Haltestelle Sittarder Straße in Aachen
Sittarder Straße 43,
52078Aachen
The next departure is direction Uniklinik.
Route:
-
Sittarder Straße, Aachen
-
Trierer Platz, Aachen 18:38:00
-
Schönforst, Aachen 18:40:00
-
Adenauerallee, Aachen 18:41:00
-
Zeppelinstraße, Aachen 18:43:00
-
Bahnhof Rothe Erde (Bus), Aachen 18:45:00
-
Elsassstraße, Aachen 18:47:00
-
Josefskirche (Justizzentrum), Aachen 18:49:00
-
Scheibenstraße, Aachen 18:50:00
-
Kaiserplatz, Aachen 18:52:00
-
Hansemannplatz, Aachen 18:53:00
-
Bushof, Aachen 18:56:00
-
Elisenbrunnen, Aachen 18:59:00
-
Alter Posthof, Aachen 19:01:00
-
Annastraße (Hans-Stercken-Platz), Aachen 19:02:00
-
Karlsgraben, Aachen 19:03:00
-
Schanz (Vaalser Straße), Aachen 19:05:00
-
Gartenstraße, Aachen 19:06:00
-
Kuckelkorn, Aachen 19:07:00
-
Venskyhäuschen, Aachen 19:09:00
-
Westfriedhof, Aachen 19:10:00
-
Steppenberg, Aachen 19:11:00
-
Reutershag, Aachen 19:12:00
-
Philipp-Neri-Weg (Reutershag), Aachen 19:12:00
-
Kullen, Aachen 19:14:00
-
Steinbergweg, Aachen 19:15:00
-
Uniklinik, Aachen 19:17:00
Route:
-
Tilsiter Straße, Aachen
-
Danziger Straße, Aachen 18:39:00
-
Glatzer Straße, Aachen 18:40:00
-
Gut Grauenhof, Aachen 18:41:00
-
Brander Feld, Aachen 18:43:00
-
Brand Schagenstraße, Aachen 18:44:00
-
Brand Schulzentrum, Aachen 18:45:00
Route:
-
Sittarder Straße, Aachen
-
Trierer Platz, Aachen 18:53:00
-
Schönforst, Aachen 18:55:00
-
Adenauerallee, Aachen 18:56:00
-
Zeppelinstraße, Aachen 18:58:00
-
Bahnhof Rothe Erde (Bus), Aachen 19:00:00
-
Elsassstraße, Aachen 19:02:00
-
Josefskirche (Justizzentrum), Aachen 19:04:00
-
Scheibenstraße, Aachen 19:05:00
-
Kaiserplatz, Aachen 19:07:00
-
Hansemannplatz, Aachen 19:08:00
-
Bushof, Aachen 19:11:00
-
Elisenbrunnen, Aachen 19:14:00
-
Alter Posthof, Aachen 19:16:00
-
Annastraße (Hans-Stercken-Platz), Aachen 19:17:00
-
Karlsgraben, Aachen 19:18:00
-
Schanz (Vaalser Straße), Aachen 19:20:00
-
Gartenstraße, Aachen 19:21:00
-
Kuckelkorn, Aachen 19:22:00
-
Venskyhäuschen, Aachen 19:24:00
-
Westfriedhof, Aachen 19:25:00
-
Uniklinik, Aachen 19:27:00
Route:
-
Tilsiter Straße, Aachen
-
Danziger Straße, Aachen 18:54:00
-
Glatzer Straße, Aachen 18:55:00
-
Gut Grauenhof, Aachen 18:56:00
-
Brander Feld, Aachen 18:58:00
-
Brand Schagenstraße, Aachen 18:59:00
-
Brand Schulzentrum, Aachen 19:00:00
-
Brand Heussstraße, Aachen 19:01:00
-
Brand Ringstraße, Aachen 19:02:00
-
Brand, Aachen 19:03:00
Route:
-
Sittarder Straße, Aachen
-
Trierer Platz, Aachen 19:08:00
-
Schönforst, Aachen 19:10:00
-
Adenauerallee, Aachen 19:11:00
-
Zeppelinstraße, Aachen 19:13:00
-
Bahnhof Rothe Erde (Bus), Aachen 19:15:00
-
Elsassstraße, Aachen 19:17:00
-
Josefskirche (Justizzentrum), Aachen 19:19:00
-
Scheibenstraße, Aachen 19:20:00
-
Kaiserplatz, Aachen 19:22:00
-
Hansemannplatz, Aachen 19:23:00
-
Bushof, Aachen 19:26:00
-
Elisenbrunnen, Aachen 19:29:00
-
Alter Posthof, Aachen 19:31:00
-
Annastraße (Hans-Stercken-Platz), Aachen 19:32:00
-
Karlsgraben, Aachen 19:33:00
-
Schanz (Vaalser Straße), Aachen 19:35:00
-
Gartenstraße, Aachen 19:36:00
-
Kuckelkorn, Aachen 19:37:00
-
Venskyhäuschen, Aachen 19:39:00
-
Westfriedhof, Aachen 19:40:00
-
Steppenberg, Aachen 19:41:00
-
Reutershag, Aachen 19:42:00
-
Philipp-Neri-Weg (Reutershag), Aachen 19:42:00
-
Kullen, Aachen 19:44:00
-
Steinbergweg, Aachen 19:45:00
-
Uniklinik, Aachen 19:47:00
Route:
-
Tilsiter Straße, Aachen
-
Danziger Straße, Aachen 19:09:00
-
Glatzer Straße, Aachen 19:10:00
-
Gut Grauenhof, Aachen 19:11:00
-
Brander Feld, Aachen 19:13:00
-
Brand Schagenstraße, Aachen 19:14:00
-
Brand Schulzentrum, Aachen 19:15:00