Haltestelle Brand Schulzentrum in Aachen
Schagenstrasse ,
52078Aachen
The next departure is direction Uniklinik.
Route:
-
Brand Schulzentrum, Aachen
-
Brand Schagenstraße, Aachen 21:48:00
-
Brander Feld, Aachen 21:49:00
-
Gut Grauenhof, Aachen 21:51:00
-
Glatzer Straße, Aachen 21:52:00
-
Danziger Straße, Aachen 21:53:00
-
Sittarder Straße, Aachen 21:54:00
-
Trierer Platz, Aachen 21:56:00
-
Schönforst, Aachen 21:58:00
-
Adenauerallee, Aachen 21:59:00
-
Zeppelinstraße, Aachen 22:01:00
-
Bahnhof Rothe Erde (Bus), Aachen 22:03:00
-
Elsassstraße, Aachen 22:04:00
-
Josefskirche (Justizzentrum), Aachen 22:06:00
-
Scheibenstraße, Aachen 22:07:00
-
Kaiserplatz, Aachen 22:09:00
-
Hansemannplatz, Aachen 22:10:00
-
Bushof, Aachen 22:12:00
-
Elisenbrunnen, Aachen 22:17:00
-
Alter Posthof, Aachen 22:19:00
-
Annastraße (Hans-Stercken-Platz), Aachen 22:20:00
-
Karlsgraben, Aachen 22:21:00
-
Schanz (Vaalser Straße), Aachen 22:22:00
-
Gartenstraße, Aachen 22:23:00
-
Kuckelkorn, Aachen 22:24:00
-
Venskyhäuschen, Aachen 22:26:00
-
Westfriedhof, Aachen 22:27:00
-
Steppenberg, Aachen 22:28:00
-
Reutershag, Aachen 22:29:00
-
Philipp-Neri-Weg (Reutershag), Aachen 22:29:00
-
Kullen, Aachen 22:30:00
-
Steinbergweg, Aachen 22:31:00
-
Uniklinik, Aachen 22:33:00
Route:
-
Brand Schulzentrum, Aachen
-
Brand Schagenstraße, Aachen 22:18:00
-
Brander Feld, Aachen 22:19:00
-
Gut Grauenhof, Aachen 22:21:00
-
Glatzer Straße, Aachen 22:22:00
-
Danziger Straße, Aachen 22:23:00
-
Sittarder Straße, Aachen 22:24:00
-
Trierer Platz, Aachen 22:26:00
-
Schönforst, Aachen 22:28:00
-
Adenauerallee, Aachen 22:29:00
-
Zeppelinstraße, Aachen 22:31:00
-
Bahnhof Rothe Erde (Bus), Aachen 22:33:00
-
Elsassstraße, Aachen 22:34:00
-
Josefskirche (Justizzentrum), Aachen 22:36:00
-
Scheibenstraße, Aachen 22:37:00
-
Kaiserplatz, Aachen 22:39:00
-
Hansemannplatz, Aachen 22:40:00
-
Bushof, Aachen 22:42:00
-
Elisenbrunnen, Aachen 22:47:00
-
Alter Posthof, Aachen 22:49:00
-
Annastraße (Hans-Stercken-Platz), Aachen 22:50:00
-
Karlsgraben, Aachen 22:51:00
-
Schanz (Vaalser Straße), Aachen 22:52:00
-
Gartenstraße, Aachen 22:53:00
-
Kuckelkorn, Aachen 22:54:00
-
Venskyhäuschen, Aachen 22:56:00
-
Westfriedhof, Aachen 22:57:00
-
Steppenberg, Aachen 22:58:00
-
Reutershag, Aachen 22:59:00
-
Philipp-Neri-Weg (Reutershag), Aachen 22:59:00
-
Kullen, Aachen 23:00:00
-
Steinbergweg, Aachen 23:01:00
-
Uniklinik, Aachen 23:03:00
Route:
-
Brand Schulzentrum, Aachen
-
Brand Schagenstraße, Aachen 22:48:00
-
Brander Feld, Aachen 22:49:00
-
Gut Grauenhof, Aachen 22:51:00
-
Glatzer Straße, Aachen 22:52:00
-
Danziger Straße, Aachen 22:53:00
-
Sittarder Straße, Aachen 22:54:00
-
Trierer Platz, Aachen 22:56:00
-
Schönforst, Aachen 22:58:00
-
Adenauerallee, Aachen 22:59:00
-
Zeppelinstraße, Aachen 23:01:00
-
Bahnhof Rothe Erde (Bus), Aachen 23:03:00
-
Elsassstraße, Aachen 23:04:00
-
Josefskirche (Justizzentrum), Aachen 23:06:00
-
Scheibenstraße, Aachen 23:07:00
-
Kaiserplatz, Aachen 23:09:00
-
Hansemannplatz, Aachen 23:10:00
-
Bushof, Aachen 23:12:00
-
Elisenbrunnen, Aachen 23:17:00
-
Alter Posthof, Aachen 23:19:00
-
Annastraße (Hans-Stercken-Platz), Aachen 23:20:00
-
Karlsgraben, Aachen 23:21:00
-
Schanz (Vaalser Straße), Aachen 23:22:00
-
Gartenstraße, Aachen 23:23:00
-
Kuckelkorn, Aachen 23:24:00
-
Venskyhäuschen, Aachen 23:26:00
-
Westfriedhof, Aachen 23:27:00
-
Steppenberg, Aachen 23:28:00
-
Reutershag, Aachen 23:29:00
-
Philipp-Neri-Weg (Reutershag), Aachen 23:29:00
-
Kullen, Aachen 23:30:00
-
Steinbergweg, Aachen 23:31:00
-
Uniklinik, Aachen 23:33:00
Route:
-
Brand Schulzentrum, Aachen
-
Brand Heussstraße, Aachen 23:10:00
-
Brand Ringstraße, Aachen 23:11:00
-
Brand, Aachen 23:12:00
Route:
-
Brand Schulzentrum, Aachen
-
Brand Schagenstraße, Aachen 23:18:00
-
Brander Feld, Aachen 23:19:00
-
Gut Grauenhof, Aachen 23:21:00
-
Glatzer Straße, Aachen 23:22:00
-
Danziger Straße, Aachen 23:23:00
-
Sittarder Straße, Aachen 23:24:00
-
Trierer Platz, Aachen 23:26:00
-
Schönforst, Aachen 23:28:00
-
Adenauerallee, Aachen 23:29:00
-
Zeppelinstraße, Aachen 23:31:00
-
Bahnhof Rothe Erde (Bus), Aachen 23:33:00
-
Elsassstraße, Aachen 23:34:00
-
Josefskirche (Justizzentrum), Aachen 23:36:00
-
Scheibenstraße, Aachen 23:37:00
-
Kaiserplatz, Aachen 23:39:00
-
Hansemannplatz, Aachen 23:40:00
-
Bushof, Aachen 23:42:00
-
Elisenbrunnen, Aachen 23:47:00
-
Alter Posthof, Aachen 23:49:00
-
Annastraße (Hans-Stercken-Platz), Aachen 23:50:00
-
Karlsgraben, Aachen 23:51:00
-
Schanz (Vaalser Straße), Aachen 23:52:00
-
Gartenstraße, Aachen 23:53:00
-
Kuckelkorn, Aachen 23:54:00
-
Venskyhäuschen, Aachen 23:56:00
-
Westfriedhof, Aachen 23:57:00
-
Steppenberg, Aachen 23:58:00
-
Reutershag, Aachen 23:59:00
-
Philipp-Neri-Weg (Reutershag), Aachen 23:59:00
-
Kullen, Aachen 00:00:00
-
Steinbergweg, Aachen 00:01:00
-
Uniklinik, Aachen 00:03:00
Route:
-
Brand Schulzentrum, Aachen
-
Brand Heussstraße, Aachen 23:40:00
-
Brand Ringstraße, Aachen 23:41:00
-
Brand, Aachen 23:42:00