Bahnhof in Weinsberg
Bahnhofplatz 1,
74189Weinsberg
The next departure is direction Heilbronn Hbf.
Route:
-
Weinsberg
-
Heilbronn Hbf 19:52:00
Route:
-
Bahnhof, Weinsberg
-
Katholische Kirche, Weinsberg 19:52:00
-
Öhringer Straße, Weinsberg 19:53:00
-
Abzw. Weißenhof, Weinsberg 19:54:00
-
Klinikum am Weißenhof, Weinsberg 19:56:00
-
Auweg, Erlenbach (Heilbronn) 19:58:00
-
Weißenhofstraße, Erlenbach (Heilbronn) 19:59:00
-
Rathaus, Erlenbach (Heilbronn) 20:00:00
-
Binswangen Engelgasse, Erlenbach (Heilbronn) 20:02:00
-
Binswangen Hauptstraße 81, Erlenbach (Heilbronn) 20:03:00
-
Binswangen Firma Becker, Erlenbach (Heilbronn) 20:04:00
-
Robert-Mayer-Straße/Trendpark, Neckarsulm 20:07:00
-
Richard-Wagner-Platz, Neckarsulm 20:08:00
-
Hohenloher Straße, Neckarsulm 20:10:00
-
Wilhelmstraße, Neckarsulm 20:11:00
-
Bahnhof Ost/Vorplatz, Neckarsulm 20:13:00
-
Bahnhof Ost/Friedrichstraße, Neckarsulm 20:13:00
-
Museum, Neckarsulm 20:14:00
-
ZOB/Ballei, Neckarsulm 20:16:00
Route:
-
Weinsberg
-
Weinsberg/Ellhofen Gewerbegebiet 19:56:00
-
Ellhofen 19:57:00
-
Sülzbach 19:59:00
-
Sülzbach Schule 20:01:00
-
Willsbach 20:02:00
-
Affaltrach 20:04:00
-
Eschenau(b Heilbronn) 20:06:00
-
Wieslensdorf 20:08:00
-
Scheppach 20:10:00
-
Bretzfeld 20:12:00
-
Bitzfeld 20:14:00
-
Öhringen West 20:17:00
-
Öhringen Hbf 20:19:00
-
Öhringen-Cappel 20:22:00
Route:
-
Weinsberg
-
Weinsberg West 20:05:00
-
Heilbronn Trappensee 20:07:00
-
Heilbronn Pfühlpark 20:09:00
-
Heilbronn Finanzamt 20:11:00
-
Heilbronn Friedensplatz 20:13:00
-
Heilbronn Harmonie 20:14:00
-
Heilbronn Rathaus 20:16:00
-
Heilbronn Neckar-Turm/K.-S.-Pl 20:18:00
-
Heilbronn Hauptbahnhof/Willy-Brandt-Pl. 20:20:00
-
Böckingen Sonnenbrunnen 20:23:00
-
Heilbr.-Böckingen Berufsschulzentrum 20:25:00
-
Böckingen West 20:26:00
-
Leingarten Ost 20:29:00
-
Leingarten 20:31:00
-
Leingarten Mitte 20:32:00
-
Leingarten West 20:33:00
-
Schwaigern Ost 20:36:00
-
Schwaigern(Württ) 20:38:00
-
Schwaigern(Württ) West 20:40:00
Route:
-
Weinsberg
-
Willsbach 20:17:00
-
Öhringen Hbf 20:27:00
-
Neuenstein 20:33:00
-
Waldenburg(Württ) 20:38:00
-
Wackershofen 20:45:00
-
Schwäbisch Hall 20:50:00
-
Schwäbisch Hall-Hessental 20:58:00
-
Eckartshausen-Ilshofen 21:11:00
-
Crailsheim 21:20:00
Route:
-
Bahnhof, Weinsberg
-
Linde, Weinsberg 20:22:00
-
Weidachstraße, Weinsberg 20:23:00
-
Weinsberger Straße, Erlenbach (Heilbronn) 20:28:00
-
Binswangen Engelgasse, Erlenbach (Heilbronn) 20:30:00
-
Binswangen Hauptstraße 81, Erlenbach (Heilbronn) 20:31:00
-
Binswangen Firma Becker, Erlenbach (Heilbronn) 20:32:00
-
Robert-Mayer-Straße/Trendpark, Neckarsulm 20:35:00
-
Richard-Wagner-Platz, Neckarsulm 20:36:00
-
Hohenloher Straße, Neckarsulm 20:38:00
-
Wilhelmstraße, Neckarsulm 20:39:00
-
Bahnhof Ost/Vorplatz, Neckarsulm 20:41:00
-
Bahnhof Ost/Friedrichstraße, Neckarsulm 20:41:00
-
Museum, Neckarsulm 20:42:00
-
ZOB/Ballei, Neckarsulm 20:44:00