Haltestelle Sittarder Straße in Aachen
Sittarder Straße 43,
52078Aachen
The next departure is direction Uniklinik.
Route:
-
Sittarder Straße, Aachen
-
Trierer Platz, Aachen 12:38:00
-
Schönforst, Aachen 12:40:00
-
Adenauerallee, Aachen 12:41:00
-
Zeppelinstraße, Aachen 12:43:00
-
Bahnhof Rothe Erde (Bus), Aachen 12:45:00
-
Elsassstraße, Aachen 12:47:00
-
Josefskirche (Justizzentrum), Aachen 12:49:00
-
Scheibenstraße, Aachen 12:50:00
-
Kaiserplatz, Aachen 12:52:00
-
Hansemannplatz, Aachen 12:53:00
-
Bushof, Aachen 12:56:00
-
Elisenbrunnen, Aachen 12:59:00
-
Alter Posthof, Aachen 13:01:00
-
Annastraße (Hans-Stercken-Platz), Aachen 13:02:00
-
Karlsgraben, Aachen 13:03:00
-
Schanz (Vaalser Straße), Aachen 13:05:00
-
Gartenstraße, Aachen 13:06:00
-
Kuckelkorn, Aachen 13:07:00
-
Venskyhäuschen, Aachen 13:09:00
-
Westfriedhof, Aachen 13:10:00
-
Steppenberg, Aachen 13:11:00
-
Reutershag, Aachen 13:12:00
-
Philipp-Neri-Weg (Reutershag), Aachen 13:12:00
-
Kullen, Aachen 13:14:00
-
Steinbergweg, Aachen 13:15:00
-
Uniklinik, Aachen 13:17:00
Route:
-
Tilsiter Straße, Aachen
-
Danziger Straße, Aachen 12:39:00
-
Glatzer Straße, Aachen 12:40:00
-
Gut Grauenhof, Aachen 12:41:00
-
Brander Feld, Aachen 12:43:00
-
Brand Schagenstraße, Aachen 12:44:00
-
Brand Schulzentrum, Aachen 12:45:00
Route:
-
Sittarder Straße, Aachen
-
Trierer Platz, Aachen 12:53:00
-
Schönforst, Aachen 12:55:00
-
Adenauerallee, Aachen 12:56:00
-
Zeppelinstraße, Aachen 12:58:00
-
Bahnhof Rothe Erde (Bus), Aachen 13:00:00
-
Elsassstraße, Aachen 13:02:00
-
Josefskirche (Justizzentrum), Aachen 13:04:00
-
Scheibenstraße, Aachen 13:05:00
-
Kaiserplatz, Aachen 13:07:00
-
Hansemannplatz, Aachen 13:08:00
-
Bushof, Aachen 13:11:00
-
Elisenbrunnen, Aachen 13:14:00
-
Alter Posthof, Aachen 13:16:00
-
Annastraße (Hans-Stercken-Platz), Aachen 13:17:00
-
Karlsgraben, Aachen 13:18:00
-
Schanz (Vaalser Straße), Aachen 13:20:00
-
Gartenstraße, Aachen 13:21:00
-
Kuckelkorn, Aachen 13:22:00
-
Venskyhäuschen, Aachen 13:24:00
-
Westfriedhof, Aachen 13:25:00
-
Steppenberg, Aachen 13:26:00
-
Reutershag, Aachen 13:27:00
-
Philipp-Neri-Weg (Reutershag), Aachen 13:27:00
-
Kullen, Aachen 13:29:00
-
Steinbergweg, Aachen 13:30:00
-
Uniklinik, Aachen 13:32:00
Route:
-
Tilsiter Straße, Aachen
-
Danziger Straße, Aachen 12:54:00
-
Glatzer Straße, Aachen 12:55:00
-
Gut Grauenhof, Aachen 12:56:00
-
Brander Feld, Aachen 12:58:00
-
Brand Schagenstraße, Aachen 12:59:00
-
Brand Schulzentrum, Aachen 13:00:00
-
Brand Heussstraße, Aachen 13:01:00
-
Brand Ringstraße, Aachen 13:02:00
-
Brand, Aachen 13:03:00
Route:
-
Sittarder Straße, Aachen
-
Trierer Platz, Aachen 13:08:00
-
Schönforst, Aachen 13:10:00
-
Adenauerallee, Aachen 13:11:00
-
Zeppelinstraße, Aachen 13:13:00
-
Bahnhof Rothe Erde (Bus), Aachen 13:15:00
-
Elsassstraße, Aachen 13:17:00
-
Josefskirche (Justizzentrum), Aachen 13:19:00
-
Scheibenstraße, Aachen 13:20:00
-
Kaiserplatz, Aachen 13:22:00
-
Hansemannplatz, Aachen 13:23:00
-
Bushof, Aachen 13:26:00
-
Elisenbrunnen, Aachen 13:29:00
-
Alter Posthof, Aachen 13:31:00
-
Annastraße (Hans-Stercken-Platz), Aachen 13:32:00
-
Karlsgraben, Aachen 13:33:00
-
Schanz (Vaalser Straße), Aachen 13:35:00
-
Gartenstraße, Aachen 13:36:00
-
Kuckelkorn, Aachen 13:37:00
-
Venskyhäuschen, Aachen 13:39:00
-
Westfriedhof, Aachen 13:40:00
-
Steppenberg, Aachen 13:41:00
-
Reutershag, Aachen 13:42:00
-
Philipp-Neri-Weg (Reutershag), Aachen 13:42:00
-
Kullen, Aachen 13:44:00
-
Steinbergweg, Aachen 13:45:00
-
Uniklinik, Aachen 13:47:00
Route:
-
Tilsiter Straße, Aachen
-
Danziger Straße, Aachen 13:09:00
-
Glatzer Straße, Aachen 13:10:00
-
Gut Grauenhof, Aachen 13:11:00
-
Brander Feld, Aachen 13:13:00
-
Brand Schagenstraße, Aachen 13:14:00
-
Brand Schulzentrum, Aachen 13:15:00