Bahnhof in Waldkraiburg
Kraiburger Strasse ,
84478Waldkraiburg
The next departure is direction Rosenheim.
Route:
-
Waldkraiburg-Kraiburg
-
Jettenbach 16:39:00
-
Gars(Inn) 16:44:00
-
Soyen 16:52:00
-
Wasserburg(Inn)Bf 16:59:00
-
Ramerberg 17:05:00
-
Rott(Inn) 17:09:00
-
Schechen 17:14:00
-
Rosenheim Hochschule 17:20:00
-
Rosenheim 17:25:00
Route:
-
Bahnhof, Waldkraiburg
-
Berliner Str., Waldkraiburg 16:51:00
-
Prießnitzstr., Waldkraiburg 16:53:00
-
Daimlerstr., Waldkraiburg 16:55:00
-
Goetheplatz, Waldkraiburg 16:57:00
-
Stadtplatz, Waldkraiburg 16:59:00
-
Reichenberger Str., Waldkraiburg 17:01:00
-
Münchener Platz, Waldkraiburg 17:03:00
-
Aussiger Str., Waldkraiburg 17:04:00
-
Troppauer Str., Waldkraiburg 17:06:00
-
Thann, Aschau a. Inn 17:09:00
-
Siedlung, Aschau a. Inn 17:11:00
-
Rathaus, Aschau a. Inn 17:13:00
Route:
-
Bahnhof, Waldkraiburg
-
Post, Waldkraiburg 16:53:00
-
Troppauer Str., Waldkraiburg 16:56:00
-
Friedhof, Waldkraiburg 16:57:00
-
Goetheplatz, Waldkraiburg 16:58:00
-
Daimlerstr., Waldkraiburg 17:00:00
Route:
-
Bahnhof, Waldkraiburg
-
Franz-Liszt-Straße, Waldkraiburg 16:56:00
-
Pürten, Waldkraiburg 16:58:00
-
Niederndorf, Waldkraiburg 17:00:00
-
Apotheke, Kraiburg a. Inn 17:02:00
Route:
-
Bahnhof, Waldkraiburg
-
Franz-Liszt-Straße, Waldkraiburg 17:06:00
-
Föhrenwinkel Ort, Waldkraiburg 17:09:00
-
Abzw. Rausching, Waldkraiburg 17:12:00
-
Mettenheim Abzw., Mühldorf a. Inn 17:15:00
-
Waldstraße, Mettenheim (Kreis Mühldorf a Inn) 17:17:00
-
Altmühldorf Ecksberg, Mühldorf a. Inn 17:20:00
-
Altmühldorf Münchener Str./Wirtsgasse, Mühldorf a. 17:22:00
-
Altmühldorf Bauhof, Mühldorf a. Inn 17:24:00
-
Bahnhof, Mühldorf a. Inn 17:26:00
-
Stadtplatz, Mühldorf a. Inn 17:30:00
Route:
-
Bahnhof, Waldkraiburg
-
Post, Waldkraiburg 17:17:00
-
Daimlerstr., Waldkraiburg 17:20:00
-
Industriegebiet, Waldkraiburg 17:22:00
-
Reit Gasthaus, Ampfing 17:24:00
-
Frühlingstraße, Ampfing 17:26:00
-
Busbahnhof, Ampfing 17:28:00