Haltestelle Walheim Albert-Einstein-Straße in Aachen
Schmithofer Strasse 1,
52076Aachen
The next departure is direction Hoengen Markt.
Route:
-
Walheim Albert-Einstein-Straße, Aachen
-
Walheim Prämienstraße, Aachen 06:49:00
-
Walheim, Aachen 06:50:00
-
Walheim Hochhausring, Aachen 06:51:00
-
Walheim Friedhof, Aachen 06:51:00
-
Nütheim, Aachen 06:53:00
-
Schleckheim Kapelle, Aachen 06:55:00
-
Schleckheim Kroitzheider Weg, Aachen 06:56:00
-
Oberforstbach, Aachen 06:57:00
-
Oberforstbach Schule, Aachen 06:58:00
-
Oberforstbach Tannenallee, Aachen 06:59:00
-
Oberforstbach Laschet, Aachen 07:00:00
-
Lichtenbusch Erlenpütz, Aachen 07:01:00
-
Lichtenbusch, Aachen 07:02:00
-
Lichtenbusch Broich (Zollamt), Aachen 07:03:00
-
Rasthaus Lichtenbusch, Aachen 07:03:00
-
Oberforstbach Kohlshof, Aachen 07:04:00
-
Grüne Eiche, Aachen 07:06:00
-
Waldfriedhof, Aachen 07:08:00
-
Bismarckturm, Aachen 07:09:00
-
Siegel, Aachen 07:11:00
-
Bayernallee, Aachen 07:12:00
-
Heißberg, Aachen 07:13:00
-
Burtscheid, Aachen 07:14:00
-
Marienhospital, Aachen 07:15:00
-
Gillesbachtal, Aachen 07:15:00
-
Rosenquelle, Aachen 07:16:00
-
Normaluhr, Aachen 07:18:00
-
Hauptbahnhof (Bus), Aachen 07:20:00
-
Misereor, Aachen 07:21:00
-
Alter Posthof, Aachen 07:23:00
-
Elisenbrunnen, Aachen 07:25:00
-
Bushof, Aachen 07:27:00
-
Hansemannplatz, Aachen 07:32:00
-
Blücherplatz, Aachen 07:33:00
-
Ludwig Forum, Aachen 07:34:00
-
Talbot, Aachen 07:35:00
-
Liebigstraße, Aachen 07:36:00
-
Prager Ring, Aachen 07:38:00
-
Haaren Markt, Aachen 07:39:00
-
Haaren Denkmal, Aachen 07:41:00
-
Haaren Am Haarberg, Aachen 07:42:00
-
Broichweiden Kaninsberg, Würselen 07:44:00
-
Broichweiden Kapellenfeldchen, Würselen 07:46:00
-
Broichweiden Sankt Jobs, Würselen 07:47:00
-
Weiden Wersch, Würselen 07:48:00
-
Weiden Kirche, Würselen 07:50:00
-
Broichweiden Vorweiden, Würselen 07:52:00
-
Broichweiden Linden Ziegelei, Würselen 07:53:00
-
Broichweiden Linden Kirche, Würselen 07:54:00
-
Broichweiden Neusen Kreuz, Würselen 07:55:00
-
Broichweiden Neusen Fronhofstraße, Würselen 07:56:00
-
Siedlung Broich Greifswalder Straße, Alsdorf (Rhei 07:57:00
-
Siedlung Broich Oststraße, Alsdorf (Rheinland) 07:58:00
-
Siedlung Broich Randsiedlung, Alsdorf (Rheinland) 07:59:00
-
Mariadorf Am Neuen Markt, Alsdorf (Rheinland) 08:01:00
-
Blumenrath Holbeinstraße, Alsdorf (Rheinland) 08:02:00
-
Blumenrath Albert-Schweitzer-Straße, Alsdorf (Rhei 08:03:00
-
Blumenrath Montanstr./Poststraße, Alsdorf (Rheinla 08:04:00
-
Begau Siedlung, Alsdorf (Rheinland) 08:05:00
-
Mariadorf Dreieck, Alsdorf (Rheinland) 08:07:00
-
Mariadorf Altes Rathaus, Alsdorf (Rheinland) 08:08:00
-
Hoengen Hans-Böckler-Straße, Alsdorf (Rheinland) 08:09:00
-
Hoengen Schillerstraße, Alsdorf (Rheinland) 08:10:00
-
Hoengen Goethestraße, Alsdorf (Rheinland) 08:10:00
-
Hoengen Bendenstraße, Alsdorf (Rheinland) 08:11:00
-
Hoengen Markt, Alsdorf (Rheinland) 08:13:00
Route:
-
Walheim Albert-Einstein-Straße, Aachen
-
Walheim Prämienstraße, Aachen 08:49:00
-
Walheim, Aachen 08:50:00
-
Walheim Hochhausring, Aachen 08:51:00
-
Walheim Friedhof, Aachen 08:51:00
-
Nütheim, Aachen 08:53:00
-
Schleckheim Kapelle, Aachen 08:55:00
Route:
-
Walheim Albert-Einstein-Straße, Aachen
-
Walheim Prämienstraße, Aachen 10:49:00
-
Walheim, Aachen 10:50:00
-
Walheim Hochhausring, Aachen 10:51:00
-
Walheim Friedhof, Aachen 10:51:00
-
Nütheim, Aachen 10:53:00
-
Schleckheim Kapelle, Aachen 10:55:00
Route:
-
Walheim Albert-Einstein-Straße, Aachen
-
Walheim Hasbach, Aachen 11:10:00
Route:
-
Walheim Albert-Einstein-Straße, Aachen
-
Walheim Prämienstraße, Aachen 12:49:00
-
Walheim, Aachen 12:50:00
-
Walheim Hochhausring, Aachen 12:51:00
-
Walheim Friedhof, Aachen 12:51:00
-
Nütheim, Aachen 12:53:00
-
Schleckheim Kapelle, Aachen 12:55:00
Route:
-
Walheim Albert-Einstein-Straße, Aachen
-
Walheim Hasbach, Aachen 13:10:00