Haltestelle Eilendorf Karlstraße in Aachen
Kaiserstrasse 45,
52080Aachen
The next departure is direction Eilendorf Am Tunnel.
Route:
-
Eilendorf Josefstraße, Aachen
-
Eilendorf Kaiserstraße, Aachen 18:18:00
-
Eilendorf St. Severin, Aachen 18:19:00
-
Eilendorf Rathaus, Aachen 18:19:00
-
Eilendorf Markusstraße, Aachen 18:20:00
-
Eilendorf Bahnhof (Wolfsbendenstraße), Aachen 18:21:00
-
Eilendorf Nirmer Platz, Aachen 18:22:00
-
Eilendorf Nirm Am Tunnel, Aachen 18:24:00
Route:
-
Eilendorf Josefstraße, Aachen
-
Eilendorf Kaiserstraße, Aachen 18:20:00
-
Eilendorf Stapperstraße, Aachen 18:21:00
-
Eilendorf Hansmannstraße (Eilendf Bahnhof), Aachen 18:21:00
-
Eilendorf Stollenweg, Aachen 18:22:00
-
Eilendorf Hahnweg, Aachen 18:23:00
-
Eilendorf Markt, Aachen 18:25:00
-
Eilendorf Apolloniaweg, Aachen 18:26:00
-
Eilendorf Schubertstraße, Aachen 18:27:00
Route:
-
Eilendorf Josefstraße, Aachen
-
Fringsgraben, Aachen 18:21:00
-
Barbarakirche, Aachen 18:22:00
-
Continental, Aachen 18:23:00
-
Am Rott, Aachen 18:25:00
-
Geschwister-Scholl-Gymnasium, Aachen 18:27:00
-
Kennedypark, Aachen 18:29:00
-
Elsassstraße, Aachen 18:31:00
-
Josefskirche (Justizzentrum), Aachen 18:33:00
-
Scheibenstraße, Aachen 18:34:00
-
Kaiserplatz, Aachen 18:36:00
-
Hansemannplatz, Aachen 18:37:00
-
Bushof, Aachen 18:40:00
-
Elisenbrunnen, Aachen 18:43:00
-
Alter Posthof, Aachen 18:45:00
-
Misereor, Aachen 18:46:00
-
Reumontstraße, Aachen 18:47:00
-
Schillerstraße, Aachen 18:48:00
-
Goethestraße (Hangeweiher), Aachen 18:49:00
-
Kaiser-Friedrich-Park, Aachen 18:50:00
-
Yorckstraße, Aachen 18:51:00
-
Brüsseler Ring, Aachen 18:52:00
-
Ronheide (Jugendherberge), Aachen 18:54:00
-
Ronheider Berg, Aachen 18:55:00
-
Waldschenke, Aachen 18:57:00
-
Unterer Backertsweg (Maria im Tann), Aachen 18:58:00
-
Entenpfuhler Weg, Aachen 18:59:00
-
Reimser Straße, Aachen 19:00:00
-
Walhorner Straße, Aachen 19:00:00
-
Preuswald, Aachen 19:01:00
-
Montzener Straße, Aachen 19:07:00
-
Reimser Straße, Aachen 19:08:00
-
Entenpfuhler Weg, Aachen 19:08:00
-
Unterer Backertsweg (Maria im Tann), Aachen 19:09:00
-
Waldschenke, Aachen 19:10:00
-
Ronheider Berg, Aachen 19:12:00
-
Ronheide (Jugendherberge), Aachen 19:14:00
-
Brüsseler Ring, Aachen 19:15:00
-
Yorckstraße, Aachen 19:16:00
-
Kaiser-Friedrich-Park, Aachen 19:17:00
-
Goethestraße (Hangeweiher), Aachen 19:18:00
-
Schillerstraße, Aachen 19:19:00
-
Reumontstraße, Aachen 19:21:00
-
Misereor, Aachen 19:22:00
-
Alter Posthof, Aachen 19:25:00
-
Elisenbrunnen, Aachen 19:27:00
-
Bushof, Aachen 19:30:00
-
Hansemannplatz, Aachen 19:32:00
-
Kaiserplatz, Aachen 19:33:00
-
Scheibenstraße, Aachen 19:35:00
-
Josefskirche (Justizzentrum), Aachen 19:36:00
-
Elsassstraße, Aachen 19:38:00
-
Kennedypark, Aachen 19:39:00
-
Geschwister-Scholl-Gymnasium, Aachen 19:41:00
-
Am Rott, Aachen 19:43:00
-
Continental, Aachen 19:45:00
-
Barbarakirche, Aachen 19:46:00
-
Fringsgraben, Aachen 19:47:00
-
Eilendorf Josefstraße, Aachen 19:49:00
-
Eilendorf Kaiserstraße, Aachen 19:50:00
-
Eilendorf Stapperstraße, Aachen 19:51:00
-
Eilendorf Hansmannstraße (Eilendf Bahnhof), Aachen 19:51:00
-
Eilendorf Stollenweg, Aachen 19:52:00
-
Eilendorf Hahnweg, Aachen 19:53:00
-
Eilendorf Markt, Aachen 19:55:00
-
Eilendorf Apolloniaweg, Aachen 19:56:00
-
Eilendorf Schubertstraße, Aachen 19:57:00
Route:
-
Eilendorf Karlstraße, Aachen
-
Fringsgraben, Aachen 18:28:00
-
Barbarakirche, Aachen 18:29:00
-
Continental, Aachen 18:30:00
-
Am Rott, Aachen 18:32:00
-
Geschwister-Scholl-Gymnasium, Aachen 18:34:00
-
Kennedypark, Aachen 18:36:00
-
Elsassstraße, Aachen 18:38:00
-
Josefskirche (Justizzentrum), Aachen 18:40:00
-
Scheibenstraße, Aachen 18:41:00
-
Kaiserplatz, Aachen 18:43:00
-
Hansemannplatz, Aachen 18:44:00
-
Bushof, Aachen 18:47:00
-
Elisenbrunnen, Aachen 18:50:00
-
Alter Posthof, Aachen 18:52:00
-
Annastraße (Hans-Stercken-Platz), Aachen 18:53:00
-
Karlsgraben, Aachen 18:54:00
-
Königstraße, Aachen 18:55:00
-
Turmstraße, Aachen 18:57:00
-
Am Weißenberg, Aachen 18:59:00
-
Am Hügel, Aachen 19:00:00
-
Muffet, Aachen 19:01:00
-
Melatener Straße, Aachen 19:02:00
-
Halifaxstraße, Aachen 19:03:00
-
Seffenter Weg, Aachen 19:04:00
-
Hörnstieg, Aachen 19:05:00
-
Hörn Kastanienweg, Aachen 19:05:00
-
Hörn Brücke, Aachen 19:06:00
-
Floriansdorf, Aachen 19:07:00
-
Maria-Lipp-Straße, Aachen 19:08:00
-
Wilfried-König-Straße, Aachen 19:08:00
-
Rabentalweg (Mensa Vita), Aachen 19:09:00
-
Otto-Blumenthal-Straße, Aachen 19:10:00
-
Campus Melaten (Physikzentrum), Aachen 19:11:00
-
Forckenbeckstraße, Aachen 19:16:00
-
Hörn Brücke, Aachen 19:16:00
-
Hörn Kastanienweg, Aachen 19:17:00
-
Hörnstieg, Aachen 19:18:00
-
Seffenter Weg, Aachen 19:20:00
-
Halifaxstraße, Aachen 19:21:00
-
Melatener Straße, Aachen 19:22:00
-
Muffet, Aachen 19:23:00
-
Am Hügel, Aachen 19:25:00
-
Am Weißenberg, Aachen 19:26:00
-
Turmstraße, Aachen 19:27:00
-
Königstraße, Aachen 19:28:00
-
Karlsgraben, Aachen 19:30:00
-
Annastraße (Hans-Stercken-Platz), Aachen 19:31:00
-
Alter Posthof, Aachen 19:33:00
-
Elisenbrunnen, Aachen 19:35:00
-
Bushof, Aachen 19:38:00
-
Hansemannplatz, Aachen 19:40:00
-
Kaiserplatz, Aachen 19:41:00
-
Scheibenstraße, Aachen 19:43:00
-
Josefskirche (Justizzentrum), Aachen 19:44:00
-
Elsassstraße, Aachen 19:46:00
-
Kennedypark, Aachen 19:47:00
-
Geschwister-Scholl-Gymnasium, Aachen 19:49:00
-
Am Rott, Aachen 19:51:00
-
Continental, Aachen 19:53:00
-
Barbarakirche, Aachen 19:54:00
-
Fringsgraben, Aachen 19:55:00
-
Eilendorf Karlstraße, Aachen 19:57:00
-
Eilendorf Kirchfeld, Aachen 19:58:00
-
Eilendorf Linde, Aachen 19:59:00
-
Eilendorf Markt, Aachen 20:01:00
-
Eilendorf Rheingold, Aachen 20:03:00
-
Eilendorf Bayerhaus, Aachen 20:04:00
-
Münsterbusch Sebastianusweg, Stolberg (Rhld.) 20:05:00
-
Münsterbusch Buschmühle Friedhof, Stolberg (Rhld.) 20:06:00
Route:
-
Eilendorf Karlstraße, Aachen
-
Eilendorf Kirchfeld, Aachen 18:28:00
-
Eilendorf Linde, Aachen 18:29:00
-
Eilendorf Breitbenden, Aachen 18:31:00
-
Eilendorf Markt, Aachen 18:33:00
-
Eilendorf Rheingold, Aachen 18:35:00
-
Eilendorf Bayerhaus, Aachen 18:36:00
-
Münsterbusch Sebastianusweg, Stolberg (Rhld.) 18:37:00
-
Atsch Im Rehgrund, Stolberg (Rhld.) 18:38:00
-
Atsch Nordstraße, Stolberg (Rhld.) 18:39:00
-
Atsch Kirche, Stolberg (Rhld.) 18:40:00
-
Atsch Dreieck, Stolberg (Rhld.) 18:42:00
-
Schneidmühle (Bus), Stolberg (Rhld.) 18:43:00
-
Atsch Eisenbahnstraße, Stolberg (Rhld.) 18:44:00
-
Mühlener Brücke, Stolberg (Rhld.) 18:46:00
-
Salmstraße, Stolberg (Rhld.) 18:48:00
-
Mühlener Bahnhof (Bus), Stolberg (Rhld.) 18:50:00
Route:
-
Eilendorf Josefstraße, Aachen
-
Eilendorf Kaiserstraße, Aachen 18:35:00
-
Eilendorf Stapperstraße, Aachen 18:36:00
-
Eilendorf Hansmannstraße (Eilendf Bahnhof), Aachen 18:36:00
-
Eilendorf Stollenweg, Aachen 18:37:00
-
Eilendorf Hahnweg, Aachen 18:38:00
-
Eilendorf Markt, Aachen 18:40:00
-
Eilendorf Apolloniaweg, Aachen 18:41:00
-
Eilendorf Schubertstraße, Aachen 18:42:00