Haltestelle Sportpark Soers in Aachen
Krefelder Strasse 208,
52070Aachen
The next departure is direction Aachen Waldfriedhof.
Route:
-
Sportpark Soers, Aachen
-
Alter Tivoli, Aachen 14:46:00
-
Rolandstraße, Aachen 14:48:00
-
Carolus Thermen, Aachen 14:49:00
-
STAWAG, Aachen 14:50:00
-
Blücherplatz, Aachen 14:51:00
-
Hansemannplatz, Aachen 14:54:00
-
Bushof, Aachen 14:56:00
-
Elisenbrunnen, Aachen 15:03:00
-
Alter Posthof, Aachen 15:05:00
-
Misereor, Aachen 15:06:00
-
Hauptbahnhof (Bus), Aachen 15:08:00
-
Normaluhr, Aachen 15:09:00
-
Rosenquelle, Aachen 15:10:00
-
Gillesbachtal, Aachen 15:10:00
-
Marienhospital, Aachen 15:11:00
-
Burtscheid, Aachen 15:12:00
-
Heißberg, Aachen 15:13:00
-
Bayernallee, Aachen 15:14:00
-
Siegel, Aachen 15:15:00
-
Bismarckturm, Aachen 15:16:00
-
Waldfriedhof, Aachen 15:17:00
Route:
-
Sportpark Soers, Aachen
-
Eulershof, Aachen 15:11:00
-
Strangenhäuschen, Aachen 15:13:00
-
Kaisersruh, Würselen 15:15:00
-
Paulinenstraße, Würselen 15:17:00
-
Neuhauser Straße, Würselen 15:18:00
-
Parkhotel, Würselen 15:20:00
-
Brückweg, Würselen 15:22:00
-
Gouleystraße, Würselen 15:23:00
-
Immeln, Würselen 15:23:00
-
Birk, Würselen 15:25:00
-
Schleibach Schleibacher Hof, Alsdorf (Rheinland) 15:27:00
-
Ofden Überheide, Alsdorf (Rheinland) 15:28:00
-
Kellersberg Weiher, Alsdorf (Rheinland) 15:30:00
-
Annapark Bahnhof (Bus), Alsdorf (Rheinland) 15:33:00
-
Anna I, Alsdorf (Rheinland) 15:34:00
-
Denkmalplatz, Alsdorf (Rheinland) 15:35:00
-
Schaufenberger Straße, Alsdorf (Rheinland) 15:36:00
-
Linnicher Straße, Alsdorf (Rheinland) 15:37:00
-
Gesamtschule, Alsdorf (Rheinland) 15:38:00
-
Neuweiler, Alsdorf (Rheinland) 15:39:00
-
Oidtweiler Kloshaus, Baesweiler 15:40:00
-
Oidtweiler Kapelle, Baesweiler 15:41:00
-
BürgerMitteBaesweiler, Baesweiler 15:42:00
-
Bushof, Baesweiler 15:43:00
-
Parkstraße, Baesweiler 15:44:00
-
Jülicher Straße, Baesweiler 15:45:00
-
Gymnasium, Baesweiler 15:46:00
-
Urweg, Baesweiler 15:46:00
-
Fidelisstraße, Baesweiler 15:47:00
-
CarlAlexanderPark, Baesweiler 15:49:00
-
Reyplatz, Baesweiler 15:50:00
Route:
-
Sportpark Soers, Aachen
-
Alter Tivoli, Aachen 15:16:00
-
Rolandstraße, Aachen 15:18:00
-
Carolus Thermen, Aachen 15:19:00
-
STAWAG, Aachen 15:20:00
-
Blücherplatz, Aachen 15:21:00
-
Hansemannplatz, Aachen 15:24:00
-
Bushof, Aachen 15:26:00
-
Elisenbrunnen, Aachen 15:33:00
-
Alter Posthof, Aachen 15:35:00
-
Misereor, Aachen 15:36:00
-
Hauptbahnhof (Bus), Aachen 15:38:00
-
Normaluhr, Aachen 15:39:00
-
Rosenquelle, Aachen 15:40:00
-
Gillesbachtal, Aachen 15:40:00
-
Marienhospital, Aachen 15:41:00
-
Burtscheid, Aachen 15:42:00
-
Heißberg, Aachen 15:43:00
-
Bayernallee, Aachen 15:44:00
-
Siegel, Aachen 15:45:00
-
Bismarckturm, Aachen 15:46:00
-
Waldfriedhof, Aachen 15:47:00
Route:
-
Sportpark Soers, Aachen
-
Eulershof, Aachen 15:41:00
-
Strangenhäuschen, Aachen 15:43:00
-
Kaisersruh, Würselen 15:45:00
-
Paulinenstraße, Würselen 15:47:00
-
Neuhauser Straße, Würselen 15:48:00
-
Parkhotel, Würselen 15:50:00
-
Brückweg, Würselen 15:52:00
-
Gouleystraße, Würselen 15:53:00
-
Immeln, Würselen 15:53:00
-
Birk, Würselen 15:55:00
-
Schleibach Schleibacher Hof, Alsdorf (Rheinland) 15:57:00
-
Ofden Überheide, Alsdorf (Rheinland) 15:58:00
-
Kellersberg Weiher, Alsdorf (Rheinland) 16:00:00
-
Annapark Bahnhof (Bus), Alsdorf (Rheinland) 16:03:00
-
Anna I, Alsdorf (Rheinland) 16:09:00
-
Denkmalplatz, Alsdorf (Rheinland) 16:10:00
-
Schaufenberger Straße, Alsdorf (Rheinland) 16:11:00
-
Linnicher Straße, Alsdorf (Rheinland) 16:12:00
-
Gesamtschule, Alsdorf (Rheinland) 16:13:00
-
Neuweiler, Alsdorf (Rheinland) 16:14:00
-
Oidtweiler Kloshaus, Baesweiler 16:15:00
-
Oidtweiler Kapelle, Baesweiler 16:16:00
-
BürgerMitteBaesweiler, Baesweiler 16:17:00
-
Bushof, Baesweiler 16:18:00
-
Parkstraße, Baesweiler 16:19:00
-
Jülicher Straße, Baesweiler 16:20:00
-
Place de Montesson, Baesweiler 16:21:00
-
Setterich Im Weinkeller, Baesweiler 16:22:00
-
Setterich Bahnstraße, Baesweiler 16:23:00
-
Setterich Neue Mitte, Baesweiler 16:24:00
-
Setterich Siedlung, Baesweiler 16:25:00
Route:
-
Sportpark Soers, Aachen
-
Alter Tivoli, Aachen 15:46:00
-
Rolandstraße, Aachen 15:48:00
-
Carolus Thermen, Aachen 15:49:00
-
STAWAG, Aachen 15:50:00
-
Blücherplatz, Aachen 15:51:00
-
Hansemannplatz, Aachen 15:54:00
-
Bushof, Aachen 15:56:00
-
Elisenbrunnen, Aachen 16:03:00
-
Alter Posthof, Aachen 16:05:00
-
Misereor, Aachen 16:06:00
-
Hauptbahnhof (Bus), Aachen 16:08:00
-
Normaluhr, Aachen 16:09:00
-
Rosenquelle, Aachen 16:10:00
-
Gillesbachtal, Aachen 16:10:00
-
Marienhospital, Aachen 16:11:00
-
Burtscheid, Aachen 16:12:00
-
Heißberg, Aachen 16:13:00
-
Bayernallee, Aachen 16:14:00
-
Siegel, Aachen 16:15:00
-
Bismarckturm, Aachen 16:16:00
-
Waldfriedhof, Aachen 16:17:00
Route:
-
Sportpark Soers, Aachen
-
Eulershof, Aachen 16:11:00
-
Strangenhäuschen, Aachen 16:13:00
-
Kaisersruh, Würselen 16:15:00
-
Paulinenstraße, Würselen 16:17:00
-
Neuhauser Straße, Würselen 16:18:00
-
Parkhotel, Würselen 16:20:00
-
Brückweg, Würselen 16:22:00
-
Gouleystraße, Würselen 16:23:00
-
Immeln, Würselen 16:23:00
-
Birk, Würselen 16:25:00
-
Schleibach Schleibacher Hof, Alsdorf (Rheinland) 16:27:00
-
Ofden Überheide, Alsdorf (Rheinland) 16:28:00
-
Kellersberg Weiher, Alsdorf (Rheinland) 16:30:00
-
Annapark Bahnhof (Bus), Alsdorf (Rheinland) 16:33:00
-
Anna I, Alsdorf (Rheinland) 16:34:00
-
Denkmalplatz, Alsdorf (Rheinland) 16:35:00
-
Schaufenberger Straße, Alsdorf (Rheinland) 16:36:00
-
Linnicher Straße, Alsdorf (Rheinland) 16:37:00
-
Gesamtschule, Alsdorf (Rheinland) 16:38:00
-
Neuweiler, Alsdorf (Rheinland) 16:39:00
-
Oidtweiler Kloshaus, Baesweiler 16:40:00
-
Oidtweiler Kapelle, Baesweiler 16:41:00
-
BürgerMitteBaesweiler, Baesweiler 16:42:00
-
Bushof, Baesweiler 16:43:00
-
Parkstraße, Baesweiler 16:44:00
-
Jülicher Straße, Baesweiler 16:45:00
-
Gymnasium, Baesweiler 16:46:00
-
Urweg, Baesweiler 16:46:00
-
Fidelisstraße, Baesweiler 16:47:00
-
CarlAlexanderPark, Baesweiler 16:49:00
-
Reyplatz, Baesweiler 16:50:00