Haltestelle Sportpark Soers in Aachen
Krefelder Strasse 208,
52070Aachen
The next departure is direction Elisenbrunnen.
Route:
-
Sportpark Soers, Aachen
-
Alter Tivoli, Aachen 02:19:00
-
Karolingerstraße, Aachen 02:20:00
-
Eurogress, Aachen 02:22:00
-
Bushof, Aachen 02:25:00
-
Elisenbrunnen, Aachen 02:27:00
Route:
-
Sportpark Soers, Aachen
-
Eulershof, Aachen 02:39:00
-
Eulersweg, Aachen 02:40:00
-
Sonnenweg, Aachen 02:40:00
-
Berensberg, Aachen 02:42:00
-
Kohlscheid Rumpen Bergstraße, Herzogenrath 02:43:00
-
Kohlscheid Rumpen Im Grüntal, Herzogenrath 02:43:00
-
Kohlscheid Kämpchen, Herzogenrath 02:44:00
-
Kohlscheid Kircheichstraße, Herzogenrath 02:44:00
-
Kohlscheid Altes Rathaus, Herzogenrath 02:45:00
-
Kohlscheid Alte Post, Herzogenrath 02:46:00
-
Kohlscheid Ebertstraße, Herzogenrath 02:47:00
-
Kohlscheid Weststraße, Herzogenrath 02:48:00
-
Kohlscheid Feldstraße, Herzogenrath 02:49:00
-
Kohlscheid Forensberger Straße, Herzogenrath 02:50:00
-
Kohlscheid Gut Forensberg, Herzogenrath 02:50:00
-
Kohlscheid Klinkheide, Herzogenrath 02:51:00
-
Kohlscheid Hoheneichstraße, Herzogenrath 02:52:00
-
Kohlscheid Nordstraße, Herzogenrath 02:53:00
-
Kohlscheid Markt, Herzogenrath 02:54:00
-
Kohlscheid Bürgerhaus, Herzogenrath 02:55:00
-
Bardenberg Wurmtal, Würselen 02:56:00
-
Bardenberg Kamper Gracht, Würselen 02:58:00
-
Bardenberg Wilhelmstein, Würselen 02:59:00
-
Bardenberg Wasserturm, Würselen 03:00:00
-
Bardenberg Steinbusch, Würselen 03:00:00
-
Bardenberg Grindelstraße, Würselen 03:01:00
-
Von-Görschen-Straße, Würselen 03:02:00
-
Morsbach, Würselen 03:03:00
-
Parkhotel, Würselen 03:05:00
-
Neuhauser Straße, Würselen 03:06:00
-
Klosterstraße, Würselen 03:08:00
-
Markt, Würselen 03:09:00
-
Drischer Straße, Würselen 03:10:00
-
Rhein-Maas Klinik, Würselen 03:12:00
-
Mauerfeldchen, Würselen 03:13:00
-
Broichweiden Kaninsberg, Würselen 03:14:00
-
Haaren Am Haarberg, Aachen 03:15:00
-
Haaren Denkmal, Aachen 03:16:00
-
Haaren Markt, Aachen 03:18:00
-
Prager Ring, Aachen 03:19:00
-
Liebigstraße, Aachen 03:20:00
-
Talbot, Aachen 03:21:00
-
Ludwig Forum, Aachen 03:22:00
-
Blücherplatz, Aachen 03:23:00
-
Hansemannplatz, Aachen 03:25:00
-
Bushof, Aachen 03:27:00
-
Elisenbrunnen, Aachen 03:32:00
-
Alter Posthof, Aachen 03:33:00
-
Annastraße (Hans-Stercken-Platz), Aachen 03:33:00
-
Karlsgraben, Aachen 03:34:00
-
Schanz (Vaalser Straße), Aachen 03:35:00
-
Gartenstraße, Aachen 03:36:00
-
Kuckelkorn, Aachen 03:37:00
-
Hanbruch Schwimmhalle West Ulla-Klinger-H., Aachen 03:38:00
-
Kronenberg, Aachen 03:39:00
-
Am Friedrich, Aachen 03:40:00
-
Am Backes, Aachen 03:41:00
-
Am Neuenhof, Aachen 03:42:00
-
Preusweg, Aachen 03:43:00
-
Ronheide (Jugendherberge), Aachen 03:45:00
-
Ronheider Berg, Aachen 03:45:00
-
Waldschenke, Aachen 03:46:00
-
Unterer Backertsweg (Maria im Tann), Aachen 03:47:00
-
Entenpfuhler Weg, Aachen 03:48:00
-
Reimser Straße, Aachen 03:49:00
-
Walhorner Straße, Aachen 03:49:00
-
Preuswald, Aachen 03:50:00
-
Montzener Straße, Aachen 03:50:00
-
Reimser Straße, Aachen 03:51:00
-
Pumpstation, Aachen 03:52:00
-
Bildchen Zollamt, Aachen 03:52:00
-
Bildchen Grenze (Wasserwerk), Aachen 03:53:00
-
Kelmis Hergenrather Weg, Belgien 03:54:00
-
Kelmis Belgisches Zollamt Tulje, Belgien 03:55:00
-
Kelmis Hattich, Belgien 03:55:00
-
Kelmis Friedhof, Belgien 03:56:00
-
Kelmis B.B.L., Belgien 03:56:00
-
Kelmis SADAR, Belgien 03:57:00
-
Kelmis Bruch, Belgien 03:58:00
Route:
-
Sportpark Soers, Aachen
-
Alter Tivoli, Aachen 03:19:00
-
Karolingerstraße, Aachen 03:20:00
-
Eurogress, Aachen 03:22:00
-
Bushof, Aachen 03:25:00
-
Elisenbrunnen, Aachen 03:27:00
Route:
-
Sportpark Soers, Aachen
-
Eulershof, Aachen 03:39:00
-
Eulersweg, Aachen 03:40:00
-
Sonnenweg, Aachen 03:40:00
-
Berensberg, Aachen 03:42:00
-
Kohlscheid Rumpen Bergstraße, Herzogenrath 03:43:00
-
Kohlscheid Rumpen Im Grüntal, Herzogenrath 03:43:00
-
Kohlscheid Kämpchen, Herzogenrath 03:44:00
-
Kohlscheid Kircheichstraße, Herzogenrath 03:44:00
-
Kohlscheid Altes Rathaus, Herzogenrath 03:45:00
-
Kohlscheid Alte Post, Herzogenrath 03:46:00
-
Kohlscheid Ebertstraße, Herzogenrath 03:47:00
-
Kohlscheid Weststraße, Herzogenrath 03:48:00
-
Kohlscheid Feldstraße, Herzogenrath 03:49:00
-
Kohlscheid Forensberger Straße, Herzogenrath 03:50:00
-
Kohlscheid Gut Forensberg, Herzogenrath 03:50:00
-
Kohlscheid Klinkheide, Herzogenrath 03:51:00
-
Kohlscheid Hoheneichstraße, Herzogenrath 03:52:00
-
Kohlscheid Nordstraße, Herzogenrath 03:53:00
-
Kohlscheid Markt, Herzogenrath 03:54:00
Route:
-
Sportpark Soers, Aachen
-
Eulershof, Aachen 06:10:00
-
Strangenhäuschen, Aachen 06:11:00
-
Kaisersruh, Würselen 06:12:00
-
Paulinenstraße, Würselen 06:14:00
-
Neuhauser Straße, Würselen 06:15:00
-
Parkhotel, Würselen 06:17:00
-
Brückweg, Würselen 06:17:00
-
Gouleystraße, Würselen 06:18:00
-
Immeln, Würselen 06:18:00
-
Birk, Würselen 06:20:00
-
Schleibach Schleibacher Hof, Alsdorf (Rheinland) 06:22:00
-
Ofden Überheide, Alsdorf (Rheinland) 06:23:00
-
Kellersberg Weiher, Alsdorf (Rheinland) 06:25:00
-
Annapark Bahnhof (Bus), Alsdorf (Rheinland) 06:28:00
-
Anna I, Alsdorf (Rheinland) 06:31:00
-
Denkmalplatz, Alsdorf (Rheinland) 06:32:00
-
Schaufenberger Straße, Alsdorf (Rheinland) 06:33:00
-
Linnicher Straße, Alsdorf (Rheinland) 06:33:00
-
Gesamtschule, Alsdorf (Rheinland) 06:34:00
-
Neuweiler, Alsdorf (Rheinland) 06:35:00
-
Oidtweiler Kloshaus, Baesweiler 06:36:00
-
Im Brühl, Baesweiler 06:37:00
-
Roskaul, Baesweiler 06:39:00
-
CarlAlexanderPark, Baesweiler 06:40:00
-
Reyplatz, Baesweiler 06:41:00
-
Maarstraße, Baesweiler 06:41:00
-
Gymnasium, Baesweiler 06:42:00
-
Jülicher Straße, Baesweiler 06:43:00
-
Parkstraße, Baesweiler 06:44:00
-
Bushof, Baesweiler 06:45:00
-
BürgerMitteBaesweiler, Baesweiler 06:52:00
-
Oidtweiler Kapelle, Baesweiler 06:53:00
-
Oidtweiler Kloshaus, Baesweiler 06:54:00
-
Neuweiler, Alsdorf (Rheinland) 06:55:00
-
Gesamtschule, Alsdorf (Rheinland) 06:56:00
-
Im Brühl, Alsdorf (Rheinland) 06:57:00
-
Im Brühl Kirche, Alsdorf (Rheinland) 06:58:00
-
Denkmalplatz, Alsdorf (Rheinland) 07:00:00
-
Anna I, Alsdorf (Rheinland) 07:01:00
-
Annapark Bahnhof (Bus), Alsdorf (Rheinland) 07:02:00
-
Kellersberg Weiher, Alsdorf (Rheinland) 07:03:00
-
Ofden Überheide, Alsdorf (Rheinland) 07:04:00
-
Schleibach Schleibacher Hof, Alsdorf (Rheinland) 07:05:00
-
Birk, Würselen 07:06:00
-
Immeln, Würselen 07:07:00
-
Gouleystraße, Würselen 07:07:00
-
Brückweg, Würselen 07:08:00
-
Parkhotel, Würselen 07:09:00
-
Neuhauser Straße, Würselen 07:10:00
-
Paulinenstraße, Würselen 07:11:00
-
Kaisersruh, Würselen 07:12:00
-
Strangenhäuschen, Aachen 07:13:00
-
Eulershof, Aachen 07:14:00
-
Sportpark Soers, Aachen 07:15:00
-
Alter Tivoli, Aachen 07:16:00
-
Rolandstraße, Aachen 07:18:00
-
Carolus Thermen, Aachen 07:19:00
-
STAWAG, Aachen 07:20:00
-
Blücherplatz, Aachen 07:21:00
-
Hansemannplatz, Aachen 07:24:00
-
Bushof, Aachen 07:26:00
Route:
-
Sportpark Soers, Aachen
-
Eulershof, Aachen 06:40:00
-
Strangenhäuschen, Aachen 06:41:00
-
Kaisersruh, Würselen 06:42:00
-
Paulinenstraße, Würselen 06:44:00
-
Neuhauser Straße, Würselen 06:45:00
-
Parkhotel, Würselen 06:47:00
-
Brückweg, Würselen 06:47:00
-
Gouleystraße, Würselen 06:48:00
-
Immeln, Würselen 06:48:00
-
Birk, Würselen 06:50:00
-
Schleibach Schleibacher Hof, Alsdorf (Rheinland) 06:52:00
-
Ofden Überheide, Alsdorf (Rheinland) 06:53:00
-
Kellersberg Weiher, Alsdorf (Rheinland) 06:55:00
-
Annapark Bahnhof (Bus), Alsdorf (Rheinland) 06:58:00
-
Anna I, Alsdorf (Rheinland) 06:59:00
-
Denkmalplatz, Alsdorf (Rheinland) 07:00:00
-
Schaufenberger Straße, Alsdorf (Rheinland) 07:01:00
-
Linnicher Straße, Alsdorf (Rheinland) 07:01:00
-
Gesamtschule, Alsdorf (Rheinland) 07:02:00