Haltestelle Neuhaus in Aachen
Forster Linde 66,
52078Aachen
The next departure is direction Aachen Bushof.
Route:
-
Neuhaus, Aachen
-
Forster Linde, Aachen 12:21:00
-
Staudenweg, Aachen 12:22:00
-
Drimborn, Aachen 12:24:00
-
Tierpark, Aachen 12:25:00
-
Hasencleverstraße, Aachen 12:26:00
-
Zeppelinstraße, Aachen 12:27:00
-
Bahnhof Rothe Erde (Bus), Aachen 12:29:00
-
Elsassstraße, Aachen 12:31:00
-
Hohenzollernplatz, Aachen 12:32:00
-
Europaplatz, Aachen 12:33:00
-
Wiesental, Aachen 12:35:00
-
Ludwig Forum, Aachen 12:36:00
-
Blücherplatz, Aachen 12:37:00
-
Hansemannplatz, Aachen 12:40:00
-
Bushof, Aachen 12:42:00
Route:
-
Neuhaus, Aachen
-
Heidbenden, Aachen 12:25:00
-
Lintert Schießstand, Aachen 12:26:00
-
Lintert, Aachen 12:27:00
-
Kreuzerdriesch, Aachen 12:28:00
-
Hitfeld, Aachen 12:29:00
-
Eich, Aachen 12:30:00
-
Oberforstbach, Aachen 12:31:00
-
Schleckheim Kroitzheider Weg, Aachen 12:32:00
-
Schleckheim Kapelle, Aachen 12:33:00
-
Nütheim, Aachen 12:34:00
-
Walheim Friedhof, Aachen 12:36:00
-
Walheim Hochhausring, Aachen 12:37:00
-
Walheim, Aachen 12:38:00
-
Walheim Prämienstraße, Aachen 12:39:00
-
Walheim Albert-Einstein-Straße, Aachen 12:40:00
-
Walheim Hasbach, Aachen 12:41:00
-
Walheim Mütschenpfuhl, Aachen 12:42:00
-
Schmithof Ardennenstraße, Aachen 12:43:00
-
Schmithof Kirche, Aachen 12:43:00
-
Schmithof Vennbahn, Aachen 12:44:00
-
Schmithof Schule, Aachen 12:45:00
-
Schmithof Schmithofer Straße, Aachen 12:46:00
-
Sief Radermacher, Aachen 12:47:00
-
Sief Schule, Aachen 12:48:00
-
Sief Baumgartsweg, Aachen 12:49:00
-
Sief Abzw., Aachen 12:50:00
-
Lichtenbusch Broichhausen, Aachen 12:50:00
-
Lichtenbusch Kirche, Aachen 12:52:00
-
Lichtenbusch, Aachen 12:52:00
Route:
-
Neuhaus, Aachen
-
Heidbenden, Aachen 12:36:00
-
Arlingtonstraße, Aachen 12:37:00
-
Gut Grauenhof, Aachen 12:38:00
-
Brander Feld, Aachen 12:40:00
-
Brand Schagenstraße, Aachen 12:41:00
-
Brand Schulzentrum, Aachen 12:42:00
-
Brand Heussstraße, Aachen 12:43:00
-
Brand Ringstraße, Aachen 12:44:00
-
Brand, Aachen 12:45:00
-
Brand Hochstraße, Aachen 12:50:00
-
Brand Wolferskaul, Aachen 12:51:00
-
Brand Niederforstbach, Aachen 12:52:00
-
Brand Vennbahnbogen, Aachen 12:53:00
-
Gut Grauenhof, Aachen 12:55:00
-
Arlingtonstraße, Aachen 12:56:00
-
Neuhaus, Aachen 12:58:00
-
Forster Linde, Aachen 12:59:00
-
Staudenweg, Aachen 13:00:00
-
Drimborn, Aachen 13:02:00
-
Beverau, Aachen 13:04:00
-
Vogelsang, Aachen 13:05:00
-
Juttastraße, Aachen 13:06:00
-
Wilhelm-Pitz-Weg, Aachen 13:07:00
-
Marienhospital, Aachen 13:09:00
-
Burtscheid, Aachen 13:10:00
-
Heißberg, Aachen 13:11:00
-
Bayernallee, Aachen 13:12:00
-
Siegel, Aachen 13:13:00
Route:
-
Neuhaus, Aachen
-
Forster Linde, Aachen 12:51:00
-
Staudenweg, Aachen 12:52:00
-
Drimborn, Aachen 12:54:00
-
Tierpark, Aachen 12:55:00
-
Hasencleverstraße, Aachen 12:56:00
-
Zeppelinstraße, Aachen 12:57:00
-
Bahnhof Rothe Erde (Bus), Aachen 12:59:00
-
Elsassstraße, Aachen 13:01:00
-
Hohenzollernplatz, Aachen 13:02:00
-
Europaplatz, Aachen 13:03:00
-
Wiesental, Aachen 13:05:00
-
Ludwig Forum, Aachen 13:06:00
-
Blücherplatz, Aachen 13:07:00
-
Hansemannplatz, Aachen 13:10:00
-
Bushof, Aachen 13:12:00
Route:
-
Neuhaus, Aachen
-
Heidbenden, Aachen 12:55:00
-
Lintert Schießstand, Aachen 12:56:00
-
Lintert, Aachen 12:57:00
-
Kreuzerdriesch, Aachen 12:58:00
-
Hitfeld, Aachen 12:59:00
-
Eich, Aachen 13:00:00
-
Oberforstbach, Aachen 13:01:00
-
Schleckheim Kroitzheider Weg, Aachen 13:02:00
-
Schleckheim Kapelle, Aachen 13:03:00
-
Nütheim, Aachen 13:04:00
-
Walheim Friedhof, Aachen 13:06:00
-
Walheim Hochhausring, Aachen 13:07:00
-
Walheim, Aachen 13:08:00
-
Hahn Steinbruch, Aachen 13:09:00
-
Hahn Kirche, Aachen 13:10:00
-
Abzw. Venwegen, Stolberg (Rhld.) 13:12:00
-
Breinig Entengasse, Stolberg (Rhld.) 13:16:00
-
Mulartshütte, Roetgen 13:25:00
-
Mulartshütte Vichttalweg, Roetgen 13:26:00
-
Rott Kindergarten, Roetgen 13:27:00
-
Rott Kirche, Roetgen 13:28:00
-
Rott Roetgener Straße, Roetgen 13:28:00
-
Rott Wald, Roetgen 13:29:00
-
Dreilägerbachtalsperre, Roetgen 13:31:00
-
Brandstraße, Roetgen 13:32:00
-
Knott, Roetgen 13:33:00
-
Markt, Roetgen 13:34:00
-
Mittelstraße, Roetgen 13:35:00
-
Post, Roetgen 13:37:00
Route:
-
Neuhaus, Aachen
-
Forster Linde, Aachen 12:59:00
-
Staudenweg, Aachen 13:00:00
-
Drimborn, Aachen 13:02:00
-
Beverau, Aachen 13:04:00
-
Vogelsang, Aachen 13:05:00
-
Juttastraße, Aachen 13:06:00
-
Wilhelm-Pitz-Weg, Aachen 13:07:00
-
Marienhospital, Aachen 13:09:00
-
Burtscheid, Aachen 13:10:00
-
Heißberg, Aachen 13:11:00
-
Bayernallee, Aachen 13:12:00
-
Siegel, Aachen 13:13:00