Haltestelle Kreuzerdriesch in Aachen
Kornelimünsterweg ,
52066Aachen
The next departure is direction Roetgen Post.
Route:
-
Kreuzerdriesch, Aachen
-
Hitfeld, Aachen 14:59:00
-
Eich, Aachen 15:00:00
-
Oberforstbach, Aachen 15:01:00
-
Schleckheim Kroitzheider Weg, Aachen 15:02:00
-
Schleckheim Kapelle, Aachen 15:03:00
-
Nütheim, Aachen 15:04:00
-
Walheim Friedhof, Aachen 15:06:00
-
Walheim Hochhausring, Aachen 15:07:00
-
Walheim, Aachen 15:08:00
-
Hahn Steinbruch, Aachen 15:09:00
-
Hahn Kirche, Aachen 15:10:00
-
Abzw. Venwegen, Stolberg (Rhld.) 15:12:00
-
Breinig Entengasse, Stolberg (Rhld.) 15:16:00
-
Mulartshütte, Roetgen 15:25:00
-
Mulartshütte Vichttalweg, Roetgen 15:26:00
-
Rott Kindergarten, Roetgen 15:27:00
-
Rott Kirche, Roetgen 15:28:00
-
Rott Roetgener Straße, Roetgen 15:28:00
-
Rott Wald, Roetgen 15:29:00
-
Dreilägerbachtalsperre, Roetgen 15:31:00
-
Brandstraße, Roetgen 15:32:00
-
Knott, Roetgen 15:33:00
-
Markt, Roetgen 15:34:00
-
Mittelstraße, Roetgen 15:35:00
-
Post, Roetgen 15:37:00
Route:
-
Kreuzerdriesch, Aachen
-
Lintert, Aachen 15:01:00
-
Lintert Friedhof, Aachen 15:02:00
Route:
-
Kreuzerdriesch, Aachen
-
Schöntal, Aachen 15:18:00
-
Fuchserde (Waldfriedhof Nord), Aachen 15:19:00
-
Löwenstein-Kaserne, Aachen 15:20:00
-
Buschhausen (Kornelimünsterweg), Aachen 15:21:00
-
Vinzenzplatz (Karl-Marx-Allee), Aachen 15:22:00
-
Forster Weg, Aachen 15:23:00
-
Rathenauallee, Aachen 15:24:00
-
Heißberg, Aachen 15:26:00
-
Burtscheid, Aachen 15:27:00
-
Marienhospital, Aachen 15:28:00
-
Gillesbachtal, Aachen 15:29:00
-
Rosenquelle, Aachen 15:30:00
-
Normaluhr, Aachen 15:32:00
-
Hauptbahnhof (Bus), Aachen 15:34:00
-
Misereor, Aachen 15:36:00
-
Alter Posthof, Aachen 15:39:00
-
Elisenbrunnen, Aachen 15:41:00
-
Bushof, Aachen 15:44:00
-
Hansemannplatz, Aachen 15:46:00
-
Blücherplatz, Aachen 15:47:00
-
Ludwig Forum, Aachen 15:48:00
-
Talbot, Aachen 15:50:00
-
Liebigstraße, Aachen 15:52:00
-
Prager Ring, Aachen 15:54:00
-
Haaren Markt, Aachen 15:57:00
-
Haaren Denkmal, Aachen 15:59:00
-
Haaren Am Haarberg, Aachen 16:01:00
-
Broichweiden Kaninsberg, Würselen 16:04:00
-
Mauerfeldchen, Würselen 16:05:00
-
Rhein-Maas Klinik, Würselen 16:06:00
-
Ringstraße, Würselen 16:08:00
-
Kirche, Würselen 16:09:00
-
Markt, Würselen 16:11:00
-
Rathaus, Würselen 16:13:00
-
Bahnhofstraße, Würselen 16:14:00
-
Parkhotel, Würselen 16:16:00
-
Morsbach, Würselen 16:17:00
-
Von-Görschen-Straße, Würselen 16:18:00
-
Bardenberg Grindelstraße, Würselen 16:20:00
-
Bardenberg Steinbusch, Würselen 16:22:00
-
Bardenberg Wasserturm, Würselen 16:23:00
-
Bardenberg Wilhelmstein, Würselen 16:24:00
-
Bardenberg Kamper Gracht, Würselen 16:25:00
-
Vier Jahreszeiten, Herzogenrath 16:27:00
-
Häuser Jüd, Herzogenrath 16:28:00
-
Am Hillenberg, Herzogenrath 16:29:00
-
Elsa-Brändström-Straße (Schulzentr.), Herzogenrath 16:30:00
-
Grünstraße, Herzogenrath 16:30:00
-
Dammstraße, Herzogenrath 16:32:00
-
Bahnhof (Bus), Herzogenrath 16:34:00
-
Rathaus, Herzogenrath 16:36:00
-
Ritzerfeld, Herzogenrath 16:37:00
-
Ritzerfeld Siedlung, Herzogenrath 16:38:00
-
Merkstein Gesamtschule, Herzogenrath 16:40:00
-
Merkstein August-Schmidt-Platz (Bus), Herzogenrath 16:42:00
-
Merkstein Goethestraße (Freibad), Herzogenrath 16:43:00
-
Merkstein Stadion, Herzogenrath 16:44:00
-
Merkstein Boscheler Berg, Herzogenrath 16:45:00
-
Boscheln Alt Boscheln, Übach-Palenberg 16:46:00
-
Boscheln Mommertzhäuschen, Übach-Palenberg 16:47:00
-
Boscheln Roermonder Straße, Übach-Palenberg 16:48:00
-
Boscheln Brünestraße, Übach-Palenberg 16:49:00
-
Holthausen, Übach-Palenberg 16:50:00
-
Übach Finkenstraße, Übach-Palenberg 16:51:00
-
Übach Markt, Übach-Palenberg 16:52:00
-
Übach Talstraße, Übach-Palenberg 16:54:00
-
Übach Friedrich-Ebert-Straße, Übach-Palenberg 16:56:00
-
Übach Maastrichter Straße, Übach-Palenberg 16:57:00
-
Palenberg Rimburger Acker, Übach-Palenberg 17:00:00
-
Bahnhof (Bus), Übach-Palenberg 17:02:00
Route:
-
Kreuzerdriesch, Aachen
-
Lintert, Aachen 15:18:00
-
Lintert Schießstand, Aachen 15:19:00
-
Heidbenden, Aachen 15:19:00
-
Neuhaus, Aachen 15:20:00
-
Forster Linde, Aachen 15:21:00
-
Staudenweg, Aachen 15:22:00
-
Drimborn, Aachen 15:24:00
-
Tierpark, Aachen 15:25:00
-
Hasencleverstraße, Aachen 15:26:00
-
Zeppelinstraße, Aachen 15:27:00
-
Bahnhof Rothe Erde (Bus), Aachen 15:29:00
-
Elsassstraße, Aachen 15:31:00
-
Hohenzollernplatz, Aachen 15:32:00
-
Europaplatz, Aachen 15:33:00
-
Wiesental, Aachen 15:35:00
-
Ludwig Forum, Aachen 15:36:00
-
Blücherplatz, Aachen 15:37:00
-
Hansemannplatz, Aachen 15:40:00
-
Bushof, Aachen 15:42:00
Route:
-
Kreuzerdriesch, Aachen
-
Hitfeld, Aachen 15:29:00
-
Eich, Aachen 15:30:00
-
Oberforstbach, Aachen 15:31:00
-
Schleckheim Kroitzheider Weg, Aachen 15:32:00
-
Schleckheim Kapelle, Aachen 15:33:00
-
Nütheim, Aachen 15:34:00
-
Walheim Friedhof, Aachen 15:36:00
-
Walheim Hochhausring, Aachen 15:37:00
-
Walheim, Aachen 15:38:00
-
Walheim Prämienstraße, Aachen 15:39:00
-
Walheim Albert-Einstein-Straße, Aachen 15:40:00
-
Walheim Hasbach, Aachen 15:41:00
-
Walheim Mütschenpfuhl, Aachen 15:42:00
-
Schmithof Ardennenstraße, Aachen 15:43:00
-
Schmithof Kirche, Aachen 15:43:00
-
Schmithof Vennbahn, Aachen 15:44:00
-
Schmithof Schule, Aachen 15:45:00
-
Schmithof Schmithofer Straße, Aachen 15:46:00
-
Sief Radermacher, Aachen 15:47:00
-
Sief Schule, Aachen 15:48:00
-
Sief Baumgartsweg, Aachen 15:49:00
-
Sief Abzw., Aachen 15:50:00
-
Lichtenbusch Broichhausen, Aachen 15:50:00
-
Lichtenbusch Kirche, Aachen 15:52:00
-
Lichtenbusch, Aachen 15:52:00
Route:
-
Kreuzerdriesch, Aachen
-
Lintert, Aachen 15:48:00
-
Lintert Schießstand, Aachen 15:49:00
-
Heidbenden, Aachen 15:49:00
-
Neuhaus, Aachen 15:50:00
-
Forster Linde, Aachen 15:51:00
-
Staudenweg, Aachen 15:52:00
-
Drimborn, Aachen 15:54:00
-
Tierpark, Aachen 15:55:00
-
Hasencleverstraße, Aachen 15:56:00
-
Zeppelinstraße, Aachen 15:57:00
-
Bahnhof Rothe Erde (Bus), Aachen 15:59:00
-
Elsassstraße, Aachen 16:01:00
-
Hohenzollernplatz, Aachen 16:02:00
-
Europaplatz, Aachen 16:03:00
-
Wiesental, Aachen 16:05:00
-
Ludwig Forum, Aachen 16:06:00
-
Blücherplatz, Aachen 16:07:00
-
Hansemannplatz, Aachen 16:10:00
-
Bushof, Aachen 16:12:00