Bahnhof in Weiherhammer
Bahnhofstrasse 1,
92729Weiherhammer
The next departure is direction Neustadt(Waldnaab).
Route:
-
Weiherhammer
-
Weiden(Oberpf) 10:52:00
-
Altenstadt(Waldnaab) 10:58:00
-
Neustadt(Waldnaab) 11:02:00
Route:
-
Weiherhammer
-
Freihung 11:20:00
-
Vilseck 11:27:00
-
Neukirchen(b Sulzb) 11:41:00
-
Etzelwang 11:46:00
-
Hartmannshof 11:51:00
-
Hersbruck(r Pegnitz) 11:59:00
-
Nürnberg Hbf 12:15:00
Route:
-
Bahnhof, Weiherhammer
-
Hauptstraße, Weiherhammer 11:17:00
-
Siedlung, Weiherhammer 11:18:00
-
Schule, Weiherhammer 11:19:00
-
Kiesweg, Etzenricht 11:23:00
-
Radschin, Etzenricht 11:24:00
-
Festplatz, Etzenricht 11:25:00
-
Edeka, Etzenricht 11:26:00
-
Bahnhof, Etzenricht 11:27:00
-
Rathaus, Etzenricht 11:28:00
-
Dorfplatz, Etzenricht 11:28:00
-
Siedlung, Etzenricht 11:29:00
Route:
-
Bahnhof, Weiherhammer
-
Lohbachwinkel, Weiherhammer 11:16:00
-
Trippach, Weiherhammer 11:17:00
-
Turnhallesiedlung, Mantel 11:18:00
-
Etzenrichter Straße, Mantel 11:19:00
-
Freihunger Straße, Mantel 11:20:00
-
Post, Mantel 11:20:00
-
Abzw. Kreuzäckerstraße, Mantel 11:21:00
-
Kellerhaus, Mantel 11:22:00
-
Rupprechtsreuth Ort, Mantel 11:23:00
-
Ebenweg, Mantel 11:24:00
-
Steinfels, Mantel 11:27:00
-
Kaltenbrunn Alte Siedlung, Weiherhammer 11:29:00
-
Kaltenbrunn Gasthof Post, Weiherhammer 11:30:00
-
Kaltenbrunn Schulstraße, Weiherhammer 11:31:00
-
Dürnast Kaltenbrunner Straße, Weiherhammer 11:32:00
-
Röthenbach Bahnhof, Kohlberg (Oberpfalz) 11:34:00
-
Kath. Kirche, Kohlberg (Oberpfalz) 11:36:00
-
Rathaus, Kohlberg (Oberpfalz) 11:36:00
-
Gasthof Maierhöfer, Kohlberg (Oberpfalz) 11:38:00
-
Schule, Kohlberg (Oberpfalz) 11:39:00
-
Roith, Kohlberg (Oberpfalz) 11:40:00
-
Schlemm Ort, Kohlberg (Oberpfalz) 11:41:00
-
Hannersgrün Staatsstr., Kohlberg (Oberpfalz) 11:42:00
-
Hannersgrün Ortsmitte, Kohlberg (Oberpfalz) 11:43:00
-
Artesgrün Ortsmitte, Kohlberg (Oberpfalz) 11:44:00
-
Weißenbrunn Ortsmitte, Kohlberg (Oberpfalz) 11:45:00
Route:
-
Weiherhammer
-
Weiden(Oberpf) 11:52:00
-
Altenstadt(Waldnaab) 11:58:00
-
Neustadt(Waldnaab) 12:02:00
Route:
-
Bahnhof, Weiherhammer
-
Hauptstraße, Weiherhammer 11:52:00
-
Siedlung, Weiherhammer 11:53:00
-
Schule, Weiherhammer 11:54:00
-
Kiesweg, Etzenricht 11:58:00
-
Radschin, Etzenricht 11:59:00
-
Festplatz, Etzenricht 12:00:00
-
Edeka, Etzenricht 12:01:00
-
Bahnhof, Etzenricht 12:02:00
-
Rathaus, Etzenricht 12:03:00
-
Dorfplatz, Etzenricht 12:03:00
-
Siedlung, Etzenricht 12:04:00