Haltestelle Alter Tivoli in Aachen
Normannenstrasse 1,
52070Aachen
The next departure is direction Baesweiler Reyplatz.
Route:
-
Alter Tivoli, Aachen
-
Sportpark Soers, Aachen 16:20:00
-
Eulershof, Aachen 16:22:00
-
Paulinenstraße, Würselen 16:27:00
-
Parkhotel, Würselen 16:29:00
-
Annapark Bahnhof (Bus), Alsdorf (Rheinland) 16:39:00
-
Denkmalplatz, Alsdorf (Rheinland) 16:42:00
-
Rathaus, Alsdorf (Rheinland) 16:44:00
-
Neuweiler, Alsdorf (Rheinland) 16:46:00
-
Oidtweiler Kloshaus, Baesweiler 16:48:00
-
Oidtweiler Kapelle, Baesweiler 16:49:00
-
BürgerMitteBaesweiler, Baesweiler 16:50:00
-
Bushof, Baesweiler 16:52:00
-
Parkstraße, Baesweiler 16:53:00
-
Jülicher Straße, Baesweiler 16:54:00
-
Gymnasium, Baesweiler 16:55:00
-
Urweg, Baesweiler 16:55:00
-
Fidelisstraße, Baesweiler 16:56:00
-
CarlAlexanderPark, Baesweiler 16:58:00
-
Reyplatz, Baesweiler 16:59:00
Route:
-
Alter Tivoli, Aachen
-
Rolandstraße, Aachen 16:22:00
-
Carolus Thermen, Aachen 16:23:00
-
STAWAG, Aachen 16:24:00
-
Blücherplatz, Aachen 16:25:00
-
Hansemannplatz, Aachen 16:28:00
-
Bushof, Aachen 16:30:00
-
Elisenbrunnen, Aachen 16:33:00
-
Alter Posthof, Aachen 16:35:00
-
Misereor, Aachen 16:36:00
-
Hauptbahnhof (Bus), Aachen 16:39:00
-
Normaluhr, Aachen 16:40:00
-
Rosenquelle, Aachen 16:41:00
-
Gillesbachtal, Aachen 16:42:00
-
Marienhospital, Aachen 16:43:00
-
Burtscheid, Aachen 16:44:00
-
Heißberg, Aachen 16:45:00
-
Bayernallee, Aachen 16:46:00
-
Siegel, Aachen 16:47:00
-
Bismarckturm, Aachen 16:48:00
-
Waldfriedhof, Aachen 16:49:00
Route:
-
Alter Tivoli, Aachen
-
Sportpark Soers, Aachen 16:28:00
-
Eulershof, Aachen 16:30:00
-
Strangenhäuschen, Aachen 16:32:00
-
Kaisersruh, Würselen 16:34:00
-
Paulinenstraße, Würselen 16:36:00
-
Neuhauser Straße, Würselen 16:37:00
-
Parkhotel, Würselen 16:39:00
-
Brückweg, Würselen 16:39:00
-
Gouleystraße, Würselen 16:40:00
-
Immeln, Würselen 16:40:00
-
Birk, Würselen 16:42:00
Route:
-
Alter Tivoli, Aachen
-
Rolandstraße, Aachen 16:32:00
-
Carolus Thermen, Aachen 16:33:00
-
STAWAG, Aachen 16:34:00
-
Blücherplatz, Aachen 16:35:00
-
Hansemannplatz, Aachen 16:38:00
-
Bushof, Aachen 16:40:00
-
Elisenbrunnen, Aachen 16:43:00
-
Alter Posthof, Aachen 16:45:00
-
Misereor, Aachen 16:46:00
-
Hauptbahnhof (Bus), Aachen 16:49:00
-
Normaluhr, Aachen 16:50:00
-
Rosenquelle, Aachen 16:51:00
-
Gillesbachtal, Aachen 16:52:00
-
Marienhospital, Aachen 16:53:00
-
Burtscheid, Aachen 16:54:00
-
Heißberg, Aachen 16:55:00
-
Bayernallee, Aachen 16:56:00
-
Siegel, Aachen 16:57:00
-
Bismarckturm, Aachen 16:58:00
-
Waldfriedhof, Aachen 16:59:00
Route:
-
Alter Tivoli, Aachen
-
Sportpark Soers, Aachen 16:38:00
-
Eulershof, Aachen 16:40:00
-
Strangenhäuschen, Aachen 16:42:00
-
Kaisersruh, Würselen 16:44:00
-
Paulinenstraße, Würselen 16:46:00
-
Neuhauser Straße, Würselen 16:47:00
-
Parkhotel, Würselen 16:49:00
-
Brückweg, Würselen 16:51:00
-
Gouleystraße, Würselen 16:52:00
-
Immeln, Würselen 16:52:00
-
Birk, Würselen 16:54:00
-
Schleibach Schleibacher Hof, Alsdorf (Rheinland) 16:56:00
-
Ofden Überheide, Alsdorf (Rheinland) 16:57:00
-
Kellersberg Weiher, Alsdorf (Rheinland) 16:59:00
-
Annapark Bahnhof (Bus), Alsdorf (Rheinland) 17:02:00
-
Anna I, Alsdorf (Rheinland) 17:05:00
-
Denkmalplatz, Alsdorf (Rheinland) 17:06:00
-
Schaufenberger Straße, Alsdorf (Rheinland) 17:07:00
-
Linnicher Straße, Alsdorf (Rheinland) 17:08:00
-
Gesamtschule, Alsdorf (Rheinland) 17:09:00
-
Neuweiler, Alsdorf (Rheinland) 17:10:00
-
Oidtweiler Kloshaus, Baesweiler 17:12:00
-
Oidtweiler Kapelle, Baesweiler 17:13:00
-
BürgerMitteBaesweiler, Baesweiler 17:14:00
-
Bushof, Baesweiler 17:16:00
-
Parkstraße, Baesweiler 17:19:00
-
Jülicher Straße, Baesweiler 17:20:00
-
Gymnasium, Baesweiler 17:21:00
-
Urweg, Baesweiler 17:21:00
-
Fidelisstraße, Baesweiler 17:22:00
-
CarlAlexanderPark, Baesweiler 17:24:00
-
Reyplatz, Baesweiler 17:25:00
Route:
-
Alter Tivoli, Aachen
-
Rolandstraße, Aachen 16:42:00
-
Carolus Thermen, Aachen 16:43:00
-
STAWAG, Aachen 16:44:00
-
Blücherplatz, Aachen 16:45:00
-
Hansemannplatz, Aachen 16:48:00
-
Bushof, Aachen 16:50:00
-
Elisenbrunnen, Aachen 16:53:00
-
Alter Posthof, Aachen 16:55:00
-
Misereor, Aachen 16:56:00
-
Hauptbahnhof (Bus), Aachen 16:59:00