Haltestelle Hohenzollernplatz in Aachen
Hohenzollernplatz ,
52068Aachen
The next departure is direction Aachen Bushof.
Route:
-
Hohenzollernplatz, Aachen
-
Josefskirche (Justizzentrum), Aachen 07:49:00
-
Scheibenstraße, Aachen 07:50:00
-
Kaiserplatz, Aachen 07:52:00
-
Hansemannplatz, Aachen 07:53:00
-
Bushof, Aachen 07:55:00
Route:
-
Hohenzollernplatz, Aachen
-
Dresdener Straße, Aachen 08:09:00
-
ASEAG, Aachen 08:11:00
-
Hüls Schulzentrum, Aachen 08:13:00
Route:
-
Hohenzollernplatz, Aachen
-
Josefskirche (Justizzentrum), Aachen 08:21:00
-
Scheibenstraße, Aachen 08:22:00
-
Kaiserplatz, Aachen 08:24:00
-
Hansemannplatz, Aachen 08:25:00
-
Bushof, Aachen 08:27:00
-
Elisenbrunnen, Aachen 08:32:00
-
Alter Posthof, Aachen 08:34:00
-
Annastraße (Hans-Stercken-Platz), Aachen 08:35:00
-
Karlsgraben, Aachen 08:36:00
-
Königstraße, Aachen 08:37:00
-
Turmstraße, Aachen 08:39:00
-
Am Weißenberg, Aachen 08:40:00
-
Am Hügel, Aachen 08:41:00
-
Muffet, Aachen 08:42:00
-
Melatener Straße, Aachen 08:43:00
-
Halifaxstraße, Aachen 08:44:00
-
Seffenter Weg, Aachen 08:45:00
-
Hörnstieg, Aachen 08:46:00
-
Hörn Kastanienweg, Aachen 08:46:00
Route:
-
Hohenzollernplatz, Aachen
-
Dresdener Straße, Aachen 08:39:00
-
ASEAG, Aachen 08:41:00
-
Hüls, Aachen 08:42:00
-
Hüls Gewerbegebiet, Aachen 08:43:00
Route:
-
Hohenzollernplatz, Aachen
-
Josefskirche (Justizzentrum), Aachen 09:06:00
-
Scheibenstraße, Aachen 09:07:00
-
Kaiserplatz, Aachen 09:09:00
-
Hansemannplatz, Aachen 09:10:00
-
Bushof, Aachen 09:12:00
-
Elisenbrunnen, Aachen 09:17:00
-
Alter Posthof, Aachen 09:19:00
-
Annastraße (Hans-Stercken-Platz), Aachen 09:20:00
-
Karlsgraben, Aachen 09:21:00
-
Königstraße, Aachen 09:22:00
-
Turmstraße, Aachen 09:24:00
-
Am Weißenberg, Aachen 09:25:00
-
Am Hügel, Aachen 09:26:00
-
Muffet, Aachen 09:27:00
-
Melatener Straße, Aachen 09:28:00
-
Halifaxstraße, Aachen 09:29:00
-
Seffenter Weg, Aachen 09:30:00
-
Hörnstieg, Aachen 09:31:00
-
Hörn Kastanienweg, Aachen 09:31:00
Route:
-
Hohenzollernplatz, Aachen
-
Dresdener Straße, Aachen 09:09:00
-
ASEAG, Aachen 09:11:00
-
Hüls Schulzentrum, Aachen 09:12:00
-
Hüls, Aachen 09:14:00
-
Wilmersdorfer Straße, Aachen 09:14:00
-
Hüls Friedhof, Aachen 09:15:00