Haltestelle Lintert in Aachen
Lintertstrasse 179,
52076Aachen
The next departure is direction Lintert Friedhof.
Route:
-
Lintert, Aachen
-
Lintert Friedhof, Aachen 09:02:00
Route:
-
Lintert, Aachen
-
Kreuzerdriesch, Aachen 09:17:00
-
Schöntal, Aachen 09:18:00
-
Fuchserde (Waldfriedhof Nord), Aachen 09:19:00
-
Löwenstein-Kaserne, Aachen 09:20:00
-
Buschhausen (Kornelimünsterweg), Aachen 09:21:00
-
Vinzenzplatz (Karl-Marx-Allee), Aachen 09:22:00
-
Forster Weg, Aachen 09:23:00
-
Rathenauallee, Aachen 09:24:00
-
Heißberg, Aachen 09:26:00
-
Burtscheid, Aachen 09:27:00
-
Marienhospital, Aachen 09:28:00
-
Gillesbachtal, Aachen 09:29:00
-
Rosenquelle, Aachen 09:30:00
-
Normaluhr, Aachen 09:32:00
-
Hauptbahnhof (Bus), Aachen 09:34:00
-
Misereor, Aachen 09:36:00
-
Alter Posthof, Aachen 09:39:00
-
Elisenbrunnen, Aachen 09:41:00
-
Bushof, Aachen 09:44:00
-
Hansemannplatz, Aachen 09:46:00
-
Blücherplatz, Aachen 09:47:00
-
Ludwig Forum, Aachen 09:48:00
-
Talbot, Aachen 09:50:00
-
Liebigstraße, Aachen 09:52:00
-
Prager Ring, Aachen 09:54:00
-
Haaren Markt, Aachen 09:57:00
-
Haaren Denkmal, Aachen 09:59:00
-
Haaren Am Haarberg, Aachen 10:01:00
-
Broichweiden Kaninsberg, Würselen 10:04:00
-
Mauerfeldchen, Würselen 10:05:00
-
Rhein-Maas Klinik, Würselen 10:06:00
-
Ringstraße, Würselen 10:08:00
-
Kirche, Würselen 10:09:00
-
Markt, Würselen 10:11:00
-
Rathaus, Würselen 10:13:00
-
Bahnhofstraße, Würselen 10:14:00
-
Parkhotel, Würselen 10:16:00
-
Morsbach, Würselen 10:17:00
-
Von-Görschen-Straße, Würselen 10:18:00
-
Bardenberg Grindelstraße, Würselen 10:20:00
-
Bardenberg Steinbusch, Würselen 10:22:00
-
Bardenberg Wasserturm, Würselen 10:23:00
-
Bardenberg Wilhelmstein, Würselen 10:24:00
-
Bardenberg Kamper Gracht, Würselen 10:25:00
-
Vier Jahreszeiten, Herzogenrath 10:27:00
-
Häuser Jüd, Herzogenrath 10:28:00
-
Am Hillenberg, Herzogenrath 10:29:00
-
Elsa-Brändström-Straße (Schulzentr.), Herzogenrath 10:30:00
-
Grünstraße, Herzogenrath 10:30:00
-
Dammstraße, Herzogenrath 10:32:00
-
Bahnhof (Bus), Herzogenrath 10:34:00
-
Rathaus, Herzogenrath 10:36:00
-
Ritzerfeld, Herzogenrath 10:37:00
-
Ritzerfeld Siedlung, Herzogenrath 10:38:00
-
Merkstein Gesamtschule, Herzogenrath 10:40:00
-
Merkstein August-Schmidt-Platz (Bus), Herzogenrath 10:42:00
-
Merkstein Goethestraße (Freibad), Herzogenrath 10:43:00
-
Merkstein Stadion, Herzogenrath 10:44:00
-
Merkstein Boscheler Berg, Herzogenrath 10:45:00
-
Boscheln Alt Boscheln, Übach-Palenberg 10:46:00
-
Boscheln Mommertzhäuschen, Übach-Palenberg 10:47:00
-
Boscheln Roermonder Straße, Übach-Palenberg 10:48:00
-
Boscheln Brünestraße, Übach-Palenberg 10:49:00
-
Holthausen, Übach-Palenberg 10:50:00
-
Übach Finkenstraße, Übach-Palenberg 10:51:00
-
Übach Markt, Übach-Palenberg 10:52:00
-
Übach Talstraße, Übach-Palenberg 10:54:00
-
Übach Friedrich-Ebert-Straße, Übach-Palenberg 10:56:00
-
Übach Maastrichter Straße, Übach-Palenberg 10:57:00
-
Palenberg Rimburger Acker, Übach-Palenberg 11:00:00
-
Bahnhof (Bus), Übach-Palenberg 11:02:00
Route:
-
Lintert, Aachen
-
Lintert Schießstand, Aachen 09:19:00
-
Heidbenden, Aachen 09:19:00
-
Neuhaus, Aachen 09:20:00
-
Forster Linde, Aachen 09:21:00
-
Staudenweg, Aachen 09:22:00
-
Drimborn, Aachen 09:24:00
-
Tierpark, Aachen 09:25:00
-
Hasencleverstraße, Aachen 09:26:00
-
Zeppelinstraße, Aachen 09:27:00
-
Bahnhof Rothe Erde (Bus), Aachen 09:29:00
-
Elsassstraße, Aachen 09:31:00
-
Hohenzollernplatz, Aachen 09:32:00
-
Europaplatz, Aachen 09:33:00
-
Wiesental, Aachen 09:35:00
-
Ludwig Forum, Aachen 09:36:00
-
Blücherplatz, Aachen 09:37:00
-
Hansemannplatz, Aachen 09:40:00
-
Bushof, Aachen 09:42:00
Route:
-
Lintert, Aachen
-
Kreuzerdriesch, Aachen 09:28:00
-
Hitfeld, Aachen 09:29:00
-
Eich, Aachen 09:30:00
-
Oberforstbach, Aachen 09:31:00
-
Schleckheim Kroitzheider Weg, Aachen 09:32:00
-
Schleckheim Kapelle, Aachen 09:33:00
-
Nütheim, Aachen 09:34:00
-
Walheim Friedhof, Aachen 09:36:00
-
Walheim Hochhausring, Aachen 09:37:00
-
Walheim, Aachen 09:38:00
-
Walheim Prämienstraße, Aachen 09:39:00
-
Walheim Albert-Einstein-Straße, Aachen 09:40:00
-
Walheim Hasbach, Aachen 09:41:00
-
Walheim Mütschenpfuhl, Aachen 09:42:00
-
Schmithof Ardennenstraße, Aachen 09:43:00
-
Schmithof Kirche, Aachen 09:43:00
-
Schmithof Vennbahn, Aachen 09:44:00
-
Schmithof Schule, Aachen 09:45:00
-
Schmithof Schmithofer Straße, Aachen 09:46:00
-
Sief Radermacher, Aachen 09:47:00
-
Sief Schule, Aachen 09:48:00
-
Sief Pfeiferweg, Aachen 09:49:00
-
Sief Wilbank, Aachen 09:50:00
-
Sief Magelspfad, Aachen 09:51:00
Route:
-
Lintert, Aachen
-
Lintert Schießstand, Aachen 09:49:00
-
Heidbenden, Aachen 09:49:00
-
Neuhaus, Aachen 09:50:00
-
Forster Linde, Aachen 09:51:00
-
Staudenweg, Aachen 09:52:00
-
Drimborn, Aachen 09:54:00
-
Tierpark, Aachen 09:55:00
-
Hasencleverstraße, Aachen 09:56:00
-
Zeppelinstraße, Aachen 09:57:00
-
Bahnhof Rothe Erde (Bus), Aachen 09:59:00
-
Elsassstraße, Aachen 10:01:00
-
Hohenzollernplatz, Aachen 10:02:00
-
Europaplatz, Aachen 10:03:00
-
Wiesental, Aachen 10:05:00
-
Ludwig Forum, Aachen 10:06:00
-
Blücherplatz, Aachen 10:07:00
-
Hansemannplatz, Aachen 10:10:00
-
Bushof, Aachen 10:12:00
Route:
-
Lintert, Aachen
-
Kreuzerdriesch, Aachen 09:58:00
-
Hitfeld, Aachen 09:59:00
-
Eich, Aachen 10:00:00
-
Oberforstbach, Aachen 10:01:00
-
Schleckheim Kroitzheider Weg, Aachen 10:02:00
-
Schleckheim Kapelle, Aachen 10:03:00
-
Nütheim, Aachen 10:04:00
-
Walheim Friedhof, Aachen 10:06:00
-
Walheim Hochhausring, Aachen 10:07:00
-
Walheim, Aachen 10:08:00
-
Hahn Steinbruch, Aachen 10:09:00
-
Hahn Kirche, Aachen 10:10:00
-
Abzw. Venwegen, Stolberg (Rhld.) 10:12:00
-
Breinig Entengasse, Stolberg (Rhld.) 10:16:00
-
Mulartshütte, Roetgen 10:25:00
-
Mulartshütte Vichttalweg, Roetgen 10:26:00
-
Rott Kindergarten, Roetgen 10:27:00
-
Rott Kirche, Roetgen 10:28:00
-
Rott Roetgener Straße, Roetgen 10:28:00
-
Rott Wald, Roetgen 10:29:00
-
Dreilägerbachtalsperre, Roetgen 10:31:00
-
Brandstraße, Roetgen 10:32:00
-
Knott, Roetgen 10:33:00
-
Markt, Roetgen 10:34:00
-
Mittelstraße, Roetgen 10:35:00
-
Post, Roetgen 10:37:00