Haltestelle Ponttor in Aachen
Pontstrasse 182,
52062Aachen
The next departure is direction Aachen Bushof.
Route:
-
Ponttor, Aachen
-
Driescher Gässchen (RWTH Aachen), Aachen 07:22:00
-
Minoritenstraße, Aachen 07:24:00
-
Bushof, Aachen 07:27:00
Route:
-
Ponttor, Aachen
-
Driescher Gässchen (RWTH Aachen), Aachen 07:22:00
-
Minoritenstraße, Aachen 07:24:00
-
Bushof, Aachen 07:27:00
Route:
-
Ponttor, Aachen
-
Laurensberg, Aachen 07:36:00
-
Richterich Berensberger Straße, Aachen 07:38:00
-
Richterich Hander Weg, Aachen 07:40:00
-
Richterich Kirche, Aachen 07:40:00
-
Richterich Vetschauer Weg, Aachen 07:41:00
-
Horbach Forsterheide, Aachen 07:43:00
-
Horbach Linde, Aachen 07:44:00
-
Horbach Kirche, Aachen 07:44:00
-
Horbach, Aachen 07:45:00
-
Horbach Locht Zollmuseum, Aachen 07:47:00
-
Kerkrade Locht Zollamt (NL)/Nederlands Grenskant, 07:49:00
-
Kerkrade Parkstad Stadion, Niederlande 07:54:00
-
Heerlen Heerlerbaan Rukker, Niederlande 07:55:00
-
Heerlen Heerlerbaan Bautscherweg, Niederlande 07:56:00
-
Heerlen Heerlerbaan Kerk, Niederlande 07:57:00
-
Heerlen Heerlerbaan Bradleystraat, Niederlande 07:58:00
-
Heerlen Heerlerbaan Zandweg, Niederlande 07:59:00
-
Heerlen Peschstraat, Niederlande 08:00:00
-
Heerlen Zuyderland MC, Niederlande 08:02:00
-
Heerlen Welten Henri Dunantstraat, Niederlande 08:04:00
-
Heerlen Welten Tichelbeekstraat, Niederlande 08:05:00
-
Heerlen Welten De Thun, Niederlande 08:06:00
-
Heerlen Welten Prof. Lambertstraat, Niederlande 08:07:00
-
Heerlen Welten Hogeschool Zuyd, Niederlande 08:09:00
-
Heerlen Welten Pijnsweg, Niederlande 08:10:00
-
Heerlen Welten Douvenrade, Niederlande 08:11:00
-
Heerlen Theater, Niederlande 08:12:00
-
Heerlen Station, Niederlande 08:15:00
Route:
-
Ponttor, Aachen
-
Audimax, Aachen 07:34:00
-
Westbahnhof (Bus), Aachen 07:36:00
-
Mies-van-der-Rohe-Straße, Aachen 07:36:00
-
Hainbuchenstraße, Aachen 07:37:00
-
Halifaxstraße, Aachen 07:38:00
-
Auf der Hörn, Aachen 07:39:00
-
Hörn Brücke, Aachen 07:41:00
-
Forckenbeckstraße, Aachen 07:41:00
-
Campus Melaten (Physikzentrum), Aachen 07:42:00
-
Otto-Blumenthal-Straße, Aachen 07:43:00
-
Wendlingweg, Aachen 07:44:00
-
Worringer Weg, Aachen 07:45:00
-
Uniklinik, Aachen 07:46:00
Route:
-
Ponttor, Aachen
-
Driescher Gässchen (RWTH Aachen), Aachen 07:35:00
-
Bushof, Aachen 07:38:00
-
Elisenbrunnen, Aachen 07:41:00
-
Hauptbahnhof (Bus), Aachen 07:47:00
Route:
-
Ponttor, Aachen
-
Bendplatz, Aachen 07:35:00
-
Jupp-Müller-Straße, Aachen 07:36:00
-
Laurensberg Wildbach, Aachen 07:38:00
-
Laurensberg, Aachen 07:40:00
-
Laurensberg Rosenhügel, Aachen 07:41:00
-
Laurensberg Haus Linde, Aachen 07:42:00
-
Richterich Berensberger Straße, Aachen 07:43:00
-
Richterich Rathaus, Aachen 07:44:00
-
Richterich Schloss-Schönau-Straße, Aachen 07:45:00
-
Richterich Schönauer Friede, Aachen 07:46:00
-
Richterich Ürsfeld, Aachen 07:47:00
-
Kohlscheid Kircheich, Herzogenrath 07:48:00
-
Kohlscheid Technologiepark, Herzogenrath 07:49:00
-
Kohlscheid Weststraße, Herzogenrath 07:50:00
-
Kohlscheid Feldstraße, Herzogenrath 07:51:00
-
Kohlscheid Forensberger Straße, Herzogenrath 07:52:00