Haltestelle Wallstraße in Aachen
Theaterstrasse 46,
52062Aachen
The next departure is direction Pannesheide.
Route:
-
Wallstraße, Aachen
-
Theater, Aachen 15:07:00
-
Elisenbrunnen, Aachen 15:09:00
-
Bushof, Aachen 15:12:00
-
Hansemannplatz, Aachen 15:17:00
-
Eurogress, Aachen 15:18:00
-
Bastei, Aachen 15:19:00
-
Elsa-Brändström-Straße, Aachen 15:20:00
-
Soerser Au, Aachen 15:21:00
-
Purweider Weg, Aachen 15:22:00
-
Soers Kloster, Aachen 15:23:00
-
Soers Tuchwerk, Aachen 15:24:00
-
Soers Schule, Aachen 15:25:00
-
Richterich Ferberberg, Aachen 15:26:00
-
Berensberg, Aachen 15:28:00
-
Kohlscheid Rumpen Bergstraße, Herzogenrath 15:29:00
-
Kohlscheid Rumpen Im Grüntal, Herzogenrath 15:30:00
-
Kohlscheid Kämpchen, Herzogenrath 15:31:00
-
Kohlscheid Kämpchen Südstraße, Herzogenrath 15:31:00
-
Kohlscheid Forstheider Straße, Herzogenrath 15:32:00
-
Kohlscheid Am Wacholder, Herzogenrath 15:33:00
-
Kohlscheid Markt, Herzogenrath 15:34:00
-
Kohlscheid Nordstraße, Herzogenrath 15:35:00
-
Kohlscheid Hoheneichstraße, Herzogenrath 15:36:00
-
Kohlscheid Klinkheide, Herzogenrath 15:38:00
-
Kohlscheid Gut Forensberg, Herzogenrath 15:39:00
-
Kohlscheid Forensberger Straße, Herzogenrath 15:40:00
-
Kohlscheid Pannesheide, Herzogenrath 15:41:00
Route:
-
Wallstraße, Aachen
-
Normaluhr, Aachen 15:06:00
-
Schloßstraße, Aachen 15:08:00
-
Viktoriaallee, Aachen 15:09:00
-
Frankenberg, Aachen 15:11:00
-
Zwanzigmorgen, Aachen 15:13:00
-
Beverau, Aachen 15:14:00
-
Vogelsang, Aachen 15:15:00
-
Buschhausen (Kornelimünsterweg), Aachen 15:16:00
-
Löwenstein-Kaserne, Aachen 15:17:00
-
Fuchserde (Waldfriedhof Nord), Aachen 15:18:00
Route:
-
Wallstraße, Aachen
-
Theater, Aachen 15:22:00
-
Elisenbrunnen, Aachen 15:24:00
-
Bushof, Aachen 15:27:00
-
Minoritenstraße, Aachen 15:31:00
-
Driescher Gässchen (RWTH Aachen), Aachen 15:32:00
-
Ponttor, Aachen 15:33:00
-
Audimax, Aachen 15:34:00
-
Westbahnhof (Bus), Aachen 15:36:00
-
Mies-van-der-Rohe-Straße, Aachen 15:37:00
-
Hainbuchenstraße, Aachen 15:38:00
-
Halifaxstraße, Aachen 15:39:00
-
Auf der Hörn, Aachen 15:40:00
-
Hörn Brücke, Aachen 15:42:00
-
Forckenbeckstraße, Aachen 15:42:00
-
Campus Melaten (Physikzentrum), Aachen 15:43:00
-
Otto-Blumenthal-Straße, Aachen 15:44:00
-
Wendlingweg, Aachen 15:45:00
-
Worringer Weg, Aachen 15:46:00
-
Uniklinik, Aachen 15:47:00
-
Steinbergweg, Aachen 15:48:00
-
Kullen, Aachen 15:49:00
-
Philipp-Neri-Weg (Reutershag), Aachen 15:50:00
-
Vaalserquartier Schmiedgasse, Aachen 15:52:00
-
Vaalserquartier Keltenstraße, Aachen 15:53:00
-
Vaalserquartier Püngelerstraße, Aachen 15:54:00
-
Vaalserquartier Vaals Grenze, Aachen 15:55:00
-
Vaals Busstation, Niederlande 15:56:00
Route:
-
Wallstraße, Aachen
-
Normaluhr, Aachen 15:22:00
-
Kapitelstraße, Aachen 15:23:00
-
Burtscheid Hauptstraße, Aachen 15:24:00
-
Burtscheid Sebastianstraße, Aachen 15:26:00
-
Ronheider Weg, Aachen 15:27:00
-
Giselastraße, Aachen 15:28:00
-
St. Vither Straße, Aachen 15:29:00
-
Jahnplatz, Aachen 15:31:00
-
Diepenbenden, Aachen 15:32:00
Route:
-
Wallstraße, Aachen
-
Theater, Aachen 15:37:00
-
Elisenbrunnen, Aachen 15:39:00
-
Bushof, Aachen 15:42:00
-
Hansemannplatz, Aachen 15:47:00
-
Eurogress, Aachen 15:48:00
-
Bastei, Aachen 15:49:00
-
Elsa-Brändström-Straße, Aachen 15:50:00
-
Soerser Au, Aachen 15:51:00
-
Purweider Weg, Aachen 15:52:00
-
Soers Kloster, Aachen 15:53:00
-
Soers Tuchwerk, Aachen 15:54:00
-
Soers Schule, Aachen 15:55:00
-
Richterich Ferberberg, Aachen 15:56:00
-
Berensberg, Aachen 15:58:00
-
Kohlscheid Rumpen Bergstraße, Herzogenrath 15:59:00
-
Kohlscheid Rumpen Im Grüntal, Herzogenrath 16:00:00
-
Kohlscheid Kämpchen, Herzogenrath 16:01:00
-
Kohlscheid Kämpchen Südstraße, Herzogenrath 16:01:00
-
Kohlscheid Forstheider Straße, Herzogenrath 16:02:00
-
Kohlscheid Am Wacholder, Herzogenrath 16:03:00
-
Kohlscheid Markt, Herzogenrath 16:04:00
-
Kohlscheid Nordstraße, Herzogenrath 16:05:00
-
Kohlscheid Hoheneichstraße, Herzogenrath 16:06:00
-
Kohlscheid Klinkheide, Herzogenrath 16:08:00
-
Kohlscheid Gut Forensberg, Herzogenrath 16:09:00
-
Kohlscheid Forensberger Straße, Herzogenrath 16:10:00
-
Kohlscheid Pannesheide, Herzogenrath 16:11:00
Route:
-
Wallstraße, Aachen
-
Normaluhr, Aachen 15:36:00
-
Schloßstraße, Aachen 15:38:00
-
Viktoriaallee, Aachen 15:39:00
-
Frankenberg, Aachen 15:41:00
-
Zwanzigmorgen, Aachen 15:43:00
-
Beverau, Aachen 15:44:00
-
Vogelsang, Aachen 15:45:00
-
Buschhausen (Kornelimünsterweg), Aachen 15:46:00
-
Löwenstein-Kaserne, Aachen 15:47:00
-
Fuchserde (Waldfriedhof Nord), Aachen 15:48:00