Haltestelle Bayernallee in Aachen
Robert-Schuman-Strasse 40,
52066Aachen
The next departure is direction Würselen Birk.
Route:
-
Bayernallee, Aachen
-
Heißberg, Aachen 09:31:00
-
Burtscheid, Aachen 09:32:00
-
Marienhospital, Aachen 09:33:00
-
Gillesbachtal, Aachen 09:34:00
-
Rosenquelle, Aachen 09:35:00
-
Normaluhr, Aachen 09:37:00
-
Hauptbahnhof (Bus), Aachen 09:39:00
-
Misereor, Aachen 09:41:00
-
Alter Posthof, Aachen 09:44:00
-
Elisenbrunnen, Aachen 09:46:00
-
Bushof, Aachen 09:49:00
-
Hansemannplatz, Aachen 09:51:00
-
Blücherplatz, Aachen 09:52:00
-
STAWAG, Aachen 09:53:00
-
Carolus Thermen, Aachen 09:54:00
-
Rolandstraße, Aachen 09:55:00
-
Alter Tivoli, Aachen 09:57:00
-
Sportpark Soers, Aachen 09:58:00
-
Eulershof, Aachen 10:00:00
-
Strangenhäuschen, Aachen 10:02:00
-
Kaisersruh, Würselen 10:04:00
-
Paulinenstraße, Würselen 10:06:00
-
Neuhauser Straße, Würselen 10:07:00
-
Parkhotel, Würselen 10:09:00
-
Brückweg, Würselen 10:09:00
-
Gouleystraße, Würselen 10:10:00
-
Immeln, Würselen 10:10:00
-
Birk, Würselen 10:12:00
Route:
-
Bayernallee, Aachen
-
Siegel, Aachen 09:32:00
-
St. Vither Straße, Aachen 09:33:00
-
Giselastraße, Aachen 09:34:00
-
Ronheider Weg, Aachen 09:35:00
-
Im Brockenfeld, Aachen 09:36:00
-
Habsburgerallee, Aachen 09:38:00
-
Reumontstraße, Aachen 09:39:00
-
Misereor, Aachen 09:40:00
-
Alter Posthof, Aachen 09:43:00
-
Elisenbrunnen, Aachen 09:45:00
-
Bushof, Aachen 09:48:00
Route:
-
Bayernallee, Aachen
-
Burtscheid, Aachen 09:37:00
-
Marienhospital, Aachen 09:38:00
-
Rosenquelle, Aachen 09:40:00
-
Normaluhr, Aachen 09:42:00
-
Hauptbahnhof (Bus), Aachen 09:44:00
-
Misereor, Aachen 09:46:00
-
Alter Posthof, Aachen 09:49:00
-
Elisenbrunnen, Aachen 09:51:00
-
Bushof, Aachen 09:54:00
Route:
-
Bayernallee, Aachen
-
Siegel, Aachen 09:37:00
-
Bismarckturm, Aachen 09:38:00
-
Waldfriedhof, Aachen 09:39:00
-
Grüne Eiche, Aachen 09:42:00
-
Oberforstbach Kohlshof, Aachen 09:45:00
-
Rasthaus Lichtenbusch, Aachen 09:46:00
-
Lichtenbusch Broich (Zollamt), Aachen 09:46:00
-
Lichtenbusch, Aachen 09:47:00
-
Lichtenbusch Erlenpütz, Aachen 09:48:00
-
Oberforstbach Laschet, Aachen 09:49:00
-
Oberforstbach Tannenallee, Aachen 09:50:00
-
Oberforstbach Schule, Aachen 09:51:00
-
Oberforstbach, Aachen 09:52:00
-
Schleckheim Kroitzheider Weg, Aachen 09:53:00
-
Schleckheim Kapelle, Aachen 09:54:00
-
Nütheim, Aachen 09:55:00
-
Walheim Friedhof, Aachen 09:57:00
-
Walheim Hochhausring, Aachen 09:58:00
-
Walheim, Aachen 09:59:00
-
Walheim Prämienstraße, Aachen 10:00:00
-
Walheim Albert-Einstein-Straße, Aachen 10:01:00
-
Walheim Sperberweg, Aachen 10:02:00
-
Walheim Hasbach, Aachen 10:02:00
Route:
-
Bayernallee, Aachen
-
Heißberg, Aachen 09:41:00
-
Burtscheid, Aachen 09:42:00
-
Marienhospital, Aachen 09:43:00
-
Gillesbachtal, Aachen 09:44:00
-
Rosenquelle, Aachen 09:45:00
-
Normaluhr, Aachen 09:47:00
-
Hauptbahnhof (Bus), Aachen 09:49:00
-
Misereor, Aachen 09:51:00
-
Alter Posthof, Aachen 09:54:00
-
Elisenbrunnen, Aachen 09:56:00
-
Bushof, Aachen 09:59:00
-
Hansemannplatz, Aachen 10:01:00
-
Blücherplatz, Aachen 10:02:00
-
Ludwig Forum, Aachen 10:03:00
-
Talbot, Aachen 10:05:00
-
Liebigstraße, Aachen 10:07:00
-
Prager Ring, Aachen 10:09:00
-
Haaren Markt, Aachen 10:12:00
-
Haaren Denkmal, Aachen 10:14:00
-
Haaren Am Haarberg, Aachen 10:16:00
-
Broichweiden Kaninsberg, Würselen 10:19:00
-
Broichweiden Kapellenfeldchen, Würselen 10:20:00
-
Broichweiden Sankt Jobs, Würselen 10:21:00
-
Weiden Wersch, Würselen 10:23:00
-
Weiden Kirche, Würselen 10:25:00
-
Broichweiden Vorweiden, Würselen 10:27:00
-
Broichweiden Linden Ziegelei, Würselen 10:28:00
-
Broichweiden Linden Kirche, Würselen 10:29:00
-
Broichweiden Neusen Kreuz, Würselen 10:31:00
-
Broichweiden Neusen Fronhofstraße, Würselen 10:32:00
-
Siedlung Broich Greifswalder Straße, Alsdorf (Rhei 10:33:00
-
Siedlung Broich Oststraße, Alsdorf (Rheinland) 10:34:00
-
Siedlung Broich Randsiedlung, Alsdorf (Rheinland) 10:35:00
-
Mariadorf Am Neuen Markt, Alsdorf (Rheinland) 10:37:00
-
Blumenrath Holbeinstraße, Alsdorf (Rheinland) 10:38:00
-
Blumenrath Albert-Schweitzer-Straße, Alsdorf (Rhei 10:39:00
-
Blumenrath Montanstr./Poststraße, Alsdorf (Rheinla 10:40:00
-
Begau Siedlung, Alsdorf (Rheinland) 10:41:00
-
Mariadorf Dreieck, Alsdorf (Rheinland) 10:43:00
Route:
-
Bayernallee, Aachen
-
Siegel, Aachen 09:47:00
-
Bismarckturm, Aachen 09:48:00
-
Waldfriedhof, Aachen 09:49:00