Haltestelle Sittarder Straße in Aachen
Sittarder Straße 43,
52078Aachen
The next departure is direction Brand.
Route:
-
Tilsiter Straße, Aachen
-
Danziger Straße, Aachen 14:54:00
-
Glatzer Straße, Aachen 14:55:00
-
Gut Grauenhof, Aachen 14:56:00
-
Brander Feld, Aachen 14:58:00
-
Brand Schagenstraße, Aachen 14:59:00
-
Brand Schulzentrum, Aachen 15:00:00
-
Brand Heussstraße, Aachen 15:01:00
-
Brand Ringstraße, Aachen 15:02:00
-
Brand, Aachen 15:03:00
Route:
-
Sittarder Straße, Aachen
-
Trierer Platz, Aachen 15:08:00
-
Schönforst, Aachen 15:10:00
-
Adenauerallee, Aachen 15:11:00
-
Zeppelinstraße, Aachen 15:13:00
-
Bahnhof Rothe Erde (Bus), Aachen 15:15:00
-
Elsassstraße, Aachen 15:17:00
-
Josefskirche (Justizzentrum), Aachen 15:19:00
-
Scheibenstraße, Aachen 15:20:00
-
Kaiserplatz, Aachen 15:22:00
-
Hansemannplatz, Aachen 15:23:00
-
Bushof, Aachen 15:26:00
-
Elisenbrunnen, Aachen 15:29:00
-
Alter Posthof, Aachen 15:31:00
-
Annastraße (Hans-Stercken-Platz), Aachen 15:32:00
-
Karlsgraben, Aachen 15:33:00
-
Schanz (Vaalser Straße), Aachen 15:35:00
-
Gartenstraße, Aachen 15:36:00
-
Kuckelkorn, Aachen 15:37:00
-
Venskyhäuschen, Aachen 15:39:00
-
Westfriedhof, Aachen 15:40:00
-
Steppenberg, Aachen 15:41:00
-
Reutershag, Aachen 15:42:00
-
Philipp-Neri-Weg (Reutershag), Aachen 15:42:00
-
Kullen, Aachen 15:44:00
-
Steinbergweg, Aachen 15:45:00
-
Uniklinik, Aachen 15:47:00
Route:
-
Tilsiter Straße, Aachen
-
Danziger Straße, Aachen 15:09:00
-
Glatzer Straße, Aachen 15:10:00
-
Gut Grauenhof, Aachen 15:11:00
-
Brander Feld, Aachen 15:13:00
-
Brand Schagenstraße, Aachen 15:14:00
-
Brand Schulzentrum, Aachen 15:15:00
Route:
-
Sittarder Straße, Aachen
-
Trierer Platz, Aachen 15:23:00
-
Schönforst, Aachen 15:25:00
-
Adenauerallee, Aachen 15:26:00
-
Zeppelinstraße, Aachen 15:28:00
-
Bahnhof Rothe Erde (Bus), Aachen 15:30:00
-
Elsassstraße, Aachen 15:32:00
-
Josefskirche (Justizzentrum), Aachen 15:34:00
-
Scheibenstraße, Aachen 15:35:00
-
Kaiserplatz, Aachen 15:37:00
-
Hansemannplatz, Aachen 15:38:00
-
Bushof, Aachen 15:41:00
-
Elisenbrunnen, Aachen 15:44:00
-
Alter Posthof, Aachen 15:46:00
-
Annastraße (Hans-Stercken-Platz), Aachen 15:47:00
-
Karlsgraben, Aachen 15:48:00
-
Schanz (Vaalser Straße), Aachen 15:50:00
-
Gartenstraße, Aachen 15:51:00
-
Kuckelkorn, Aachen 15:52:00
-
Venskyhäuschen, Aachen 15:54:00
-
Westfriedhof, Aachen 15:55:00
-
Uniklinik, Aachen 15:57:00
Route:
-
Tilsiter Straße, Aachen
-
Danziger Straße, Aachen 15:24:00
-
Glatzer Straße, Aachen 15:25:00
-
Gut Grauenhof, Aachen 15:26:00
-
Brander Feld, Aachen 15:28:00
-
Brand Schagenstraße, Aachen 15:29:00
-
Brand Schulzentrum, Aachen 15:30:00
-
Brand Heussstraße, Aachen 15:31:00
-
Brand Ringstraße, Aachen 15:32:00
-
Brand, Aachen 15:33:00
Route:
-
Sittarder Straße, Aachen
-
Trierer Platz, Aachen 15:38:00
-
Schönforst, Aachen 15:40:00
-
Adenauerallee, Aachen 15:41:00
-
Zeppelinstraße, Aachen 15:43:00
-
Bahnhof Rothe Erde (Bus), Aachen 15:45:00
-
Elsassstraße, Aachen 15:47:00
-
Josefskirche (Justizzentrum), Aachen 15:49:00
-
Scheibenstraße, Aachen 15:50:00
-
Kaiserplatz, Aachen 15:52:00
-
Hansemannplatz, Aachen 15:53:00
-
Bushof, Aachen 15:56:00
-
Elisenbrunnen, Aachen 15:59:00
-
Alter Posthof, Aachen 16:01:00
-
Annastraße (Hans-Stercken-Platz), Aachen 16:02:00
-
Karlsgraben, Aachen 16:03:00
-
Schanz (Vaalser Straße), Aachen 16:05:00
-
Gartenstraße, Aachen 16:06:00
-
Kuckelkorn, Aachen 16:07:00
-
Venskyhäuschen, Aachen 16:09:00
-
Westfriedhof, Aachen 16:10:00
-
Steppenberg, Aachen 16:11:00
-
Reutershag, Aachen 16:12:00
-
Philipp-Neri-Weg (Reutershag), Aachen 16:12:00
-
Kullen, Aachen 16:14:00
-
Steinbergweg, Aachen 16:15:00
-
Uniklinik, Aachen 16:17:00