Haltestelle Drimborn in Aachen
Adenauerallee 62,
52066Aachen
The next departure is direction Aachen Bushof.
Route:
-
Drimborn, Aachen
-
Tierpark, Aachen 15:55:00
-
Hasencleverstraße, Aachen 15:56:00
-
Zeppelinstraße, Aachen 15:57:00
-
Bahnhof Rothe Erde (Bus), Aachen 15:59:00
-
Elsassstraße, Aachen 16:01:00
-
Hohenzollernplatz, Aachen 16:02:00
-
Europaplatz, Aachen 16:03:00
-
Wiesental, Aachen 16:05:00
-
Ludwig Forum, Aachen 16:06:00
-
Blücherplatz, Aachen 16:07:00
-
Hansemannplatz, Aachen 16:10:00
-
Bushof, Aachen 16:12:00
Route:
-
Drimborn, Aachen
-
Beverau, Aachen 16:04:00
-
Vogelsang, Aachen 16:05:00
-
Juttastraße, Aachen 16:06:00
-
Wilhelm-Pitz-Weg, Aachen 16:07:00
-
Marienhospital, Aachen 16:09:00
-
Burtscheid, Aachen 16:10:00
-
Heißberg, Aachen 16:11:00
-
Bayernallee, Aachen 16:12:00
-
Siegel, Aachen 16:13:00
Route:
-
Drimborn, Aachen
-
Adenauerallee, Aachen 16:13:00
-
Schönforst, Aachen 16:16:00
-
Trierer Platz, Aachen 16:18:00
-
Königsberger Straße (Polizeipräsidium), Aachen 16:20:00
-
Brand Eckenerstraße, Aachen 16:22:00
-
Brand Ringstraße, Aachen 16:24:00
-
Brand, Aachen 16:25:00
-
Brand Rollefer Berg, Aachen 16:27:00
-
Brand Vennblick, Aachen 16:28:00
-
Brand Kollenbruch, Aachen 16:29:00
-
Brand Wolferskaul, Aachen 16:30:00
-
Brand Niederforstbach, Aachen 16:31:00
-
Brand Niederforstbach Pützgasse, Aachen 16:32:00
-
Brand Niederforstbach Bau, Aachen 16:33:00
-
Kornelimünster Auf der Gallich, Aachen 16:34:00
-
Kornelimünster Steinkaulweid, Aachen 16:35:00
-
Kornelimünster Schulberg, Aachen 16:36:00
-
Kornelimünster Steinkaulplatz, Aachen 16:36:00
-
Kornelimünster, Aachen 16:37:00
-
Kornelimünster Venwegener Straße, Aachen 16:38:00
-
Kornelimünster Iternberg, Aachen 16:39:00
-
Walheim Schmittchen, Aachen 16:40:00
-
Walheim, Aachen 16:41:00
-
Walheim Prämienstraße, Aachen 16:42:00
-
Walheim Albert-Einstein-Straße, Aachen 16:43:00
-
Walheim Hasbach, Aachen 16:44:00
-
Walheim Mütschenpfuhl, Aachen 16:45:00
-
Schmithof Ardennenstraße, Aachen 16:46:00
-
Schmithof Kirche, Aachen 16:46:00
-
Schmithof Vennbahn, Aachen 16:47:00
-
Schmithof Schule, Aachen 16:48:00
Route:
-
Drimborn, Aachen
-
Beverau, Aachen 16:20:00
-
Vogelsang, Aachen 16:21:00
-
Juttastraße, Aachen 16:22:00
-
Wilhelm-Pitz-Weg, Aachen 16:23:00
-
Marienhospital, Aachen 16:25:00
-
Burtscheid, Aachen 16:26:00
-
Heißberg, Aachen 16:27:00
-
Bayernallee, Aachen 16:28:00
-
Siegel, Aachen 16:29:00
-
St. Vither Straße, Aachen 16:30:00
-
Giselastraße, Aachen 16:31:00
-
Ronheider Weg, Aachen 16:32:00
-
Im Brockenfeld, Aachen 16:33:00
-
Habsburgerallee, Aachen 16:35:00
-
Reumontstraße, Aachen 16:36:00
-
Misereor, Aachen 16:37:00
-
Alter Posthof, Aachen 16:40:00
-
Elisenbrunnen, Aachen 16:42:00
-
Bushof, Aachen 16:45:00
Route:
-
Drimborn, Aachen
-
Adenauerallee, Aachen 16:20:00
-
Hickelweg, Aachen 16:21:00
-
Fringsgraben, Aachen 16:27:00
-
Barbarakirche, Aachen 16:28:00
-
Continental, Aachen 16:29:00
-
Rottstraße, Aachen 16:30:00
-
Hüls Gewerbegebiet, Aachen 16:31:00
-
Hüls, Aachen 16:32:00
-
ASEAG, Aachen 16:33:00
-
Prager Ring, Aachen 16:37:00
-
Schwarzer Weg, Aachen 16:40:00
-
Grüner Winkel, Aachen 16:41:00
-
Feldchen, Aachen 16:42:00
-
Eulershof, Aachen 16:44:00
Route:
-
Drimborn, Aachen
-
Staudenweg, Aachen 16:22:00
-
Forster Linde, Aachen 16:23:00
-
Neuhaus, Aachen 16:24:00
-
Heidbenden, Aachen 16:25:00
-
Lintert Schießstand, Aachen 16:26:00
-
Lintert, Aachen 16:27:00
-
Kreuzerdriesch, Aachen 16:28:00
-
Hitfeld, Aachen 16:29:00
-
Eich, Aachen 16:30:00
-
Oberforstbach, Aachen 16:31:00
-
Schleckheim Kroitzheider Weg, Aachen 16:32:00
-
Schleckheim Kapelle, Aachen 16:33:00
-
Nütheim, Aachen 16:34:00
-
Walheim Friedhof, Aachen 16:36:00
-
Walheim Hochhausring, Aachen 16:37:00
-
Walheim, Aachen 16:38:00
-
Walheim Prämienstraße, Aachen 16:39:00
-
Walheim Albert-Einstein-Straße, Aachen 16:40:00
-
Walheim Hasbach, Aachen 16:41:00
-
Walheim Mütschenpfuhl, Aachen 16:42:00
-
Schmithof Ardennenstraße, Aachen 16:43:00
-
Schmithof Kirche, Aachen 16:43:00
-
Schmithof Vennbahn, Aachen 16:44:00
-
Schmithof Schule, Aachen 16:45:00
-
Schmithof Schmithofer Straße, Aachen 16:46:00
-
Sief Radermacher, Aachen 16:47:00
-
Sief Schule, Aachen 16:48:00
-
Sief Baumgartsweg, Aachen 16:49:00
-
Sief Abzw., Aachen 16:50:00
-
Lichtenbusch Broichhausen, Aachen 16:50:00
-
Lichtenbusch Kirche, Aachen 16:52:00
-
Lichtenbusch, Aachen 16:52:00