Bahnhof in Weinsberg
Bahnhofplatz 1,
74189Weinsberg
The next departure is direction Neckarsulm ZOB.
Route:
-
Bahnhof, Weinsberg
-
Katholische Kirche, Weinsberg 13:52:00
-
Öhringer Straße, Weinsberg 13:53:00
-
Abzw. Weißenhof, Weinsberg 13:54:00
-
Klinikum am Weißenhof, Weinsberg 13:56:00
-
Auweg, Erlenbach (Heilbronn) 13:58:00
-
Weißenhofstraße, Erlenbach (Heilbronn) 13:59:00
-
Rathaus, Erlenbach (Heilbronn) 14:00:00
-
Binswangen Engelgasse, Erlenbach (Heilbronn) 14:02:00
-
Binswangen Hauptstraße 81, Erlenbach (Heilbronn) 14:03:00
-
Binswangen Firma Becker, Erlenbach (Heilbronn) 14:04:00
-
Robert-Mayer-Straße/Trendpark, Neckarsulm 14:07:00
-
Richard-Wagner-Platz, Neckarsulm 14:08:00
-
Hohenloher Straße, Neckarsulm 14:10:00
-
Wilhelmstraße, Neckarsulm 14:11:00
-
Bahnhof Ost/Vorplatz, Neckarsulm 14:13:00
-
Bahnhof Ost/Friedrichstraße, Neckarsulm 14:13:00
-
Museum, Neckarsulm 14:14:00
-
ZOB/Ballei, Neckarsulm 14:16:00
Route:
-
Weinsberg
-
Weinsberg/Ellhofen Gewerbegebiet 13:54:00
-
Ellhofen 13:55:00
-
Sülzbach 13:57:00
-
Sülzbach Schule 13:59:00
-
Willsbach 14:00:00
-
Affaltrach 14:02:00
-
Eschenau(b Heilbronn) 14:04:00
-
Wieslensdorf 14:06:00
-
Scheppach 14:08:00
-
Bretzfeld 14:10:00
-
Bitzfeld 14:12:00
-
Öhringen West 14:15:00
-
Öhringen Hbf 14:17:00
-
Öhringen-Cappel 14:20:00
Route:
-
Weinsberg
-
Weinsberg West 14:05:00
-
Heilbronn Trappensee 14:07:00
-
Heilbronn Pfühlpark 14:09:00
-
Heilbronn Finanzamt 14:11:00
-
Heilbronn Friedensplatz 14:13:00
-
Heilbronn Hbf 14:13:00
-
Heilbronn Harmonie 14:14:00
-
Heilbronn Rathaus 14:16:00
-
Heilbronn Neckar-Turm/K.-S.-Pl 14:18:00
-
Heilbronn Hauptbahnhof/Willy-Brandt-Pl. 14:20:00
-
Böckingen Sonnenbrunnen 14:23:00
-
Heilbr.-Böckingen Berufsschulzentrum 14:25:00
-
Böckingen West 14:26:00
-
Leingarten Ost 14:29:00
-
Leingarten 14:31:00
-
Leingarten Mitte 14:32:00
-
Leingarten West 14:33:00
-
Schwaigern Ost 14:36:00
-
Schwaigern(Württ) 14:38:00
-
Schwaigern(Württ) West 14:40:00
Route:
-
Weinsberg
-
Willsbach 14:17:00
-
Öhringen Hbf 14:27:00
-
Neuenstein 14:33:00
-
Waldenburg(Württ) 14:38:00
-
Wackershofen 14:45:00
-
Schwäbisch Hall 14:50:00
-
Schwäbisch Hall-Hessental 14:58:00
-
Eckartshausen-Ilshofen 15:12:00
-
Crailsheim 15:21:00
Route:
-
Bahnhof, Weinsberg
-
Katholische Kirche, Weinsberg 14:16:00
-
Öhringer Straße, Weinsberg 14:17:00
-
Abzw. Weißenhof, Weinsberg 14:19:00
-
Klinikum am Weißenhof, Weinsberg 14:20:00
-
Weißenhof Kreistraße, Weinsberg 14:20:00
-
Gellmersbach, Weinsberg 14:23:00
-
Steg, Eberstadt 14:25:00
-
Rathaus, Eberstadt 14:27:00
-
Am Hilber, Eberstadt 14:28:00
-
Siedlung, Eberstadt 14:30:00
Route:
-
Weinsberg
-
Weinsberg West 14:18:00
-
Heilbronn Trappensee 14:20:00
-
Heilbronn Pfühlpark 14:22:00
-
Heilbronn Finanzamt 14:24:00
-
Heilbronn Friedensplatz 14:26:00
-
Heilbronn Harmonie 14:27:00
-
Heilbronn Rathaus 14:29:00
-
Heilbronn Neckar-Turm/K.-S.-Pl 14:31:00
-
Heilbronn Hauptbahnhof/Willy-Brandt-Pl. 14:33:00