Haltestelle Wallstraße in Aachen
Theaterstrasse 46,
52062Aachen
The next departure is direction Pannesheide.
Route:
-
Wallstraße, Aachen
-
Theater, Aachen 16:07:00
-
Elisenbrunnen, Aachen 16:09:00
-
Bushof, Aachen 16:12:00
-
Hansemannplatz, Aachen 16:17:00
-
Eurogress, Aachen 16:18:00
-
Bastei, Aachen 16:19:00
-
Elsa-Brändström-Straße, Aachen 16:20:00
-
Soerser Au, Aachen 16:21:00
-
Purweider Weg, Aachen 16:22:00
-
Soers Kloster, Aachen 16:23:00
-
Soers Tuchwerk, Aachen 16:24:00
-
Soers Schule, Aachen 16:25:00
-
Richterich Ferberberg, Aachen 16:26:00
-
Berensberg, Aachen 16:28:00
-
Kohlscheid Rumpen Bergstraße, Herzogenrath 16:29:00
-
Kohlscheid Rumpen Im Grüntal, Herzogenrath 16:30:00
-
Kohlscheid Kämpchen, Herzogenrath 16:31:00
-
Kohlscheid Kämpchen Südstraße, Herzogenrath 16:31:00
-
Kohlscheid Forstheider Straße, Herzogenrath 16:32:00
-
Kohlscheid Am Wacholder, Herzogenrath 16:33:00
-
Kohlscheid Markt, Herzogenrath 16:34:00
-
Kohlscheid Nordstraße, Herzogenrath 16:35:00
-
Kohlscheid Hoheneichstraße, Herzogenrath 16:36:00
-
Kohlscheid Klinkheide, Herzogenrath 16:38:00
-
Kohlscheid Gut Forensberg, Herzogenrath 16:39:00
-
Kohlscheid Forensberger Straße, Herzogenrath 16:40:00
-
Kohlscheid Pannesheide, Herzogenrath 16:41:00
Route:
-
Wallstraße, Aachen
-
Normaluhr, Aachen 16:06:00
-
Schloßstraße, Aachen 16:08:00
-
Viktoriaallee, Aachen 16:09:00
-
Frankenberg, Aachen 16:11:00
-
Zwanzigmorgen, Aachen 16:13:00
-
Beverau, Aachen 16:14:00
-
Vogelsang, Aachen 16:15:00
-
Buschhausen (Kornelimünsterweg), Aachen 16:16:00
-
Löwenstein-Kaserne, Aachen 16:17:00
-
Fuchserde (Waldfriedhof Nord), Aachen 16:18:00
Route:
-
Wallstraße, Aachen
-
Theater, Aachen 16:22:00
-
Elisenbrunnen, Aachen 16:24:00
-
Bushof, Aachen 16:27:00
-
Minoritenstraße, Aachen 16:31:00
-
Driescher Gässchen (RWTH Aachen), Aachen 16:32:00
-
Ponttor, Aachen 16:33:00
-
Audimax, Aachen 16:34:00
-
Westbahnhof (Bus), Aachen 16:36:00
-
Mies-van-der-Rohe-Straße, Aachen 16:37:00
-
Hainbuchenstraße, Aachen 16:38:00
-
Halifaxstraße, Aachen 16:39:00
-
Auf der Hörn, Aachen 16:40:00
-
Hörn Brücke, Aachen 16:42:00
-
Forckenbeckstraße, Aachen 16:42:00
-
Campus Melaten (Physikzentrum), Aachen 16:43:00
-
Otto-Blumenthal-Straße, Aachen 16:44:00
-
Wendlingweg, Aachen 16:45:00
-
Worringer Weg, Aachen 16:46:00
-
Uniklinik, Aachen 16:47:00
-
Steinbergweg, Aachen 16:48:00
-
Kullen, Aachen 16:49:00
-
Philipp-Neri-Weg (Reutershag), Aachen 16:50:00
-
Vaalserquartier Schmiedgasse, Aachen 16:52:00
-
Vaalserquartier Keltenstraße, Aachen 16:53:00
-
Vaalserquartier Püngelerstraße, Aachen 16:54:00
-
Vaalserquartier Vaals Grenze, Aachen 16:55:00
-
Vaals Busstation, Niederlande 16:56:00
Route:
-
Wallstraße, Aachen
-
Normaluhr, Aachen 16:22:00
-
Kapitelstraße, Aachen 16:23:00
-
Burtscheid Hauptstraße, Aachen 16:24:00
-
Burtscheid Sebastianstraße, Aachen 16:26:00
-
Ronheider Weg, Aachen 16:27:00
-
Giselastraße, Aachen 16:28:00
-
St. Vither Straße, Aachen 16:29:00
-
Jahnplatz, Aachen 16:31:00
-
Diepenbenden, Aachen 16:32:00
Route:
-
Wallstraße, Aachen
-
Theater, Aachen 16:37:00
-
Elisenbrunnen, Aachen 16:39:00
-
Bushof, Aachen 16:42:00
-
Hansemannplatz, Aachen 16:47:00
-
Eurogress, Aachen 16:48:00
-
Bastei, Aachen 16:49:00
-
Elsa-Brändström-Straße, Aachen 16:50:00
-
Soerser Au, Aachen 16:51:00
-
Purweider Weg, Aachen 16:52:00
-
Soers Kloster, Aachen 16:53:00
-
Soers Tuchwerk, Aachen 16:54:00
-
Soers Schule, Aachen 16:55:00
-
Richterich Ferberberg, Aachen 16:56:00
-
Berensberg, Aachen 16:58:00
-
Kohlscheid Rumpen Bergstraße, Herzogenrath 16:59:00
-
Kohlscheid Rumpen Im Grüntal, Herzogenrath 17:00:00
-
Kohlscheid Kämpchen, Herzogenrath 17:01:00
-
Kohlscheid Kämpchen Südstraße, Herzogenrath 17:01:00
-
Kohlscheid Forstheider Straße, Herzogenrath 17:02:00
-
Kohlscheid Am Wacholder, Herzogenrath 17:03:00
-
Kohlscheid Markt, Herzogenrath 17:04:00
-
Kohlscheid Nordstraße, Herzogenrath 17:05:00
-
Kohlscheid Hoheneichstraße, Herzogenrath 17:06:00
-
Kohlscheid Klinkheide, Herzogenrath 17:08:00
-
Kohlscheid Gut Forensberg, Herzogenrath 17:09:00
-
Kohlscheid Forensberger Straße, Herzogenrath 17:10:00
-
Kohlscheid Pannesheide, Herzogenrath 17:11:00
Route:
-
Wallstraße, Aachen
-
Normaluhr, Aachen 16:36:00
-
Schloßstraße, Aachen 16:38:00
-
Viktoriaallee, Aachen 16:39:00
-
Frankenberg, Aachen 16:41:00
-
Zwanzigmorgen, Aachen 16:43:00
-
Beverau, Aachen 16:44:00
-
Vogelsang, Aachen 16:45:00
-
Buschhausen (Kornelimünsterweg), Aachen 16:46:00
-
Löwenstein-Kaserne, Aachen 16:47:00
-
Fuchserde (Waldfriedhof Nord), Aachen 16:48:00