Haltestelle Heißberg in Aachen
von-Pastor-Strasse 49,
52066Aachen
The next departure is direction Walheim Hasbach.
Route:
-
Heißberg, Aachen
-
Bayernallee, Aachen 15:06:00
-
Siegel, Aachen 15:07:00
-
Bismarckturm, Aachen 15:08:00
-
Waldfriedhof, Aachen 15:09:00
-
Grüne Eiche, Aachen 15:12:00
-
Oberforstbach Kohlshof, Aachen 15:15:00
-
Rasthaus Lichtenbusch, Aachen 15:16:00
-
Lichtenbusch Broich (Zollamt), Aachen 15:16:00
-
Lichtenbusch, Aachen 15:17:00
-
Lichtenbusch Erlenpütz, Aachen 15:18:00
-
Oberforstbach Laschet, Aachen 15:19:00
-
Oberforstbach Tannenallee, Aachen 15:20:00
-
Oberforstbach Schule, Aachen 15:21:00
-
Oberforstbach, Aachen 15:22:00
-
Schleckheim Kroitzheider Weg, Aachen 15:23:00
-
Schleckheim Kapelle, Aachen 15:24:00
-
Nütheim, Aachen 15:25:00
-
Walheim Friedhof, Aachen 15:27:00
-
Walheim Hochhausring, Aachen 15:28:00
-
Walheim, Aachen 15:29:00
-
Walheim Prämienstraße, Aachen 15:30:00
-
Walheim Albert-Einstein-Straße, Aachen 15:31:00
-
Walheim Sperberweg, Aachen 15:32:00
-
Walheim Hasbach, Aachen 15:32:00
Route:
-
Heißberg, Aachen
-
Bayernallee, Aachen 15:16:00
-
Siegel, Aachen 15:17:00
-
Bismarckturm, Aachen 15:18:00
-
Waldfriedhof, Aachen 15:19:00
Route:
-
Heißberg, Aachen
-
Rathenauallee, Aachen 15:22:00
-
Forster Weg, Aachen 15:23:00
-
Vinzenzplatz (Karl-Marx-Allee), Aachen 15:24:00
-
Buschhausen (Kornelimünsterweg), Aachen 15:25:00
-
Löwenstein-Kaserne, Aachen 15:26:00
-
Fuchserde (Waldfriedhof Nord), Aachen 15:27:00
Route:
-
Heißberg, Aachen
-
Burtscheid, Aachen 15:22:00
-
Marienhospital, Aachen 15:23:00
-
Gillesbachtal, Aachen 15:24:00
-
Rosenquelle, Aachen 15:25:00
-
Normaluhr, Aachen 15:27:00
-
Hauptbahnhof (Bus), Aachen 15:29:00
-
Misereor, Aachen 15:31:00
-
Alter Posthof, Aachen 15:34:00
-
Elisenbrunnen, Aachen 15:36:00
-
Bushof, Aachen 15:39:00
-
Hansemannplatz, Aachen 15:41:00
-
Blücherplatz, Aachen 15:42:00
-
STAWAG, Aachen 15:43:00
-
Carolus Thermen, Aachen 15:44:00
-
Rolandstraße, Aachen 15:45:00
-
Alter Tivoli, Aachen 15:47:00
-
Sportpark Soers, Aachen 15:48:00
-
Eulershof, Aachen 15:50:00
-
Strangenhäuschen, Aachen 15:53:00
-
Kaisersruh, Würselen 15:55:00
-
Paulinenstraße, Würselen 15:57:00
-
Neuhauser Straße, Würselen 15:58:00
-
Parkhotel, Würselen 16:00:00
-
Brückweg, Würselen 16:03:00
-
Gouleystraße, Würselen 16:04:00
-
Immeln, Würselen 16:04:00
-
Birk, Würselen 16:06:00
-
Schleibach Schleibacher Hof, Alsdorf (Rheinland) 16:08:00
-
Ofden Überheide, Alsdorf (Rheinland) 16:09:00
-
Kellersberg Weiher, Alsdorf (Rheinland) 16:11:00
-
Annapark Bahnhof (Bus), Alsdorf (Rheinland) 16:14:00
-
Anna I, Alsdorf (Rheinland) 16:18:00
-
Denkmalplatz, Alsdorf (Rheinland) 16:19:00
-
Schaufenberger Straße, Alsdorf (Rheinland) 16:20:00
-
Linnicher Straße, Alsdorf (Rheinland) 16:21:00
-
Gesamtschule, Alsdorf (Rheinland) 16:22:00
-
Neuweiler, Alsdorf (Rheinland) 16:23:00
-
Oidtweiler Kloshaus, Baesweiler 16:25:00
-
Oidtweiler Kapelle, Baesweiler 16:26:00
-
BürgerMitteBaesweiler, Baesweiler 16:27:00
-
Bushof, Baesweiler 16:29:00
-
Parkstraße, Baesweiler 16:32:00
-
Jülicher Straße, Baesweiler 16:33:00
-
Place de Montesson, Baesweiler 16:34:00
-
Setterich Im Weinkeller, Baesweiler 16:35:00
-
Setterich Bahnstraße, Baesweiler 16:36:00
-
Setterich Neue Mitte, Baesweiler 16:38:00
-
Setterich Siedlung, Baesweiler 16:39:00
Route:
-
Heißberg, Aachen
-
Burtscheid, Aachen 15:25:00
-
Marienhospital, Aachen 15:27:00
-
Wilhelm-Pitz-Weg, Aachen 15:28:00
-
Juttastraße, Aachen 15:29:00
-
Vogelsang, Aachen 15:30:00
-
Beverau, Aachen 15:31:00
-
Drimborn, Aachen 15:32:00
-
Staudenweg, Aachen 15:33:00
-
Forster Linde, Aachen 15:34:00
-
Neuhaus, Aachen 15:35:00
-
Heidbenden, Aachen 15:36:00
-
Arlingtonstraße, Aachen 15:37:00
-
Gut Grauenhof, Aachen 15:38:00
-
Brander Feld, Aachen 15:40:00
-
Brand Schagenstraße, Aachen 15:41:00
-
Brand Schulzentrum, Aachen 15:42:00
-
Brand Heussstraße, Aachen 15:43:00
-
Brand Ringstraße, Aachen 15:44:00
-
Brand, Aachen 15:45:00
-
Brand Hochstraße, Aachen 15:50:00
-
Brand Wolferskaul, Aachen 15:51:00
-
Brand Niederforstbach, Aachen 15:52:00
-
Brand Vennbahnbogen, Aachen 15:53:00
-
Gut Grauenhof, Aachen 15:55:00
-
Arlingtonstraße, Aachen 15:56:00
-
Neuhaus, Aachen 15:58:00
-
Forster Linde, Aachen 15:59:00
-
Staudenweg, Aachen 16:00:00
-
Drimborn, Aachen 16:02:00
-
Beverau, Aachen 16:04:00
-
Vogelsang, Aachen 16:05:00
-
Juttastraße, Aachen 16:06:00
-
Wilhelm-Pitz-Weg, Aachen 16:07:00
-
Marienhospital, Aachen 16:09:00
-
Burtscheid, Aachen 16:10:00
-
Heißberg, Aachen 16:11:00
-
Bayernallee, Aachen 16:12:00
-
Siegel, Aachen 16:13:00
Route:
-
Heißberg, Aachen
-
Bayernallee, Aachen 15:26:00
-
Siegel, Aachen 15:27:00
-
Bismarckturm, Aachen 15:28:00
-
Waldfriedhof, Aachen 15:29:00