Haltestelle Schönforst in Aachen
Trierer Strasse 289,
52078Aachen
The next departure is direction Vaals Grenze.
Route:
-
Schönforst, Aachen
-
Adenauerallee, Aachen 04:27:00
-
Zeppelinstraße, Aachen 04:28:00
-
Bahnhof Rothe Erde (Bus), Aachen 04:29:00
-
Elsassstraße, Aachen 04:30:00
-
Josefskirche (Justizzentrum), Aachen 04:32:00
-
Scheibenstraße, Aachen 04:33:00
-
Kaiserplatz, Aachen 04:34:00
-
Hansemannplatz, Aachen 04:35:00
-
Bushof, Aachen 04:37:00
-
Elisenbrunnen, Aachen 04:42:00
-
Alter Posthof, Aachen 04:43:00
-
Annastraße (Hans-Stercken-Platz), Aachen 04:43:00
-
Karlsgraben, Aachen 04:44:00
-
Schanz (Vaalser Straße), Aachen 04:45:00
-
Gartenstraße, Aachen 04:46:00
-
Kuckelkorn, Aachen 04:47:00
-
Venskyhäuschen, Aachen 04:48:00
-
Westfriedhof, Aachen 04:49:00
-
Steppenberg, Aachen 04:50:00
-
Reutershag, Aachen 04:51:00
-
Vaalserquartier Schmiedgasse, Aachen 04:52:00
-
Vaalserquartier Keltenstraße, Aachen 04:53:00
-
Vaalserquartier Püngelerstraße, Aachen 04:54:00
-
Vaalserquartier Vaals Grenze, Aachen 04:55:00
Route:
-
Schönforst, Aachen
-
Adenauerallee, Aachen 04:44:00
-
Zeppelinstraße, Aachen 04:46:00
-
Bahnhof Rothe Erde (Bus), Aachen 04:48:00
-
Elsassstraße, Aachen 04:49:00
-
Josefskirche (Justizzentrum), Aachen 04:51:00
-
Scheibenstraße, Aachen 04:52:00
-
Kaiserplatz, Aachen 04:54:00
-
Hansemannplatz, Aachen 04:55:00
-
Bushof, Aachen 04:57:00
-
Elisenbrunnen, Aachen 05:02:00
-
Alter Posthof, Aachen 05:04:00
-
Annastraße (Hans-Stercken-Platz), Aachen 05:05:00
-
Karlsgraben, Aachen 05:06:00
-
Schanz (Vaalser Straße), Aachen 05:07:00
-
Gartenstraße, Aachen 05:08:00
-
Kuckelkorn, Aachen 05:09:00
-
Venskyhäuschen, Aachen 05:11:00
-
Westfriedhof, Aachen 05:12:00
-
Steppenberg, Aachen 05:13:00
-
Reutershag, Aachen 05:14:00
-
Philipp-Neri-Weg (Reutershag), Aachen 05:14:00
-
Kullen, Aachen 05:15:00
-
Steinbergweg, Aachen 05:16:00
-
Uniklinik, Aachen 05:18:00
Route:
-
Schönforst, Aachen
-
Trierer Platz, Aachen 04:47:00
-
Königsberger Straße (Polizeipräsidium), Aachen 04:49:00
-
Brand Eckenerstraße, Aachen 04:51:00
-
Brand Ringstraße, Aachen 04:53:00
-
Brand, Aachen 04:54:00
-
Brand Kolpingstraße, Aachen 04:55:00
-
Brand Eilendorfer Straße, Aachen 04:56:00
-
Brand Goertzbrunnstraße, Aachen 04:56:00
-
Brand Freund, Aachen 04:57:00
-
Büsbach Elgermühle, Stolberg (Rhld.) 04:59:00
-
Büsbach Friedhof, Stolberg (Rhld.) 05:00:00
-
Büsbach Kirche, Stolberg (Rhld.) 05:01:00
-
Büsbach Markt, Stolberg (Rhld.) 05:02:00
-
Büsbach Aachener Straße, Stolberg (Rhld.) 05:03:00
-
Büsbach Bischofstraße, Stolberg (Rhld.) 05:04:00
-
Büsbach Büsbacher Berg, Stolberg (Rhld.) 05:05:00
-
Finkensief, Stolberg (Rhld.) 05:06:00
-
Altstadt (Bus), Stolberg (Rhld.) 05:07:00
-
Rathaus (Bus), Stolberg (Rhld.) 05:08:00
-
Rosental, Stolberg (Rhld.) 05:09:00
-
Mühlener Bahnhof (Bus), Stolberg (Rhld.) 05:11:00
Route:
-
Schönforst, Aachen
-
Trierer Platz, Aachen 04:55:00
-
Königsberger Straße (Polizeipräsidium), Aachen 04:57:00
-
Brand Eckenerstraße, Aachen 04:59:00
-
Brand Ringstraße, Aachen 05:01:00
-
Brand, Aachen 05:02:00
Route:
-
Schönforst, Aachen
-
Adenauerallee, Aachen 04:59:00
-
Zeppelinstraße, Aachen 05:01:00
-
Bahnhof Rothe Erde (Bus), Aachen 05:03:00
-
Elsassstraße, Aachen 05:04:00
-
Josefskirche (Justizzentrum), Aachen 05:06:00
-
Scheibenstraße, Aachen 05:07:00
-
Kaiserplatz, Aachen 05:09:00
-
Hansemannplatz, Aachen 05:10:00
-
Bushof, Aachen 05:12:00
-
Elisenbrunnen, Aachen 05:17:00
-
Alter Posthof, Aachen 05:19:00
-
Annastraße (Hans-Stercken-Platz), Aachen 05:20:00
-
Karlsgraben, Aachen 05:21:00
-
Schanz (Vaalser Straße), Aachen 05:22:00
-
Gartenstraße, Aachen 05:23:00
-
Kuckelkorn, Aachen 05:24:00
-
Venskyhäuschen, Aachen 05:26:00
-
Westfriedhof, Aachen 05:27:00
-
Steppenberg, Aachen 05:28:00
-
Reutershag, Aachen 05:29:00
-
Vaalserquartier Schmiedgasse, Aachen 05:30:00
-
Vaalserquartier Keltenstraße, Aachen 05:31:00
-
Vaalserquartier Püngelerstraße, Aachen 05:32:00
-
Vaalserquartier Vaals Grenze, Aachen 05:33:00
-
Vaals Busstation, Niederlande 05:34:00
Route:
-
Schönforst, Aachen
-
Adenauerallee, Aachen 05:14:00
-
Zeppelinstraße, Aachen 05:16:00
-
Bahnhof Rothe Erde (Bus), Aachen 05:18:00
-
Elsassstraße, Aachen 05:19:00
-
Josefskirche (Justizzentrum), Aachen 05:21:00
-
Scheibenstraße, Aachen 05:22:00
-
Kaiserplatz, Aachen 05:24:00
-
Hansemannplatz, Aachen 05:25:00
-
Bushof, Aachen 05:27:00
-
Elisenbrunnen, Aachen 05:32:00
-
Alter Posthof, Aachen 05:34:00
-
Annastraße (Hans-Stercken-Platz), Aachen 05:35:00
-
Karlsgraben, Aachen 05:36:00
-
Schanz (Vaalser Straße), Aachen 05:37:00
-
Gartenstraße, Aachen 05:38:00
-
Kuckelkorn, Aachen 05:39:00
-
Venskyhäuschen, Aachen 05:41:00
-
Westfriedhof, Aachen 05:42:00
-
Steppenberg, Aachen 05:43:00
-
Reutershag, Aachen 05:44:00
-
Philipp-Neri-Weg (Reutershag), Aachen 05:44:00
-
Kullen, Aachen 05:45:00
-
Steinbergweg, Aachen 05:46:00
-
Uniklinik, Aachen 05:48:00