Haltestelle Sittarder Straße in Aachen
Sittarder Straße 43,
52078Aachen
The next departure is direction Brand Schulzentrum.
Route:
-
Tilsiter Straße, Aachen
-
Danziger Straße, Aachen 16:33:00
-
Glatzer Straße, Aachen 16:34:00
-
Gut Grauenhof, Aachen 16:35:00
-
Brander Feld, Aachen 16:37:00
-
Brand Schagenstraße, Aachen 16:38:00
-
Brand Schulzentrum, Aachen 16:39:00
Route:
-
Sittarder Straße, Aachen
-
Trierer Platz, Aachen 16:55:00
-
Schönforst, Aachen 16:57:00
-
Adenauerallee, Aachen 16:58:00
-
Zeppelinstraße, Aachen 17:00:00
-
Bahnhof Rothe Erde (Bus), Aachen 17:02:00
-
Elsassstraße, Aachen 17:03:00
-
Josefskirche (Justizzentrum), Aachen 17:05:00
-
Scheibenstraße, Aachen 17:06:00
-
Kaiserplatz, Aachen 17:08:00
-
Hansemannplatz, Aachen 17:09:00
-
Bushof, Aachen 17:12:00
-
Elisenbrunnen, Aachen 17:18:00
-
Alter Posthof, Aachen 17:20:00
-
Annastraße (Hans-Stercken-Platz), Aachen 17:21:00
-
Karlsgraben, Aachen 17:22:00
-
Schanz (Vaalser Straße), Aachen 17:23:00
-
Gartenstraße, Aachen 17:24:00
-
Kuckelkorn, Aachen 17:25:00
-
Venskyhäuschen, Aachen 17:27:00
-
Westfriedhof, Aachen 17:28:00
-
Steppenberg, Aachen 17:29:00
-
Reutershag, Aachen 17:30:00
-
Philipp-Neri-Weg (Reutershag), Aachen 17:30:00
-
Kullen, Aachen 17:31:00
-
Steinbergweg, Aachen 17:32:00
-
Uniklinik, Aachen 17:34:00
Route:
-
Tilsiter Straße, Aachen
-
Danziger Straße, Aachen 17:03:00
-
Glatzer Straße, Aachen 17:04:00
-
Gut Grauenhof, Aachen 17:05:00
-
Brander Feld, Aachen 17:07:00
-
Brand Schagenstraße, Aachen 17:08:00
-
Brand Schulzentrum, Aachen 17:09:00
Route:
-
Sittarder Straße, Aachen
-
Trierer Platz, Aachen 17:25:00
-
Schönforst, Aachen 17:27:00
-
Adenauerallee, Aachen 17:28:00
-
Zeppelinstraße, Aachen 17:30:00
-
Bahnhof Rothe Erde (Bus), Aachen 17:32:00
-
Elsassstraße, Aachen 17:33:00
-
Josefskirche (Justizzentrum), Aachen 17:35:00
-
Scheibenstraße, Aachen 17:36:00
-
Kaiserplatz, Aachen 17:38:00
-
Hansemannplatz, Aachen 17:39:00
-
Bushof, Aachen 17:42:00
-
Elisenbrunnen, Aachen 17:48:00
-
Alter Posthof, Aachen 17:50:00
-
Annastraße (Hans-Stercken-Platz), Aachen 17:51:00
-
Karlsgraben, Aachen 17:52:00
-
Schanz (Vaalser Straße), Aachen 17:53:00
-
Gartenstraße, Aachen 17:54:00
-
Kuckelkorn, Aachen 17:55:00
-
Venskyhäuschen, Aachen 17:57:00
-
Westfriedhof, Aachen 17:58:00
-
Steppenberg, Aachen 17:59:00
-
Reutershag, Aachen 18:00:00
-
Philipp-Neri-Weg (Reutershag), Aachen 18:00:00
-
Kullen, Aachen 18:01:00
-
Steinbergweg, Aachen 18:02:00
-
Uniklinik, Aachen 18:04:00
Route:
-
Tilsiter Straße, Aachen
-
Danziger Straße, Aachen 17:33:00
-
Glatzer Straße, Aachen 17:34:00
-
Gut Grauenhof, Aachen 17:35:00
-
Brander Feld, Aachen 17:37:00
-
Brand Schagenstraße, Aachen 17:38:00
-
Brand Schulzentrum, Aachen 17:39:00
Route:
-
Sittarder Straße, Aachen
-
Trierer Platz, Aachen 17:55:00
-
Schönforst, Aachen 17:57:00
-
Adenauerallee, Aachen 17:58:00
-
Zeppelinstraße, Aachen 18:00:00
-
Bahnhof Rothe Erde (Bus), Aachen 18:02:00
-
Elsassstraße, Aachen 18:03:00
-
Josefskirche (Justizzentrum), Aachen 18:05:00
-
Scheibenstraße, Aachen 18:06:00
-
Kaiserplatz, Aachen 18:08:00
-
Hansemannplatz, Aachen 18:09:00
-
Bushof, Aachen 18:12:00
-
Elisenbrunnen, Aachen 18:18:00
-
Alter Posthof, Aachen 18:20:00
-
Annastraße (Hans-Stercken-Platz), Aachen 18:21:00
-
Karlsgraben, Aachen 18:22:00
-
Schanz (Vaalser Straße), Aachen 18:23:00
-
Gartenstraße, Aachen 18:24:00
-
Kuckelkorn, Aachen 18:25:00
-
Venskyhäuschen, Aachen 18:27:00
-
Westfriedhof, Aachen 18:28:00
-
Steppenberg, Aachen 18:29:00
-
Reutershag, Aachen 18:30:00
-
Philipp-Neri-Weg (Reutershag), Aachen 18:30:00
-
Kullen, Aachen 18:31:00
-
Steinbergweg, Aachen 18:32:00
-
Uniklinik, Aachen 18:34:00