Haltestelle Im Brockenfeld in Aachen
Maria-Theresia-Allee 179,
52074Aachen
The next departure is direction Aachen Bushof.
Route:
-
Im Brockenfeld, Aachen
-
Habsburgerallee, Aachen 11:08:00
-
Reumontstraße, Aachen 11:09:00
-
Misereor, Aachen 11:10:00
-
Alter Posthof, Aachen 11:13:00
-
Elisenbrunnen, Aachen 11:15:00
-
Bushof, Aachen 11:18:00
Route:
-
Im Brockenfeld, Aachen
-
Ronheider Weg, Aachen 11:38:00
-
Giselastraße, Aachen 11:40:00
-
St. Vither Straße, Aachen 11:41:00
-
Siegel, Aachen 11:43:00
-
Bayernallee, Aachen 11:44:00
-
Heißberg, Aachen 11:45:00
-
Burtscheid, Aachen 11:46:00
-
Marienhospital, Aachen 11:48:00
-
Wilhelm-Pitz-Weg, Aachen 11:49:00
-
Juttastraße, Aachen 11:50:00
-
Vogelsang, Aachen 11:51:00
-
Beverau, Aachen 11:52:00
-
Drimborn, Aachen 11:53:00
-
Adenauerallee, Aachen 11:54:00
-
Hickelweg, Aachen 11:55:00
-
Fringsgraben, Aachen 12:00:00
-
Barbarakirche, Aachen 12:01:00
-
Continental, Aachen 12:02:00
-
Rottstraße, Aachen 12:03:00
-
Hüls Gewerbegebiet, Aachen 12:04:00
-
Hüls, Aachen 12:05:00
Route:
-
Im Brockenfeld, Aachen
-
Ronheider Weg, Aachen 12:36:00
Route:
-
Im Brockenfeld, Aachen
-
Ronheider Weg, Aachen 12:41:00
-
Giselastraße, Aachen 12:43:00
-
St. Vither Straße, Aachen 12:44:00
-
Siegel, Aachen 12:46:00
-
Bayernallee, Aachen 12:47:00
-
Heißberg, Aachen 12:48:00
-
Burtscheid, Aachen 12:49:00
-
Marienhospital, Aachen 12:51:00
-
Wilhelm-Pitz-Weg, Aachen 12:52:00
-
Juttastraße, Aachen 12:53:00
-
Vogelsang, Aachen 12:54:00
-
Beverau, Aachen 12:55:00
-
Drimborn, Aachen 12:56:00
-
Adenauerallee, Aachen 12:57:00
-
Hickelweg, Aachen 12:58:00
-
Fringsgraben, Aachen 13:03:00
-
Barbarakirche, Aachen 13:04:00
-
Continental, Aachen 13:05:00
-
Rottstraße, Aachen 13:06:00
-
Hüls Gewerbegebiet, Aachen 13:07:00
-
Hüls, Aachen 13:08:00
-
ASEAG, Aachen 13:09:00
-
Prager Ring, Aachen 13:13:00
-
Haaren Markt, Aachen 13:15:00
-
Haaren Birkenweg, Aachen 13:16:00
-
Haaren Denkmal, Aachen 13:17:00
Route:
-
Im Brockenfeld, Aachen
-
Kaiser-Friedrich-Park, Aachen 12:47:00
-
Goethestraße (Hangeweiher), Aachen 12:48:00
-
Couven-Gymnasium, Aachen 12:50:00
-
Preusweg, Aachen 12:51:00
-
Am Neuenhof, Aachen 12:53:00
-
Am Backes, Aachen 12:54:00
-
Am Friedrich, Aachen 12:55:00
-
Kronenberg, Aachen 12:56:00
-
Hanbruch Schwimmhalle West Ulla-Klinger-H., Aachen 12:57:00
-
Westfriedhof, Aachen 12:59:00
-
Steppenberg, Aachen 13:00:00
-
Reutershag, Aachen 13:01:00
-
Vaalserquartier Schmiedgasse, Aachen 13:02:00
-
Vaalserquartier Keltenstraße, Aachen 13:03:00
-
Vaalserquartier Püngelerstraße, Aachen 13:04:00
-
Vaalserquartier Vaals Grenze, Aachen 13:05:00
Route:
-
Im Brockenfeld, Aachen
-
Habsburgerallee, Aachen 12:53:00
-
Reumontstraße, Aachen 12:54:00
-
Misereor, Aachen 12:55:00
-
Alter Posthof, Aachen 12:58:00
-
Elisenbrunnen, Aachen 13:00:00
-
Bushof, Aachen 13:03:00