Neuhausen Monbach-Neuhausen in Unterreichenbach
Im Nagoldtal 3/1,
75378Unterreichenbach
The next departure is direction Horb.
Route:
-
Monbach-Neuhausen
-
Bad Liebenzell 07:31:00
-
Hirsau 07:42:00
-
Calw 07:45:00
-
Bad Teinach-Neubulach 07:50:00
-
Wildberg(Württ) 07:57:00
-
Nagold 08:05:00
-
Nagold Stadtmitte 08:09:00
-
Nagold-Steinberg 08:10:00
-
Nagold-Iselshausen 08:12:00
-
Hochdorf(b Horb) 08:18:00
-
Eutingen Nord 08:23:00
-
Horb 08:34:00
Route:
-
Monbach-Neuhausen
-
Unterreichenbach 07:44:00
Route:
-
Monbachtal, Bad Liebenzell
-
Freibad, Bad Liebenzell 07:52:00
-
Brühl, Bad Liebenzell 07:53:00
-
Kurhaus, Bad Liebenzell 07:55:00
-
Bahnhof, Bad Liebenzell 08:00:00
-
Bürgerzentrum, Bad Liebenzell 08:01:00
-
Mineralbrunnen, Bad Liebenzell 08:03:00
-
Ernstmühl, Calw 08:05:00
-
Hirsau Unterer Brühl, Calw 08:07:00
-
Hirsau Liebenzeller Straße, Calw 08:08:00
-
Hirsau St. Aurelius, Calw 08:08:00
-
Brühl, Calw 08:12:00
-
ZOB, Calw 08:13:00
-
Kreiskrankenhaus, Calw 08:17:00
-
Steckenäckerle, Calw 08:18:00
-
Bauknecht, Calw 08:19:00
-
Schulzentrum, Althengstett 08:25:00
Route:
-
Monbach-Neuhausen
-
Bad Liebenzell 08:03:00
-
Hirsau 08:08:00
-
Calw 08:11:00
-
Bad Teinach-Neubulach 08:15:00
-
Wildberg(Württ) 08:21:00
-
Nagold 08:28:00
-
Nagold Stadtmitte 08:35:00
-
Hochdorf(b Horb) 08:43:00
-
Eutingen Nord 08:53:00
-
Horb 09:04:00
Route:
-
Monbach-Neuhausen
-
Unterreichenbach 08:11:00
Route:
-
Monbachtal, Bad Liebenzell
-
Freibad, Bad Liebenzell 08:29:00
-
Brühl, Bad Liebenzell 08:31:00
-
Mineralbrunnen, Bad Liebenzell 08:33:00
-
Ernstmühl, Calw 08:35:00
-
Hirsau Unterer Brühl, Calw 08:37:00
-
Hirsau Liebenzeller Straße, Calw 08:40:00
-
Hirsau St. Aurelius, Calw 08:45:00
-
Brühl, Calw 08:49:00
-
ZOB, Calw 08:50:00
-
Linde, Calw 09:01:00
-
Kreiskrankenhaus, Calw 09:02:00
-
Steckenäckerle, Calw 09:03:00
-
Bauknecht, Calw 09:04:00
-
Heumaden Bundesstraße, Calw 09:05:00
-
Starenweg, Althengstett 09:06:00
-
Lamm, Althengstett 09:07:00
-
Kirche, Althengstett 09:07:00
-
Rathaus, Althengstett 09:10:00
-
Neuhengstett Bundesstraße, Althengstett 09:12:00
-
Mittelfeld, Simmozheim 09:14:00
-
Ortsmitte, Simmozheim 09:15:00
-
Rahalde, Simmozheim 09:16:00
-
Grabenstraße, Weil der Stadt 09:21:00
-
Stadtgarten, Weil der Stadt 09:22:00
-
Bahnhof, Weil der Stadt 09:25:00