Bahnhof in Waldkraiburg
Kraiburger Strasse ,
84478Waldkraiburg
The next departure is direction Rathaus, Aschau a. Inn.
Route:
-
Bahnhof, Waldkraiburg
-
Berliner Str., Waldkraiburg 13:51:00
-
Prießnitzstr., Waldkraiburg 13:53:00
-
Daimlerstr., Waldkraiburg 13:55:00
-
Goetheplatz, Waldkraiburg 13:57:00
-
Stadtplatz, Waldkraiburg 13:59:00
-
Reichenberger Str., Waldkraiburg 14:01:00
-
Münchener Platz, Waldkraiburg 14:03:00
-
Aussiger Str., Waldkraiburg 14:04:00
-
Troppauer Str., Waldkraiburg 14:06:00
-
Thann, Aschau a. Inn 14:09:00
-
Werk Haupttor, Aschau a. Inn 14:10:00
-
Siedlung, Aschau a. Inn 14:11:00
-
Rathaus, Aschau a. Inn 14:13:00
Route:
-
Bahnhof, Waldkraiburg
-
Franz-Liszt-Straße, Waldkraiburg 13:51:00
-
Aussiger Str., Waldkraiburg 13:54:00
-
Thann, Aschau a. Inn 13:57:00
-
Siedlung, Aschau a. Inn 13:58:00
-
Rathaus, Aschau a. Inn 13:59:00
-
Kemating, Aschau a. Inn 14:01:00
-
Obereinöd, Gars a. Inn 14:04:00
-
Stampfl, Gars a. Inn 14:05:00
-
Au Kreisstraße, Gars a. Inn 14:06:00
-
Wörth, Gars a. Inn 14:08:00
-
Stadel, Gars a. Inn 14:09:00
-
St.-Ulrich-Str., Gars a. Inn 14:13:00
-
Abzw. Galsberg/Hüttenstätt, Gars a. Inn 14:15:00
-
Dörfl, Gars a. Inn 14:16:00
-
Reichgreißl, Gars a. Inn 14:18:00
-
Stanzlöd, Gars a. Inn 14:19:00
-
Penstätt, Gars a. Inn 14:20:00
-
Lengmoos Abzw. Ramsau, Gars a. Inn 14:21:00
-
Loher, Reichertsheim 14:24:00
-
Lerchenberg, Haag i. OB 14:28:00
-
Altdorf, Haag i. OB 14:31:00
-
Voglberg, Rechtmehring 14:33:00
-
Blümöd, Rechtmehring 14:35:00
-
Ortsmitte, Rechtmehring 14:37:00
-
Freimehring, Rechtmehring 14:38:00
Route:
-
Bahnhof, Waldkraiburg
-
Post, Waldkraiburg 14:04:00
-
Daimlerstr., Waldkraiburg 14:07:00
-
Industriegebiet, Waldkraiburg 14:09:00
-
Reit Gasthaus, Ampfing 14:11:00
-
Frühlingstraße, Ampfing 14:13:00
-
Busbahnhof, Ampfing 14:15:00
Route:
-
Bahnhof, Waldkraiburg
-
Post, Waldkraiburg 14:05:00
-
Haigerloh, Heldenstein 14:10:00
-
Harting, Heldenstein 14:13:00
-
Schule, Heldenstein 14:15:00
-
Lauterbach, Heldenstein 14:17:00
-
Haßberg, Rattenkirchen 14:18:00
-
Haun, Rattenkirchen 14:19:00
-
Pemberg, Rattenkirchen 14:21:00
-
Kagen B12, Reichertsheim 14:24:00
-
B12, Reichertsheim 14:25:00
-
Thambach Abzw., Reichertsheim 14:28:00
-
Ramsau B12, Reichertsheim 14:30:00
-
Furth bei Ramsau B12, Reichertsheim 14:32:00
-
Angermeier, Haag i. OB 14:36:00
-
Bräuhausplatz, Haag i. OB 14:38:00
Route:
-
Bahnhof, Waldkraiburg
-
Franz-Liszt-Straße, Waldkraiburg 14:17:00
-
Föhrenwinkel Ort, Waldkraiburg 14:20:00
-
Mettenheim Abzw., Mühldorf a. Inn 14:25:00
-
Waldstraße, Mettenheim (Kreis Mühldorf a Inn) 14:27:00
-
Altmühldorf Ecksberg, Mühldorf a. Inn 14:30:00
-
Altmühldorf Münchener Str./Wirtsgasse, Mühldorf a. 14:32:00
-
Altmühldorf Bauhof, Mühldorf a. Inn 14:34:00
-
Bahnhof, Mühldorf a. Inn 14:36:00
-
Stadtplatz, Mühldorf a. Inn 14:40:00
Route:
-
Waldkraiburg-Kraiburg
-
Mühldorf(Oberbay) 14:26:00