Haltestelle Schanz (Vaalser Straße) in Aachen
Mauerstrasse 95,
52064Aachen
The next departure is direction Stolberg Mühlener Bahnhof.
Route:
-
Schanz (Vaalser Straße), Aachen
-
Karlsgraben, Aachen 15:19:00
-
Annastraße (Hans-Stercken-Platz), Aachen 15:20:00
-
Alter Posthof, Aachen 15:22:00
-
Elisenbrunnen, Aachen 15:24:00
-
Bushof, Aachen 15:27:00
-
Hansemannplatz, Aachen 15:32:00
-
Kaiserplatz, Aachen 15:33:00
-
Scheibenstraße, Aachen 15:35:00
-
Josefskirche (Justizzentrum), Aachen 15:36:00
-
Elsassstraße, Aachen 15:38:00
-
Bahnhof Rothe Erde (Bus), Aachen 15:39:00
-
Zeppelinstraße, Aachen 15:40:00
-
Adenauerallee, Aachen 15:42:00
-
Schönforst, Aachen 15:44:00
-
Trierer Platz, Aachen 15:45:00
-
Königsberger Straße (Polizeipräsidium), Aachen 15:47:00
-
Brand Eckenerstraße, Aachen 15:49:00
-
Brand Ringstraße, Aachen 15:51:00
-
Brand, Aachen 15:53:00
-
Brand Kolpingstraße, Aachen 15:56:00
-
Brand Eilendorfer Straße, Aachen 15:57:00
-
Brand Goertzbrunnstraße, Aachen 15:57:00
-
Brand Freund, Aachen 15:58:00
-
Büsbach Elgermühle, Stolberg (Rhld.) 16:00:00
-
Büsbach Friedhof, Stolberg (Rhld.) 16:01:00
-
Büsbach Kirche, Stolberg (Rhld.) 16:03:00
-
Büsbach Markt, Stolberg (Rhld.) 16:04:00
-
Büsbach Aachener Straße, Stolberg (Rhld.) 16:05:00
-
Büsbach Bischofstraße, Stolberg (Rhld.) 16:06:00
-
Büsbach Büsbacher Berg, Stolberg (Rhld.) 16:07:00
-
Finkensief, Stolberg (Rhld.) 16:08:00
-
Altstadt (Bus), Stolberg (Rhld.) 16:10:00
-
Rathaus (Bus), Stolberg (Rhld.) 16:12:00
-
Rosental, Stolberg (Rhld.) 16:13:00
-
Mühlener Bahnhof (Bus), Stolberg (Rhld.) 16:15:00
Route:
-
Schanz (Jakobstraße), Aachen
-
Luisenhospital, Aachen 15:23:00
-
Misereor, Aachen 15:25:00
-
Hauptbahnhof (Bus), Aachen 15:27:00
-
Normaluhr, Aachen 15:28:00
-
Augustastraße (Suermondt-Ludwig-Museum), Aachen 15:30:00
-
Kaiserplatz, Aachen 15:32:00
-
Hansemannplatz, Aachen 15:33:00
-
Eurogress, Aachen 15:34:00
-
Ehrenmal/Lousberg, Aachen 15:35:00
-
Ponttor, Aachen 15:37:00
Route:
-
Schanz (Vaalser Straße), Aachen
-
Gartenstraße, Aachen 15:24:00
-
Kuckelkorn, Aachen 15:25:00
-
Venskyhäuschen, Aachen 15:27:00
-
Westfriedhof, Aachen 15:28:00
-
Steppenberg, Aachen 15:29:00
-
Reutershag, Aachen 15:30:00
-
Philipp-Neri-Weg (Reutershag), Aachen 15:30:00
-
Kullen, Aachen 15:31:00
-
Steinbergweg, Aachen 15:32:00
-
Uniklinik, Aachen 15:34:00
Route:
-
Aachen Schanz
-
Aachen Hbf 15:27:00
Route:
-
Aachen Schanz
-
Aachen West 15:28:00
-
Herzogenrath 15:36:00
-
Übach-Palenberg 15:41:00
-
Geilenkirchen 15:44:00
-
Lindern 15:50:00
-
Hückelhoven-Baal 15:54:00
-
Erkelenz 15:59:00
-
Rheydt Hbf 16:05:00
-
Mönchengladbach Hbf 16:11:00
-
Neuss Hbf 16:24:00
-
Düsseldorf-Bilk 16:34:00
-
Düsseldorf Hbf 16:39:00
-
Wuppertal-Vohwinkel 16:54:00
-
Wuppertal Hbf 17:00:00
-
Wuppertal-Barmen 17:05:00
-
Wuppertal-Oberbarmen 17:08:00
-
Schwelm 17:13:00
-
Ennepetal 17:16:00
-
Hagen Hbf 17:24:00
-
Wetter(Ruhr) 17:34:00
-
Witten Hbf 17:40:00
-
Dortmund Hbf 17:51:00
Route:
-
Schanz (Vaalser Straße), Aachen
-
Reutershag, Aachen 15:32:00
-
Vaals Busstation, Niederlande 15:36:00
-
Vaals Sint Jozefplein, Niederlande 15:42:00
-
Vaals Heuvel, Niederlande 15:43:00
-
Vaals Lemierserberg, Niederlande 15:45:00
-
Vaals Lemiers, Niederlande 15:46:00
-
Vaals Lemiers A je Striekiezer, Niederlande 15:47:00
-
Vaals Lemiers Rijksweg/Harleserbeek, Niederlande 15:48:00
-
Vaals Lemiers Mamelis, Niederlande 15:49:00
-
Vaals Lemiers Benedictusberg, Niederlande 15:49:00
-
Gulpen-Wittem Nijswiller Rijksweg/Provincialeweg, 15:50:00
-
Gulpen-Wittem Wittem Nijswiller, Niederlande 15:51:00
-
Gulpen-Wittem Wittem Wahlwiller, Niederlande 15:53:00
-
Gulpen-Wittem Wittem Sinselbeek, Niederlande 15:55:00
-
Gulpen-Wittem Gulpen Oude Geul, Niederlande 15:57:00
-
Gulpen-Wittem Gulpen Busstation, Niederlande 15:58:00
-
Gulpen-Wittem Gulpen Brouwerij, Niederlande 16:01:00
-
Gulpen-Wittem Gulpen Slenakerweg, Niederlande 16:02:00
-
Gulpen-Wittem Ingber, Niederlande 16:04:00
-
Eijsden-Margraten Margraten Weg naar Reijmerstok, 16:05:00
-
Eijsden-Margraten Margraten Termaar, Niederlande 16:07:00
-
Eijsden-Margraten Margraten Rijksweg, Niederlande 16:07:00
-
Eijsden-Margr Margraten Amerikaanse Begraafplaats, 16:08:00
-
Eijsden-Margraten Cadier en Keer Blankenberg, Nied 16:10:00
-
Eijsden-Margraten Cadier en Keer Vendelstraat, Nie 16:11:00
-
Eijsden-Margraten Cadier en Keer Limburgerstraat, 16:12:00
-
Eijsden-Margraten Cadier en Keer Kloosterpad, Nied 16:14:00
-
Maastricht Heer Oude Molenweg, Niederlande 16:16:00
-
Maastricht Heer Akersteenweg, Niederlande 16:17:00
-
Maastricht Bonnefantenmuseum, Niederlande 16:21:00
-
Maastricht Centre Ceramique, Niederlande 16:23:00
-
Maastricht Wilhelminasingel, Niederlande 16:24:00
-
Maastricht Station (Bus), Niederlande 16:26:00