Haltestelle Lintert in Aachen
Lintertstrasse 179,
52076Aachen
The next departure is direction Roetgen Post.
Route:
-
Lintert, Aachen
-
Kreuzerdriesch, Aachen 19:58:00
-
Hitfeld, Aachen 19:59:00
-
Eich, Aachen 20:00:00
-
Oberforstbach, Aachen 20:01:00
-
Schleckheim Kroitzheider Weg, Aachen 20:02:00
-
Schleckheim Kapelle, Aachen 20:03:00
-
Nütheim, Aachen 20:04:00
-
Walheim Friedhof, Aachen 20:06:00
-
Walheim Hochhausring, Aachen 20:07:00
-
Walheim, Aachen 20:08:00
-
Hahn Steinbruch, Aachen 20:09:00
-
Hahn Kirche, Aachen 20:10:00
-
Abzw. Venwegen, Stolberg (Rhld.) 20:12:00
-
Breinig Entengasse, Stolberg (Rhld.) 20:16:00
-
Mulartshütte, Roetgen 20:25:00
-
Mulartshütte Vichttalweg, Roetgen 20:26:00
-
Rott Kindergarten, Roetgen 20:27:00
-
Rott Kirche, Roetgen 20:28:00
-
Rott Roetgener Straße, Roetgen 20:28:00
-
Rott Wald, Roetgen 20:29:00
-
Dreilägerbachtalsperre, Roetgen 20:31:00
-
Brandstraße, Roetgen 20:32:00
-
Knott, Roetgen 20:33:00
-
Markt, Roetgen 20:34:00
-
Mittelstraße, Roetgen 20:35:00
-
Post, Roetgen 20:37:00
Route:
-
Lintert, Aachen
-
Lintert Schießstand, Aachen 20:07:00
-
Heidbenden, Aachen 20:07:00
-
Neuhaus, Aachen 20:07:00
-
Forster Linde, Aachen 20:08:00
-
Staudenweg, Aachen 20:09:00
-
Drimborn, Aachen 20:10:00
-
Tierpark, Aachen 20:11:00
-
Hasencleverstraße, Aachen 20:12:00
-
Zeppelinstraße, Aachen 20:13:00
-
Bahnhof Rothe Erde (Bus), Aachen 20:15:00
-
Elsassstraße, Aachen 20:16:00
-
Hohenzollernplatz, Aachen 20:17:00
-
Europaplatz, Aachen 20:18:00
-
Wiesental, Aachen 20:20:00
-
Ludwig Forum, Aachen 20:21:00
-
Blücherplatz, Aachen 20:22:00
-
Hansemannplatz, Aachen 20:25:00
-
Bushof, Aachen 20:27:00
Route:
-
Lintert, Aachen
-
Kreuzerdriesch, Aachen 20:28:00
-
Hitfeld, Aachen 20:29:00
-
Eich, Aachen 20:30:00
-
Oberforstbach, Aachen 20:31:00
-
Schleckheim Kroitzheider Weg, Aachen 20:32:00
-
Schleckheim Kapelle, Aachen 20:33:00
-
Nütheim, Aachen 20:34:00
-
Walheim Friedhof, Aachen 20:36:00
-
Walheim Hochhausring, Aachen 20:37:00
-
Walheim, Aachen 20:38:00
-
Walheim Prämienstraße, Aachen 20:39:00
-
Walheim Albert-Einstein-Straße, Aachen 20:40:00
-
Walheim Hasbach, Aachen 20:41:00
-
Walheim Mütschenpfuhl, Aachen 20:42:00
-
Schmithof Ardennenstraße, Aachen 20:43:00
-
Schmithof Kirche, Aachen 20:43:00
-
Schmithof Vennbahn, Aachen 20:44:00
-
Schmithof Schule, Aachen 20:45:00
-
Schmithof Schmithofer Straße, Aachen 20:46:00
-
Sief Radermacher, Aachen 20:47:00
-
Sief Schule, Aachen 20:48:00
-
Sief Pfeiferweg, Aachen 20:49:00
-
Sief Wilbank, Aachen 20:50:00
-
Sief Magelspfad, Aachen 20:51:00
Route:
-
Lintert, Aachen
-
Kreuzerdriesch, Aachen 20:52:00
-
Hitfeld, Aachen 20:53:00
-
Eich, Aachen 20:54:00
-
Oberforstbach, Aachen 20:55:00
-
Schleckheim Kroitzheider Weg, Aachen 20:56:00
-
Schleckheim Kapelle, Aachen 20:57:00
-
Nütheim, Aachen 20:58:00
-
Walheim Friedhof, Aachen 21:00:00
-
Walheim Hochhausring, Aachen 21:01:00
-
Walheim, Aachen 21:02:00
-
Hahn Steinbruch, Aachen 21:03:00
-
Hahn Kirche, Aachen 21:04:00
-
Abzw. Venwegen, Stolberg (Rhld.) 21:06:00
-
Breinig Entengasse, Stolberg (Rhld.) 21:10:00
-
Mulartshütte, Roetgen 21:19:00
-
Mulartshütte Vichttalweg, Roetgen 21:20:00
-
Rott Kindergarten, Roetgen 21:21:00
-
Rott Kirche, Roetgen 21:22:00
-
Rott Roetgener Straße, Roetgen 21:22:00
-
Rott Wald, Roetgen 21:23:00
-
Dreilägerbachtalsperre, Roetgen 21:25:00
-
Brandstraße, Roetgen 21:26:00
-
Knott, Roetgen 21:27:00
-
Markt, Roetgen 21:28:00
-
Mittelstraße, Roetgen 21:29:00
-
Post, Roetgen 21:31:00
Route:
-
Lintert, Aachen
-
Lintert Schießstand, Aachen 21:07:00
-
Heidbenden, Aachen 21:07:00
-
Neuhaus, Aachen 21:07:00
-
Forster Linde, Aachen 21:08:00
-
Staudenweg, Aachen 21:09:00
-
Drimborn, Aachen 21:10:00
-
Tierpark, Aachen 21:11:00
-
Hasencleverstraße, Aachen 21:12:00
-
Zeppelinstraße, Aachen 21:13:00
-
Bahnhof Rothe Erde (Bus), Aachen 21:15:00
-
Elsassstraße, Aachen 21:16:00
-
Hohenzollernplatz, Aachen 21:17:00
-
Europaplatz, Aachen 21:18:00
-
Wiesental, Aachen 21:20:00
-
Ludwig Forum, Aachen 21:21:00
-
Blücherplatz, Aachen 21:22:00
-
Hansemannplatz, Aachen 21:25:00
-
Bushof, Aachen 21:27:00
Route:
-
Lintert, Aachen
-
Kreuzerdriesch, Aachen 21:59:00
-
Hitfeld, Aachen 22:00:00
-
Eich, Aachen 22:01:00
-
Oberforstbach, Aachen 22:02:00
-
Schleckheim Kroitzheider Weg, Aachen 22:03:00
-
Schleckheim Kapelle, Aachen 22:04:00
-
Nütheim, Aachen 22:05:00
-
Walheim Friedhof, Aachen 22:07:00
-
Walheim Hochhausring, Aachen 22:08:00
-
Walheim, Aachen 22:09:00
-
Walheim Prämienstraße, Aachen 22:10:00
-
Walheim Albert-Einstein-Straße, Aachen 22:11:00
-
Walheim Hasbach, Aachen 22:12:00
-
Walheim Mütschenpfuhl, Aachen 22:13:00
-
Schmithof Ardennenstraße, Aachen 22:14:00
-
Schmithof Kirche, Aachen 22:14:00
-
Schmithof Vennbahn, Aachen 22:15:00
-
Schmithof Schule, Aachen 22:16:00
-
Schmithof Schmithofer Straße, Aachen 22:17:00
-
Sief Radermacher, Aachen 22:18:00
-
Sief Schule, Aachen 22:19:00