Haltestelle Talbot in Aachen
Jülicher Strasse 254,
52070Aachen
The next departure is direction Niederbardenberg - Palenberg Bahnhof.
Route:
-
Talbot, Aachen
-
Liebigstraße, Aachen 13:22:00
-
Prager Ring, Aachen 13:24:00
-
Haaren Markt, Aachen 13:27:00
-
Haaren Denkmal, Aachen 13:29:00
-
Haaren Am Haarberg, Aachen 13:31:00
-
Broichweiden Kaninsberg, Würselen 13:34:00
-
Mauerfeldchen, Würselen 13:35:00
-
Rhein-Maas Klinik, Würselen 13:36:00
-
Ringstraße, Würselen 13:38:00
-
Kirche, Würselen 13:39:00
-
Markt, Würselen 13:41:00
-
Rathaus, Würselen 13:43:00
-
Bahnhofstraße, Würselen 13:44:00
-
Parkhotel, Würselen 13:46:00
-
Morsbach, Würselen 13:47:00
-
Von-Görschen-Straße, Würselen 13:48:00
-
Bardenberg Grindelstraße, Würselen 13:50:00
-
Bardenberg Steinbusch, Würselen 13:52:00
-
Bardenberg Wasserturm, Würselen 13:53:00
-
Bardenberg Wilhelmstein, Würselen 13:54:00
-
Bardenberg Kamper Gracht, Würselen 13:55:00
-
Forstumer Straße, Herzogenrath 13:57:00
-
Niederbardenberg Friedhof, Herzogenrath 13:58:00
-
Niederbardenberg, Herzogenrath 13:59:00
-
Häuser Jüd, Herzogenrath 14:01:00
-
Am Hillenberg, Herzogenrath 14:02:00
-
Elsa-Brändström-Straße (Schulzentr.), Herzogenrath 14:03:00
-
Grünstraße, Herzogenrath 14:03:00
-
Dammstraße, Herzogenrath 14:05:00
-
Bahnhof (Bus), Herzogenrath 14:07:00
-
Rathaus, Herzogenrath 14:09:00
-
Ritzerfeld, Herzogenrath 14:10:00
-
Ritzerfeld Siedlung, Herzogenrath 14:11:00
-
Merkstein Gesamtschule, Herzogenrath 14:13:00
-
Merkstein August-Schmidt-Platz (Bus), Herzogenrath 14:15:00
-
Merkstein Goethestraße (Freibad), Herzogenrath 14:16:00
-
Merkstein Stadion, Herzogenrath 14:17:00
-
Merkstein Boscheler Berg, Herzogenrath 14:18:00
-
Boscheln Alt Boscheln, Übach-Palenberg 14:19:00
-
Boscheln Mommertzhäuschen, Übach-Palenberg 14:20:00
-
Boscheln Roermonder Straße, Übach-Palenberg 14:21:00
-
Boscheln Brünestraße, Übach-Palenberg 14:22:00
-
Holthausen, Übach-Palenberg 14:23:00
-
Übach Finkenstraße, Übach-Palenberg 14:24:00
-
Übach Markt, Übach-Palenberg 14:25:00
-
Übach Talstraße, Übach-Palenberg 14:27:00
-
Übach Friedrich-Ebert-Straße, Übach-Palenberg 14:29:00
-
Übach Maastrichter Straße, Übach-Palenberg 14:30:00
-
Palenberg Rimburger Acker, Übach-Palenberg 14:33:00
-
Bahnhof (Bus), Übach-Palenberg 14:35:00
Route:
-
Talbot, Aachen
-
Ludwig Forum, Aachen 13:24:00
-
Blücherplatz, Aachen 13:25:00
-
Hansemannplatz, Aachen 13:28:00
-
Bushof, Aachen 13:30:00
-
Minoritenstraße, Aachen 13:32:00
-
Driescher Gässchen (RWTH Aachen), Aachen 13:34:00
-
Ponttor, Aachen 13:35:00
-
Audimax, Aachen 13:36:00
-
Westbahnhof (Bus), Aachen 13:38:00
-
Süsterfeld, Aachen 13:39:00
-
Europadorf, Aachen 13:40:00
-
Süsterau, Aachen 13:41:00
-
Gewerbegebiet Schlottfeld, Aachen 13:42:00
-
Floriansdorf, Aachen 13:44:00
-
Maria-Lipp-Straße, Aachen 13:45:00
-
Wilfried-König-Straße, Aachen 13:45:00
-
Rabentalweg (Mensa Vita), Aachen 13:46:00
-
Wendlingweg, Aachen 13:47:00
-
Worringer Weg, Aachen 13:48:00
-
Uniklinik, Aachen 13:49:00
Route:
-
Talbot, Aachen
-
Liebigstraße, Aachen 13:27:00
-
Prager Ring, Aachen 13:29:00
-
Haaren Markt, Aachen 13:32:00
-
Haaren Tonbrennerstraße, Aachen 13:33:00
-
Verlautenheide Endstraße, Aachen 13:36:00
-
Verlautenheide Quinx, Aachen 13:37:00
-
Verlautenheide Im Reichswald, Aachen 13:38:00
-
Verlautenheide Großheidstraße, Aachen 13:39:00
-
Verlautenheide Waldstraße, Aachen 13:39:00
Route:
-
Talbot, Aachen
-
Liebigstraße, Aachen 13:27:00
-
Prager Ring, Aachen 13:29:00
-
Haaren Markt, Aachen 13:32:00
-
Haaren Tonbrennerstraße, Aachen 13:33:00
-
Verlautenheide Endstraße, Aachen 13:36:00
-
Verlautenheide Quinx, Aachen 13:37:00
-
Verlautenheide Forsthaus, Aachen 13:38:00
-
Atsch Schwarzenbruch, Stolberg (Rhld.) 13:40:00
-
Atsch Schule, Stolberg (Rhld.) 13:42:00
-
Atsch Dreieck, Stolberg (Rhld.) 13:43:00
-
Schneidmühle (Bus), Stolberg (Rhld.) 13:44:00
-
Atsch Eisenbahnstraße, Stolberg (Rhld.) 13:45:00
-
Mühlener Brücke, Stolberg (Rhld.) 13:47:00
-
Salmstraße, Stolberg (Rhld.) 13:49:00
-
Mühlener Bahnhof (Bus), Stolberg (Rhld.) 13:51:00
-
Rosental, Stolberg (Rhld.) 13:52:00
-
Rathaus (Bus), Stolberg (Rhld.) 13:55:00
-
Altstadt (Bus), Stolberg (Rhld.) 13:57:00
-
Finkensief, Stolberg (Rhld.) 13:59:00
-
Hammer Binsfeldhammer, Stolberg (Rhld.) 14:00:00
-
Hammer Bernhardshammer, Stolberg (Rhld.) 14:01:00
-
Vicht Derichsberg, Stolberg (Rhld.) 14:02:00
-
Vicht Nachtigällchen, Stolberg (Rhld.) 14:03:00
-
Vicht Brücke, Stolberg (Rhld.) 14:04:00
-
Vicht Wingertsberg, Stolberg (Rhld.) 14:06:00
-
Sportpark Dörenberg, Stolberg (Rhld.) 14:06:00
-
Mausbach Fleuth, Stolberg (Rhld.) 14:07:00
-
Mausbach Kirche, Stolberg (Rhld.) 14:09:00
-
Mausbach Dechant-Brock-Straße, Stolberg (Rhld.) 14:10:00
-
Mausbach Am Wimblech, Stolberg (Rhld.) 14:11:00
-
Mausbach Diepenlinchen, Stolberg (Rhld.) 14:11:00
-
Mausbach Diepenlinchen Industriestraße, Stolberg ( 14:13:00
-
Mausbach Werther Heide, Stolberg (Rhld.) 14:14:00
-
Werth Brunnenweg, Stolberg (Rhld.) 14:15:00
-
Werth Kirche, Stolberg (Rhld.) 14:16:00
-
Werth Wehrstraße, Stolberg (Rhld.) 14:17:00
-
Werth Markt, Stolberg (Rhld.) 14:18:00
-
Werth Kreuzung, Stolberg (Rhld.) 14:19:00
Route:
-
Talbot, Aachen
-
Ludwig Forum, Aachen 13:29:00
-
Blücherplatz, Aachen 13:30:00
-
Hansemannplatz, Aachen 13:33:00
-
Bushof, Aachen 13:35:00
-
Elisenbrunnen, Aachen 13:38:00
-
Alter Posthof, Aachen 13:40:00
-
Misereor, Aachen 13:41:00
-
Hauptbahnhof (Bus), Aachen 13:44:00
-
Normaluhr, Aachen 13:45:00
-
Rosenquelle, Aachen 13:46:00
-
Gillesbachtal, Aachen 13:47:00
-
Marienhospital, Aachen 13:48:00
-
Burtscheid, Aachen 13:49:00
-
Heißberg, Aachen 13:50:00
-
Rathenauallee, Aachen 13:52:00
-
Forster Weg, Aachen 13:53:00
-
Vinzenzplatz (Karl-Marx-Allee), Aachen 13:54:00
-
Buschhausen (Kornelimünsterweg), Aachen 13:55:00
-
Löwenstein-Kaserne, Aachen 13:56:00
-
Fuchserde (Waldfriedhof Nord), Aachen 13:57:00
-
Schöntal, Aachen 13:58:00
-
Kreuzerdriesch, Aachen 13:59:00
-
Lintert, Aachen 14:01:00
-
Lintert Friedhof, Aachen 14:02:00
Route:
-
Talbot, Aachen
-
Ludwig Forum, Aachen 13:34:00
-
Blücherplatz, Aachen 13:35:00
-
Hansemannplatz, Aachen 13:38:00
-
Bushof, Aachen 13:40:00