Haltestelle Arbeitsagentur/Bendplatz in Aachen
Roermonder Strasse 25,
52072Aachen
The next departure is direction Merkstein August-Schmidt-Platz.
Route:
-
Bendplatz, Aachen
-
Jupp-Müller-Straße, Aachen 11:06:00
-
Laurensberg Wildbach, Aachen 11:08:00
-
Laurensberg, Aachen 11:10:00
-
Laurensberg Rosenhügel, Aachen 11:11:00
-
Laurensberg Haus Linde, Aachen 11:12:00
-
Richterich Berensberger Straße, Aachen 11:13:00
-
Richterich Rathaus, Aachen 11:14:00
-
Richterich Schloss-Schönau-Straße, Aachen 11:15:00
-
Richterich Schönauer Friede, Aachen 11:16:00
-
Richterich Ürsfeld, Aachen 11:17:00
-
Kohlscheid Kircheich, Herzogenrath 11:18:00
-
Kohlscheid Technologiepark, Herzogenrath 11:19:00
-
Kohlscheid Weststraße, Herzogenrath 11:20:00
-
Kohlscheid Feldstraße, Herzogenrath 11:21:00
-
Kohlscheid Forensberger Straße, Herzogenrath 11:22:00
-
Kohlscheid Pannesheide, Herzogenrath 11:23:00
-
Straß Kohlberg, Herzogenrath 11:24:00
-
Straß, Herzogenrath 11:25:00
-
Pilgramsweg, Herzogenrath 11:26:00
-
Aachener Straße, Herzogenrath 11:27:00
-
Burgstraße, Herzogenrath 11:28:00
-
Wiesenstraße, Herzogenrath 11:28:00
-
Schütz-von-Rode-Straße, Herzogenrath 11:29:00
-
Dammstraße, Herzogenrath 11:30:00
-
Bahnhof (Bus), Herzogenrath 11:32:00
-
Rathaus, Herzogenrath 11:34:00
-
Ritzerfeld, Herzogenrath 11:35:00
-
Thiergarten, Herzogenrath 11:36:00
-
Merkstein Seniorenzentrum, Herzogenrath 11:36:00
-
Merkstein Alt-Merkstein (Bus), Herzogenrath 11:37:00
-
Merkstein Sommerweg, Herzogenrath 11:37:00
-
Merkstein An der Herrenstraß, Herzogenrath 11:38:00
-
Merkstein Römerplatz, Herzogenrath 11:39:00
-
Merkstein August-Schmidt-Platz (Bus), Herzogenrath 11:40:00
Route:
-
Bendplatz, Aachen
-
Ponttor, Aachen 11:20:00
-
Driescher Gässchen (RWTH Aachen), Aachen 11:22:00
-
Minoritenstraße, Aachen 11:24:00
-
Bushof, Aachen 11:27:00
Route:
-
Bendplatz, Aachen
-
Jupp-Müller-Straße, Aachen 11:36:00
-
Laurensberg Wildbach, Aachen 11:38:00
-
Laurensberg, Aachen 11:40:00
-
Laurensberg Rosenhügel, Aachen 11:41:00
-
Laurensberg Haus Linde, Aachen 11:42:00
-
Richterich Berensberger Straße, Aachen 11:43:00
-
Richterich Rathaus, Aachen 11:44:00
-
Richterich Schloss-Schönau-Straße, Aachen 11:45:00
-
Richterich Schönauer Friede, Aachen 11:46:00
-
Richterich Ürsfeld, Aachen 11:47:00
-
Kohlscheid Kircheich, Herzogenrath 11:48:00
-
Kohlscheid Technologiepark, Herzogenrath 11:49:00
-
Kohlscheid Weststraße, Herzogenrath 11:50:00
-
Kohlscheid Feldstraße, Herzogenrath 11:51:00
-
Kohlscheid Forensberger Straße, Herzogenrath 11:52:00
-
Kohlscheid Pannesheide, Herzogenrath 11:53:00
-
Straß Kohlberg, Herzogenrath 11:54:00
-
Straß, Herzogenrath 11:55:00
-
Pilgramsweg, Herzogenrath 11:56:00
-
Aachener Straße, Herzogenrath 11:57:00
-
Burgstraße, Herzogenrath 11:58:00
-
Wiesenstraße, Herzogenrath 11:58:00
-
Schütz-von-Rode-Straße, Herzogenrath 11:59:00
-
Dammstraße, Herzogenrath 12:00:00
-
Bahnhof (Bus), Herzogenrath 12:02:00
Route:
-
Bendplatz, Aachen
-
Ponttor, Aachen 11:50:00
-
Driescher Gässchen (RWTH Aachen), Aachen 11:52:00
-
Minoritenstraße, Aachen 11:54:00
-
Bushof, Aachen 11:57:00
Route:
-
Bendplatz, Aachen
-
Jupp-Müller-Straße, Aachen 12:06:00
-
Laurensberg Wildbach, Aachen 12:08:00
-
Laurensberg, Aachen 12:10:00
-
Laurensberg Rosenhügel, Aachen 12:11:00
-
Laurensberg Haus Linde, Aachen 12:12:00
-
Richterich Berensberger Straße, Aachen 12:13:00
-
Richterich Rathaus, Aachen 12:14:00
-
Richterich Schloss-Schönau-Straße, Aachen 12:15:00
-
Richterich Schönauer Friede, Aachen 12:16:00
-
Richterich Ürsfeld, Aachen 12:17:00
-
Kohlscheid Kircheich, Herzogenrath 12:18:00
-
Kohlscheid Technologiepark, Herzogenrath 12:20:00
-
Kohlscheid Weststraße, Herzogenrath 12:21:00
-
Kohlscheid Feldstraße, Herzogenrath 12:22:00
-
Kohlscheid Forensberger Straße, Herzogenrath 12:23:00
-
Kohlscheid Pannesheide, Herzogenrath 12:24:00
-
Straß Kohlberg, Herzogenrath 12:25:00
-
Straß, Herzogenrath 12:26:00
-
Pilgramsweg, Herzogenrath 12:27:00
-
Aachener Straße, Herzogenrath 12:29:00
-
Burgstraße, Herzogenrath 12:30:00
-
Wiesenstraße, Herzogenrath 12:30:00
-
Schütz-von-Rode-Straße, Herzogenrath 12:31:00
-
Dammstraße, Herzogenrath 12:32:00
-
Bahnhof (Bus), Herzogenrath 12:34:00
-
Rathaus, Herzogenrath 12:36:00
-
Ritzerfeld, Herzogenrath 12:37:00
-
Thiergarten, Herzogenrath 12:38:00
-
Merkstein Seniorenzentrum, Herzogenrath 12:39:00
-
Merkstein Alt-Merkstein (Bus), Herzogenrath 12:40:00
-
Merkstein Sommerweg, Herzogenrath 12:41:00
-
Merkstein An der Herrenstraß, Herzogenrath 12:42:00
-
Merkstein Römerplatz, Herzogenrath 12:43:00
-
Merkstein August-Schmidt-Platz (Bus), Herzogenrath 12:44:00
Route:
-
Bendplatz, Aachen
-
Ponttor, Aachen 12:20:00
-
Driescher Gässchen (RWTH Aachen), Aachen 12:22:00
-
Minoritenstraße, Aachen 12:24:00
-
Bushof, Aachen 12:27:00