Haltestelle Sittarder Straße in Aachen
Sittarder Straße 43,
52078Aachen
The next departure is direction Uniklinik.
Route:
-
Sittarder Straße, Aachen
-
Trierer Platz, Aachen 16:08:00
-
Schönforst, Aachen 16:10:00
-
Adenauerallee, Aachen 16:11:00
-
Zeppelinstraße, Aachen 16:13:00
-
Bahnhof Rothe Erde (Bus), Aachen 16:15:00
-
Elsassstraße, Aachen 16:17:00
-
Josefskirche (Justizzentrum), Aachen 16:19:00
-
Scheibenstraße, Aachen 16:20:00
-
Kaiserplatz, Aachen 16:22:00
-
Hansemannplatz, Aachen 16:23:00
-
Bushof, Aachen 16:26:00
-
Elisenbrunnen, Aachen 16:29:00
-
Alter Posthof, Aachen 16:31:00
-
Annastraße (Hans-Stercken-Platz), Aachen 16:32:00
-
Karlsgraben, Aachen 16:33:00
-
Schanz (Vaalser Straße), Aachen 16:35:00
-
Gartenstraße, Aachen 16:36:00
-
Kuckelkorn, Aachen 16:37:00
-
Venskyhäuschen, Aachen 16:39:00
-
Westfriedhof, Aachen 16:40:00
-
Steppenberg, Aachen 16:41:00
-
Reutershag, Aachen 16:42:00
-
Philipp-Neri-Weg (Reutershag), Aachen 16:42:00
-
Kullen, Aachen 16:44:00
-
Steinbergweg, Aachen 16:45:00
-
Uniklinik, Aachen 16:47:00
Route:
-
Tilsiter Straße, Aachen
-
Danziger Straße, Aachen 16:09:00
-
Glatzer Straße, Aachen 16:10:00
-
Gut Grauenhof, Aachen 16:11:00
-
Brander Feld, Aachen 16:13:00
-
Brand Schagenstraße, Aachen 16:14:00
-
Brand Schulzentrum, Aachen 16:15:00
Route:
-
Sittarder Straße, Aachen
-
Trierer Platz, Aachen 16:23:00
-
Schönforst, Aachen 16:25:00
-
Adenauerallee, Aachen 16:26:00
-
Zeppelinstraße, Aachen 16:28:00
-
Bahnhof Rothe Erde (Bus), Aachen 16:30:00
-
Elsassstraße, Aachen 16:32:00
-
Josefskirche (Justizzentrum), Aachen 16:34:00
-
Scheibenstraße, Aachen 16:35:00
-
Kaiserplatz, Aachen 16:37:00
-
Hansemannplatz, Aachen 16:38:00
-
Bushof, Aachen 16:41:00
-
Elisenbrunnen, Aachen 16:44:00
-
Alter Posthof, Aachen 16:46:00
-
Annastraße (Hans-Stercken-Platz), Aachen 16:47:00
-
Karlsgraben, Aachen 16:48:00
-
Schanz (Vaalser Straße), Aachen 16:50:00
-
Gartenstraße, Aachen 16:51:00
-
Kuckelkorn, Aachen 16:52:00
-
Venskyhäuschen, Aachen 16:54:00
-
Westfriedhof, Aachen 16:55:00
-
Uniklinik, Aachen 16:57:00
Route:
-
Tilsiter Straße, Aachen
-
Danziger Straße, Aachen 16:24:00
-
Glatzer Straße, Aachen 16:25:00
-
Gut Grauenhof, Aachen 16:26:00
-
Brander Feld, Aachen 16:28:00
-
Brand Schagenstraße, Aachen 16:29:00
-
Brand Schulzentrum, Aachen 16:30:00
-
Brand Heussstraße, Aachen 16:31:00
-
Brand Ringstraße, Aachen 16:32:00
-
Brand, Aachen 16:33:00
Route:
-
Sittarder Straße, Aachen
-
Trierer Platz, Aachen 16:38:00
-
Schönforst, Aachen 16:40:00
-
Adenauerallee, Aachen 16:41:00
-
Zeppelinstraße, Aachen 16:43:00
-
Bahnhof Rothe Erde (Bus), Aachen 16:45:00
-
Elsassstraße, Aachen 16:47:00
-
Josefskirche (Justizzentrum), Aachen 16:49:00
-
Scheibenstraße, Aachen 16:50:00
-
Kaiserplatz, Aachen 16:52:00
-
Hansemannplatz, Aachen 16:53:00
-
Bushof, Aachen 16:56:00
-
Elisenbrunnen, Aachen 16:59:00
-
Alter Posthof, Aachen 17:01:00
-
Annastraße (Hans-Stercken-Platz), Aachen 17:02:00
-
Karlsgraben, Aachen 17:03:00
-
Schanz (Vaalser Straße), Aachen 17:05:00
-
Gartenstraße, Aachen 17:06:00
-
Kuckelkorn, Aachen 17:07:00
-
Venskyhäuschen, Aachen 17:09:00
-
Westfriedhof, Aachen 17:10:00
-
Steppenberg, Aachen 17:11:00
-
Reutershag, Aachen 17:12:00
-
Philipp-Neri-Weg (Reutershag), Aachen 17:12:00
-
Kullen, Aachen 17:14:00
-
Steinbergweg, Aachen 17:15:00
-
Uniklinik, Aachen 17:17:00
Route:
-
Tilsiter Straße, Aachen
-
Danziger Straße, Aachen 16:39:00
-
Glatzer Straße, Aachen 16:40:00
-
Gut Grauenhof, Aachen 16:41:00
-
Brander Feld, Aachen 16:43:00
-
Brand Schagenstraße, Aachen 16:44:00
-
Brand Schulzentrum, Aachen 16:45:00