 05:37:00
-
Sonnenweg, Aachen 05:39:00
-
Berensberg, Aachen 05:41:00
-
Kohlscheid Rumpen Bergstraße, Herzogenrath 05:42:00
-
Kohlscheid Rumpen Im Grüntal, Herzogenrath 05:43:00
-
Kohlscheid Kämpchen, Herzogenrath 05:44:00
-
Kohlscheid Kämpchen Südstraße, Herzogenrath 05:44:00
-
Kohlscheid Forstheider Straße, Herzogenrath 05:45:00
-
Kohlscheid Am Wacholder, Herzogenrath 05:46:00
-
Kohlscheid Markt, Herzogenrath 05:47:00
-
Kohlscheid Nordstraße, Herzogenrath 05:48:00
-
Kohlscheid Hoheneichstraße, Herzogenrath 05:49:00
-
Kohlscheid Klinkheide, Herzogenrath 05:51:00
-
Kohlscheid Gut Forensberg, Herzogenrath 05:52:00
-
Kohlscheid Forensberger Straße, Herzogenrath 05:53:00
-
Kohlscheid Pannesheide, Herzogenrath 05:54:00
-
Straß Schummerstraat/Neustraße, Herzogenrath 05:56:00
-
Straß Neustraße/Pricksteenweg, Herzogenrath 05:57:00
-
Im Straßer Feld, Herzogenrath 05:59:00
-
Aachener Straße, Herzogenrath 06:01:00
-
Burgstraße, Herzogenrath 06:02:00
-
Eygelshovener Straße, Herzogenrath 06:03:00
-
Kleikstraße, Herzogenrath 06:04:00
-
Bahnhof (Bus), Herzogenrath 06:05:00
Route:
-
Wallstraße, Aachen
-
Theater, Aachen 05:23:00
-
Elisenbrunnen, Aachen 05:25:00
-
Bushof, Aachen 05:27:00
-
Minoritenstraße, Aachen 05:31:00
-
Driescher Gässchen (RWTH Aachen), Aachen 05:32:00
-
Ponttor, Aachen 05:33:00
-
Audimax, Aachen 05:34:00
-
Westbahnhof (Bus), Aachen 05:36:00
-
Mies-van-der-Rohe-Straße, Aachen 05:36:00
-
Hainbuchenstraße, Aachen 05:37:00
-
Halifaxstraße, Aachen 05:38:00
-
Auf der Hörn, Aachen 05:39:00
-
Hörn Brücke, Aachen 05:41:00
-
Forckenbeckstraße, Aachen 05:41:00
-
Campus Melaten (Physikzentrum), Aachen 05:42:00
-
Otto-Blumenthal-Straße, Aachen 05:43:00
-
Wendlingweg, Aachen 05:44:00
-
Worringer Weg, Aachen 05:45:00
-
Uniklinik, Aachen 05:46:00
Route:
-
Wallstraße, Aachen
-
Normaluhr, Aachen 05:36:00
-
Schloßstraße, Aachen 05:38:00
-
Viktoriaallee, Aachen 05:39:00
-
Frankenberg, Aachen 05:40:00
-
Zwanzigmorgen, Aachen 05:42:00
-
Beverau, Aachen 05:43:00
-
Vogelsang, Aachen 05:44:00
-
Buschhausen (Kornelimünsterweg), Aachen 05:45:00
-
Löwenstein-Kaserne, Aachen 05:46:00
-
Fuchserde (Waldfriedhof Nord), Aachen 05:47:00
Route:
-
Wallstraße, Aachen
-
Normaluhr, Aachen 05:36:00
-
Schloßstraße, Aachen 05:38:00
-
Viktoriaallee, Aachen 05:39:00
-
Goerdelerstraße, Aachen 05:40:00
-
Bahnhof Rothe Erde (Bus), Aachen 05:41:00
-
Zeppelinstraße, Aachen 05:42:00
-
Adenauerallee, Aachen 05:44:00
-
Drosselweg, Aachen 05:45:00
-
Schwalbenweg, Aachen 05:46:00
-
Meisenweg, Aachen 05:47:00
-
Rödgerbach, Aachen 05:48:00
-
Zieglerstraße, Aachen 05:48:00
-
Gut Weide, Aachen 05:49:00
-
Debyestraße, Aachen 05:50:00
-
Zentis, Aachen 05:51:00
-
Kellershaustraße, Aachen 05:51:00
-
Brand Hermann-Löns-Straße, Aachen 05:53:00
-
Brand Erberichshofstraße, Aachen 05:54:00
-
Brand Am Tiergarten, Aachen 05:55:00
-
Brand Richard-Wagner-Straße (Columbarium), Aachen 05:57:00
-
Brand Ringstraße, Aachen 05:58:00
-
Brand, Aachen 05:59:00
-
Brand Steinebrück, Aachen 06:01:00
-
Brand Rollefbachweg (Jugendbildungsstätte), Aachen 06:02:00
-
Kornelimünster Klause, Aachen 06:03:00
-
Kornelimünster Napoleonsberg (Eifelsteig), Aachen 06:04:00
-
Kornelimünster, Aachen 06:05:00
-
Kornelimünster Venwegener Straße, Aachen 06:06:00
-
Kornelimünster Iternberg, Aachen 06:07:00
-
Walheim Schmittchen, Aachen 06:08:00
-
Walheim, Aachen 06:10:00
-
Hahn Steinbruch, Aachen 06:11:00
-
Hahn Kirche, Aachen 06:12:00
-
Abzw. Venwegen, Stolberg (Rhld.) 06:14:00
-
Breinig Alt-Breinig, Stolberg (Rhld.) 06:15:00
-
Breinig Stockemer Straße, Stolberg (Rhld.) 06:16:00
-
Breinig Breinigerheide, Stolberg (Rhld.) 06:17:00
-
Breinig Bahnhof (Bus), Stolberg (Rhld.) 06:18:00
-
Breinig Denkmal, Stolberg (Rhld.) 06:19:00
-
Breinig Kirche, Stolberg (Rhld.) 06:20:00
-
Breinig Entengasse, Stolberg (Rhld.) 06:21:00
Route:
-
Wallstraße, Aachen
-
Theater, Aachen 05:38:00
-
Elisenbrunnen, Aachen 05:40:00
-
Bushof, Aachen 05:42:00
-
Minoritenstraße, Aachen 05:46:00
-
Driescher Gässchen (RWTH Aachen), Aachen 05:47:00
-
Ponttor, Aachen 05:48:00
-
Audimax, Aachen 05:49:00
-
Westbahnhof (Bus), Aachen 05:51:00
-
Mies-van-der-Rohe-Straße, Aachen 05:51:00
-
Hainbuchenstraße, Aachen 05:52:00
-
Halifaxstraße, Aachen 05:53:00
-
Auf der Hörn, Aachen 05:54:00
-
Hörn Brücke, Aachen 05:56:00
-
Forckenbeckstraße, Aachen 05:56:00
-
Campus Melaten (Physikzentrum), Aachen 05:57:00
-
Otto-Blumenthal-Straße, Aachen 05:58:00
-
Wendlingweg, Aachen 05:59:00
-
Worringer Weg, Aachen 06:00:00
-
Uniklinik, Aachen 06:01:00