Haltestelle Lintert in Aachen
Lintertstrasse 179,
52076Aachen
The next departure is direction Aachen Bushof.
Route:
-
Lintert, Aachen
-
Lintert Schießstand, Aachen 05:47:00
-
Heidbenden, Aachen 05:47:00
-
Neuhaus, Aachen 05:47:00
-
Forster Linde, Aachen 05:48:00
-
Staudenweg, Aachen 05:49:00
-
Drimborn, Aachen 05:50:00
-
Tierpark, Aachen 05:51:00
-
Hasencleverstraße, Aachen 05:52:00
-
Zeppelinstraße, Aachen 05:53:00
-
Bahnhof Rothe Erde (Bus), Aachen 05:55:00
-
Elsassstraße, Aachen 05:56:00
-
Hohenzollernplatz, Aachen 05:57:00
-
Europaplatz, Aachen 05:58:00
-
Wiesental, Aachen 06:00:00
-
Ludwig Forum, Aachen 06:01:00
-
Blücherplatz, Aachen 06:02:00
-
Hansemannplatz, Aachen 06:05:00
-
Bushof, Aachen 06:07:00
Route:
-
Lintert, Aachen
-
Lintert Schießstand, Aachen 06:19:00
-
Heidbenden, Aachen 06:19:00
-
Neuhaus, Aachen 06:20:00
-
Forster Linde, Aachen 06:21:00
-
Staudenweg, Aachen 06:22:00
-
Drimborn, Aachen 06:24:00
-
Tierpark, Aachen 06:25:00
-
Hasencleverstraße, Aachen 06:26:00
-
Zeppelinstraße, Aachen 06:27:00
-
Bahnhof Rothe Erde (Bus), Aachen 06:29:00
-
Elsassstraße, Aachen 06:31:00
-
Hohenzollernplatz, Aachen 06:32:00
-
Europaplatz, Aachen 06:33:00
-
Wiesental, Aachen 06:35:00
-
Ludwig Forum, Aachen 06:36:00
-
Blücherplatz, Aachen 06:37:00
-
Hansemannplatz, Aachen 06:40:00
-
Bushof, Aachen 06:42:00
Route:
-
Lintert, Aachen
-
Kreuzerdriesch, Aachen 06:22:00
-
Hitfeld, Aachen 06:23:00
-
Eich, Aachen 06:24:00
-
Oberforstbach, Aachen 06:25:00
-
Schleckheim Kroitzheider Weg, Aachen 06:26:00
-
Schleckheim Kapelle, Aachen 06:27:00
-
Schleckheim SCHUMAG, Aachen 06:28:00
-
Schleckheim Nerscheider Weg, Aachen 06:28:00
-
Oberforstbach Auf dem Bahnes, Aachen 06:29:00
-
Oberforstbach Pascalstraße, Aachen 06:30:00
Route:
-
Lintert, Aachen
-
Kreuzerdriesch, Aachen 06:46:00
-
Hitfeld, Aachen 06:47:00
-
Eich (Schulbus), Aachen 06:48:00
-
Brand Niederforstbach, Aachen 06:51:00
-
Brand Wolferskaul, Aachen 06:52:00
-
Brand Schwimmhalle, Aachen 06:53:00
-
Brand Schulzentrum, Aachen 06:54:00
-
Brand Schagenstraße, Aachen 06:55:00
-
Brander Feld, Aachen 06:56:00
-
Gut Grauenhof, Aachen 06:58:00
-
Glatzer Straße, Aachen 06:59:00
-
Danziger Straße, Aachen 07:00:00
-
Sittarder Straße, Aachen 07:02:00
-
Trierer Platz, Aachen 07:04:00
-
Schönforst, Aachen 07:06:00
-
Adenauerallee, Aachen 07:07:00
-
Zeppelinstraße, Aachen 07:09:00
-
Bahnhof Rothe Erde (Bus), Aachen 07:11:00
-
Elsassstraße, Aachen 07:13:00
-
Josefskirche (Justizzentrum), Aachen 07:15:00
-
Scheibenstraße, Aachen 07:16:00
-
Augustastraße (Suermondt-Ludwig-Museum), Aachen 07:18:00
-
Normaluhr, Aachen 07:20:00
-
Rosenquelle, Aachen 07:21:00
-
Gillesbachtal, Aachen 07:22:00
-
Marienhospital, Aachen 07:23:00
-
Burtscheid, Aachen 07:24:00
-
Heißberg, Aachen 07:25:00
-
Bayernallee, Aachen 07:26:00
-
Siegel, Aachen 07:27:00
-
St. Vither Straße, Aachen 07:28:00
-
Giselastraße, Aachen 07:29:00
-
Ronheider Weg, Aachen 07:30:00
Route:
-
Lintert, Aachen
-
Lintert Schießstand, Aachen 06:49:00
-
Heidbenden, Aachen 06:49:00
-
Neuhaus, Aachen 06:50:00
-
Forster Linde, Aachen 06:51:00
-
Staudenweg, Aachen 06:52:00
-
Drimborn, Aachen 06:54:00
-
Tierpark, Aachen 06:55:00
-
Hasencleverstraße, Aachen 06:56:00
-
Zeppelinstraße, Aachen 06:57:00
-
Bahnhof Rothe Erde (Bus), Aachen 06:59:00
-
Elsassstraße, Aachen 07:01:00
-
Hohenzollernplatz, Aachen 07:02:00
-
Europaplatz, Aachen 07:03:00
-
Wiesental, Aachen 07:05:00
-
Ludwig Forum, Aachen 07:06:00
-
Blücherplatz, Aachen 07:07:00
-
Hansemannplatz, Aachen 07:10:00
-
Bushof, Aachen 07:12:00
Route:
-
Lintert, Aachen
-
Kreuzerdriesch, Aachen 06:52:00
-
Hitfeld, Aachen 06:53:00
-
Eich, Aachen 06:54:00
-
Oberforstbach, Aachen 06:55:00
-
Schleckheim Kroitzheider Weg, Aachen 06:56:00
-
Schleckheim Kapelle, Aachen 06:57:00
-
Schleckheim SCHUMAG, Aachen 06:58:00
-
Schleckheim Nerscheider Weg, Aachen 06:58:00
-
Oberforstbach Auf dem Bahnes, Aachen 06:59:00
-
Oberforstbach Pascalstraße, Aachen 07:00:00