Bahnhof in Türkenfeld
Sankt-Ottilien-Strasse 3,
82299Türkenfeld
The next departure is direction Grafrath (S) ü. Kottgeisering.
Route:
-
Türkenfeld
-
Drexlhof/Maibaum, Türkenfeld 12:38:00
-
Schule, Türkenfeld 12:40:00
-
Zankenhausen, Türkenfeld 12:42:00
-
Pleitmannswang, Türkenfeld 12:45:00
-
Kriegerdenkmal, Kottgeisering 12:48:00
-
Siedlung, Kottgeisering 12:49:00
-
Villenstraße Süd, Kottgeisering 12:50:00
-
Villenstraße Süd 44, Kottgeisering 12:51:00
-
Grafrath 12:53:00
Route:
-
Türkenfeld
-
Geltendorf 12:44:00
Route:
-
Türkenfeld
-
Keltenstraße, Türkenfeld 12:48:00
-
Beurer Straße, Türkenfeld 12:49:00
-
Beuern Kirchstraße, Greifenberg 12:51:00
-
Neugreifenberg Ort, Greifenberg 12:56:00
-
Rathaus, Greifenberg 12:58:00
-
Schondorfer Straße, Greifenberg 12:59:00
-
Kreisverkehr, Eching a. Ammersee 13:02:00
-
Ortsmitte, Eching a. Ammersee 13:03:00
-
Zankenhausen Am Malerwinkel, Türkenfeld 13:06:00
-
Zankenhausen, Türkenfeld 13:07:00
-
Schule, Türkenfeld 13:09:00
-
Drexlhof/Maibaum, Türkenfeld 13:11:00
-
Türkenfeld 13:13:00
Route:
-
Keltenstraße, Türkenfeld
-
Beurer Straße, Türkenfeld 12:49:00
-
Beuern Kirchstraße, Greifenberg 12:51:00
-
Neugreifenberg Ort, Greifenberg 12:56:00
-
Rathaus, Greifenberg 12:58:00
-
Schondorfer Straße, Greifenberg 12:59:00
-
Kreisverkehr, Eching a. Ammersee 13:02:00
-
Ortsmitte, Eching a. Ammersee 13:03:00
-
Zankenhausen Am Malerwinkel, Türkenfeld 13:06:00
-
Zankenhausen, Türkenfeld 13:07:00
-
Schule, Türkenfeld 13:09:00
-
Drexlhof/Maibaum, Türkenfeld 13:11:00
-
Türkenfeld 13:13:00
Route:
-
Türkenfeld
-
Grafrath 12:53:00
-
Schöngeising 13:02:00
-
Buchenau(Oberbay) 13:05:00
-
Fürstenfeldbruck 13:11:00
-
Eichenau(Oberbay) 13:15:00
-
Puchheim 13:17:00
-
München-Aubing 13:21:00
-
München Leienfelsstr. 13:22:00
-
München-Pasing 13:25:00
-
München-Laim 13:30:00
-
München Hirschgarten 13:32:00
-
München Donnersbergerbrücke 13:34:00
-
München Hackerbrücke 13:35:00
-
München Hbf (tief) 13:37:00
-
München Karlsplatz 13:38:00
-
München Marienplatz 13:40:00
-
München Isartor 13:42:00
-
München Rosenheimer Platz 13:44:00
-
München Ost 13:45:00
-
München Leuchtenbergring 13:48:00
-
München-Berg am Laim 13:50:00
-
München-Trudering 13:53:00
-
Gronsdorf 13:57:00
-
Haar 14:00:00
Route:
-
Türkenfeld
-
Geltendorf 13:04:00