Haltestelle Heißberg in Aachen
von-Pastor-Strasse 49,
52066Aachen
The next departure is direction Aachen Waldfriedhof.
Route:
-
Heißberg, Aachen
-
Bayernallee, Aachen 08:16:00
-
Siegel, Aachen 08:17:00
-
Bismarckturm, Aachen 08:18:00
-
Waldfriedhof, Aachen 08:19:00
Route:
-
Heißberg, Aachen
-
Rathenauallee, Aachen 08:22:00
-
Forster Weg, Aachen 08:23:00
-
Vinzenzplatz (Karl-Marx-Allee), Aachen 08:24:00
-
Buschhausen (Kornelimünsterweg), Aachen 08:25:00
-
Löwenstein-Kaserne, Aachen 08:26:00
-
Fuchserde (Waldfriedhof Nord), Aachen 08:27:00
Route:
-
Heißberg, Aachen
-
Burtscheid, Aachen 08:25:00
-
Marienhospital, Aachen 08:27:00
-
Wilhelm-Pitz-Weg, Aachen 08:28:00
-
Juttastraße, Aachen 08:29:00
-
Vogelsang, Aachen 08:30:00
-
Beverau, Aachen 08:31:00
-
Drimborn, Aachen 08:32:00
-
Staudenweg, Aachen 08:33:00
-
Forster Linde, Aachen 08:34:00
-
Neuhaus, Aachen 08:35:00
-
Heidbenden, Aachen 08:36:00
-
Arlingtonstraße, Aachen 08:37:00
-
Gut Grauenhof, Aachen 08:38:00
-
Brander Feld, Aachen 08:40:00
-
Brand Schagenstraße, Aachen 08:41:00
-
Brand Schulzentrum, Aachen 08:42:00
-
Brand Heussstraße, Aachen 08:43:00
-
Brand Ringstraße, Aachen 08:44:00
-
Brand, Aachen 08:45:00
-
Brand Hochstraße, Aachen 08:50:00
-
Brand Wolferskaul, Aachen 08:51:00
-
Brand Niederforstbach, Aachen 08:52:00
-
Brand Vennbahnbogen, Aachen 08:53:00
-
Gut Grauenhof, Aachen 08:55:00
-
Arlingtonstraße, Aachen 08:56:00
-
Neuhaus, Aachen 08:58:00
-
Forster Linde, Aachen 08:59:00
-
Staudenweg, Aachen 09:00:00
-
Drimborn, Aachen 09:02:00
-
Beverau, Aachen 09:04:00
-
Vogelsang, Aachen 09:05:00
-
Juttastraße, Aachen 09:06:00
-
Wilhelm-Pitz-Weg, Aachen 09:07:00
-
Marienhospital, Aachen 09:09:00
-
Burtscheid, Aachen 09:10:00
-
Heißberg, Aachen 09:11:00
-
Bayernallee, Aachen 09:12:00
-
Siegel, Aachen 09:13:00
Route:
-
Heißberg, Aachen
-
Bayernallee, Aachen 08:26:00
-
Siegel, Aachen 08:27:00
-
Bismarckturm, Aachen 08:28:00
-
Waldfriedhof, Aachen 08:29:00
Route:
-
Heißberg, Aachen
-
Burtscheid, Aachen 08:27:00
-
Marienhospital, Aachen 08:28:00
-
Gillesbachtal, Aachen 08:29:00
-
Rosenquelle, Aachen 08:30:00
-
Normaluhr, Aachen 08:32:00
-
Hauptbahnhof (Bus), Aachen 08:34:00
-
Misereor, Aachen 08:36:00
-
Alter Posthof, Aachen 08:39:00
-
Elisenbrunnen, Aachen 08:41:00
-
Bushof, Aachen 08:44:00
-
Hansemannplatz, Aachen 08:46:00
-
Blücherplatz, Aachen 08:47:00
-
Ludwig Forum, Aachen 08:48:00
-
Talbot, Aachen 08:50:00
-
Liebigstraße, Aachen 08:52:00
-
Prager Ring, Aachen 08:54:00
-
Haaren Markt, Aachen 08:57:00
-
Haaren Denkmal, Aachen 08:59:00
-
Haaren Am Haarberg, Aachen 09:01:00
-
Broichweiden Kaninsberg, Würselen 09:04:00
-
Mauerfeldchen, Würselen 09:05:00
-
Rhein-Maas Klinik, Würselen 09:06:00
-
Ringstraße, Würselen 09:08:00
-
Kirche, Würselen 09:09:00
-
Markt, Würselen 09:11:00
-
Rathaus, Würselen 09:13:00
-
Bahnhofstraße, Würselen 09:14:00
-
Parkhotel, Würselen 09:16:00
-
Morsbach, Würselen 09:17:00
-
Von-Görschen-Straße, Würselen 09:18:00
-
Bardenberg Grindelstraße, Würselen 09:20:00
-
Bardenberg Steinbusch, Würselen 09:22:00
-
Bardenberg Wasserturm, Würselen 09:23:00
-
Bardenberg Wilhelmstein, Würselen 09:24:00
-
Bardenberg Kamper Gracht, Würselen 09:25:00
-
Vier Jahreszeiten, Herzogenrath 09:27:00
-
Häuser Jüd, Herzogenrath 09:28:00
-
Am Hillenberg, Herzogenrath 09:29:00
-
Elsa-Brändström-Straße (Schulzentr.), Herzogenrath 09:30:00
-
Grünstraße, Herzogenrath 09:30:00
-
Dammstraße, Herzogenrath 09:32:00
-
Bahnhof (Bus), Herzogenrath 09:34:00
-
Rathaus, Herzogenrath 09:36:00
-
Ritzerfeld, Herzogenrath 09:37:00
-
Ritzerfeld Siedlung, Herzogenrath 09:38:00
-
Merkstein Gesamtschule, Herzogenrath 09:40:00
-
Merkstein August-Schmidt-Platz (Bus), Herzogenrath 09:42:00
-
Merkstein Goethestraße (Freibad), Herzogenrath 09:43:00
-
Merkstein Stadion, Herzogenrath 09:44:00
-
Merkstein Boscheler Berg, Herzogenrath 09:45:00
-
Boscheln Alt Boscheln, Übach-Palenberg 09:46:00
-
Boscheln Mommertzhäuschen, Übach-Palenberg 09:47:00
-
Boscheln Roermonder Straße, Übach-Palenberg 09:48:00
-
Boscheln Brünestraße, Übach-Palenberg 09:49:00
-
Holthausen, Übach-Palenberg 09:50:00
-
Übach Finkenstraße, Übach-Palenberg 09:51:00
-
Übach Markt, Übach-Palenberg 09:52:00
-
Übach Talstraße, Übach-Palenberg 09:54:00
-
Übach Friedrich-Ebert-Straße, Übach-Palenberg 09:56:00
-
Übach Maastrichter Straße, Übach-Palenberg 09:57:00
-
Palenberg Rimburger Acker, Übach-Palenberg 10:00:00
-
Bahnhof (Bus), Übach-Palenberg 10:02:00
Route:
-
Heißberg, Aachen
-
Bayernallee, Aachen 08:31:00
-
Siegel, Aachen 08:32:00
-
St. Vither Straße, Aachen 08:33:00
-
Giselastraße, Aachen 08:34:00
-
Ronheider Weg, Aachen 08:35:00