Haltestelle Talbot in Aachen
Jülicher Strasse 254,
52070Aachen
The next departure is direction Pascalstraße - Walheim Hasbach.
Route:
-
Talbot, Aachen
-
Ludwig Forum, Aachen 08:44:00
-
Blücherplatz, Aachen 08:45:00
-
Hansemannplatz, Aachen 08:48:00
-
Bushof, Aachen 08:50:00
-
Elisenbrunnen, Aachen 08:53:00
-
Alter Posthof, Aachen 08:55:00
-
Misereor, Aachen 08:56:00
-
Hauptbahnhof (Bus), Aachen 08:59:00
-
Normaluhr, Aachen 09:00:00
-
Rosenquelle, Aachen 09:01:00
-
Gillesbachtal, Aachen 09:02:00
-
Marienhospital, Aachen 09:03:00
-
Burtscheid, Aachen 09:04:00
-
Heißberg, Aachen 09:05:00
-
Bayernallee, Aachen 09:06:00
-
Siegel, Aachen 09:07:00
-
Bismarckturm, Aachen 09:08:00
-
Waldfriedhof, Aachen 09:09:00
-
Grüne Eiche, Aachen 09:12:00
-
Oberforstbach Kohlshof, Aachen 09:15:00
-
Rasthaus Lichtenbusch, Aachen 09:16:00
-
Lichtenbusch Broich (Zollamt), Aachen 09:16:00
-
Lichtenbusch, Aachen 09:17:00
-
Lichtenbusch Erlenpütz, Aachen 09:18:00
-
Oberforstbach Gewerbegebiet, Aachen 09:19:00
-
Oberforstbach Pascalstraße, Aachen 09:20:00
-
Oberforstbach Auf dem Bahnes, Aachen 09:20:00
-
Schleckheim Nerscheider Weg, Aachen 09:21:00
-
Schleckheim SCHUMAG, Aachen 09:22:00
-
Nütheim, Aachen 09:24:00
-
Walheim Friedhof, Aachen 09:26:00
-
Walheim Hochhausring, Aachen 09:27:00
-
Walheim, Aachen 09:28:00
-
Walheim Prämienstraße, Aachen 09:30:00
-
Walheim Albert-Einstein-Straße, Aachen 09:31:00
-
Walheim Sperberweg, Aachen 09:32:00
-
Walheim Hasbach, Aachen 09:32:00
Route:
-
Talbot, Aachen
-
Ludwig Forum, Aachen 08:44:00
-
Blücherplatz, Aachen 08:45:00
-
Hansemannplatz, Aachen 08:48:00
-
Bushof, Aachen 08:50:00
Route:
-
Talbot, Aachen
-
Liebigstraße, Aachen 08:52:00
-
Prager Ring, Aachen 08:54:00
-
Haaren Markt, Aachen 08:57:00
-
Haaren Denkmal, Aachen 08:59:00
-
Haaren Am Haarberg, Aachen 09:01:00
-
Broichweiden Kaninsberg, Würselen 09:04:00
-
Mauerfeldchen, Würselen 09:05:00
-
Rhein-Maas Klinik, Würselen 09:06:00
-
Ringstraße, Würselen 09:08:00
-
Kirche, Würselen 09:09:00
-
Markt, Würselen 09:11:00
-
Rathaus, Würselen 09:13:00
-
Bahnhofstraße, Würselen 09:14:00
-
Parkhotel, Würselen 09:16:00
-
Morsbach, Würselen 09:17:00
-
Von-Görschen-Straße, Würselen 09:18:00
-
Bardenberg Grindelstraße, Würselen 09:20:00
-
Bardenberg Steinbusch, Würselen 09:22:00
-
Bardenberg Wasserturm, Würselen 09:23:00
-
Bardenberg Wilhelmstein, Würselen 09:24:00
-
Bardenberg Kamper Gracht, Würselen 09:25:00
-
Vier Jahreszeiten, Herzogenrath 09:27:00
-
Häuser Jüd, Herzogenrath 09:28:00
-
Am Hillenberg, Herzogenrath 09:29:00
-
Elsa-Brändström-Straße (Schulzentr.), Herzogenrath 09:30:00
-
Grünstraße, Herzogenrath 09:30:00
-
Dammstraße, Herzogenrath 09:32:00
-
Bahnhof (Bus), Herzogenrath 09:34:00
-
Rathaus, Herzogenrath 09:36:00
-
Ritzerfeld, Herzogenrath 09:37:00
-
Ritzerfeld Siedlung, Herzogenrath 09:38:00
-
Merkstein Gesamtschule, Herzogenrath 09:40:00
-
Merkstein August-Schmidt-Platz (Bus), Herzogenrath 09:42:00
-
Merkstein Goethestraße (Freibad), Herzogenrath 09:43:00
-
Merkstein Stadion, Herzogenrath 09:44:00
-
Merkstein Boscheler Berg, Herzogenrath 09:45:00
-
Boscheln Alt Boscheln, Übach-Palenberg 09:46:00
-
Boscheln Mommertzhäuschen, Übach-Palenberg 09:47:00
-
Boscheln Roermonder Straße, Übach-Palenberg 09:48:00
-
Boscheln Brünestraße, Übach-Palenberg 09:49:00
-
Holthausen, Übach-Palenberg 09:50:00
-
Übach Finkenstraße, Übach-Palenberg 09:51:00
-
Übach Markt, Übach-Palenberg 09:52:00
-
Übach Talstraße, Übach-Palenberg 09:54:00
-
Übach Friedrich-Ebert-Straße, Übach-Palenberg 09:56:00
-
Übach Maastrichter Straße, Übach-Palenberg 09:57:00
-
Palenberg Rimburger Acker, Übach-Palenberg 10:00:00
-
Bahnhof (Bus), Übach-Palenberg 10:02:00
Route:
-
Talbot, Aachen
-
Ludwig Forum, Aachen 08:53:00
-
Blücherplatz, Aachen 08:54:00
-
Hansemannplatz, Aachen 08:56:00
-
Bushof, Aachen 08:59:00
Route:
-
Talbot, Aachen
-
Ludwig Forum, Aachen 08:54:00
-
Blücherplatz, Aachen 08:55:00
-
Hansemannplatz, Aachen 08:58:00
-
Bushof, Aachen 09:00:00
-
Minoritenstraße, Aachen 09:02:00
-
Driescher Gässchen (RWTH Aachen), Aachen 09:04:00
-
Ponttor, Aachen 09:05:00
-
Audimax, Aachen 09:06:00
-
Westbahnhof (Bus), Aachen 09:08:00
-
Süsterfeld, Aachen 09:09:00
-
Europadorf, Aachen 09:10:00
-
Süsterau, Aachen 09:11:00
-
Gewerbegebiet Schlottfeld, Aachen 09:12:00
-
Floriansdorf, Aachen 09:14:00
-
Maria-Lipp-Straße, Aachen 09:15:00
-
Wilfried-König-Straße, Aachen 09:15:00
-
Rabentalweg (Mensa Vita), Aachen 09:16:00
-
Wendlingweg, Aachen 09:17:00
-
Worringer Weg, Aachen 09:18:00
-
Uniklinik, Aachen 09:19:00
Route:
-
Talbot, Aachen
-
Liebigstraße, Aachen 08:57:00
-
Prager Ring, Aachen 08:59:00
-
Haaren Markt, Aachen 09:02:00
-
Haaren Tonbrennerstraße, Aachen 09:03:00
-
Verlautenheide Endstraße, Aachen 09:06:00
-
Verlautenheide Quinx, Aachen 09:07:00
-
Verlautenheide Forsthaus, Aachen 09:08:00
-
Atsch Schwarzenbruch, Stolberg (Rhld.) 09:10:00
-
Atsch Schule, Stolberg (Rhld.) 09:12:00
-
Atsch Dreieck, Stolberg (Rhld.) 09:13:00
-
Schneidmühle (Bus), Stolberg (Rhld.) 09:15:00
-
Atsch Eisenbahnstraße, Stolberg (Rhld.) 09:16:00
-
Mühlener Brücke, Stolberg (Rhld.) 09:18:00
-
Salmstraße, Stolberg (Rhld.) 09:20:00
-
Mühlener Bahnhof (Bus), Stolberg (Rhld.) 09:22:00
-
Rosental, Stolberg (Rhld.) 09:29:00
-
Rathaus (Bus), Stolberg (Rhld.) 09:32:00
-
Altstadt (Bus), Stolberg (Rhld.) 09:34:00
-
Finkensief, Stolberg (Rhld.) 09:36:00
-
Hammer Binsfeldhammer, Stolberg (Rhld.) 09:38:00
-
Hammer Bernhardshammer, Stolberg (Rhld.) 09:39:00
-
Vicht Derichsberg, Stolberg (Rhld.) 09:40:00
-
Vicht Nachtigällchen, Stolberg (Rhld.) 09:41:00
-
Vicht Brücke, Stolberg (Rhld.) 09:42:00
-
Vicht Wingertsberg, Stolberg (Rhld.) 09:44:00
-
Sportpark Dörenberg, Stolberg (Rhld.) 09:44:00
-
Mausbach Fleuth, Stolberg (Rhld.) 09:45:00
-
Mausbach Kirche, Stolberg (Rhld.) 09:47:00
-
Mausbach Dechant-Brock-Straße, Stolberg (Rhld.) 09:48:00
-
Mausbach Am Wimblech, Stolberg (Rhld.) 09:49:00
-
Mausbach Diepenlinchen, Stolberg (Rhld.) 09:49:00
-
Mausbach Diepenlinchen Industriestraße, Stolberg ( 09:51:00
-
Mausbach Werther Heide, Stolberg (Rhld.) 09:52:00
-
Werth Brunnenweg, Stolberg (Rhld.) 09:53:00
-
Werth Kirche, Stolberg (Rhld.) 09:54:00
-
Werth Wehrstraße, Stolberg (Rhld.) 09:55:00
-
Werth Markt, Stolberg (Rhld.) 09:56:00
-
Werth Kreuzung, Stolberg (Rhld.) 09:58:00
-
Gressenich Hitzberg, Stolberg (Rhld.) 09:59:00
-
Gressenich Hamicher Weg, Stolberg (Rhld.) 10:00:00
-
Gressenich Kapelle, Stolberg (Rhld.) 10:01:00
-
Gressenich Königreich, Stolberg (Rhld.) 10:01:00
-
Gressenich Parkstraße, Stolberg (Rhld.) 10:02:00
-
Gressenich Quellstraße, Stolberg (Rhld.) 10:03:00
-
Gressenich Farmweg, Stolberg (Rhld.) 10:04:00
-
Schevenhütte Kirche, Stolberg (Rhld.) 10:06:00
-
Schevenhütte Hotel Roeb, Stolberg (Rhld.) 10:07:00
-
Schevenhütte Lamersiefen, Stolberg (Rhld.) 10:08:00
-
Schevenhütte Helenasruh, Stolberg (Rhld.) 10:09:00