Schwabstr. in Stuttgart
Rötestrasse 20,
70197Stuttgart
The next departure is direction Herrenberg.
Route:
-
Stuttgart Schwabstr.
-
Stuttgart Universität 15:45:00
-
Stuttgart-Österfeld 15:47:00
-
Stuttgart-Vaihingen 15:49:00
-
Stuttgart-Rohr 15:51:00
-
Goldberg(Württ) 15:57:00
-
Böblingen 15:59:00
-
Hulb 16:01:00
-
Ehningen(b Böblingen) 16:04:00
-
Gärtringen 16:07:00
-
Nufringen 16:10:00
-
Herrenberg 16:14:00
Route:
-
Schwabstraße, Stuttgart
-
Schwab-/Bebelstraße, Stuttgart 15:45:00
Route:
-
Schwabstraße, Stuttgart
-
Senefelderstraße, Stuttgart 15:45:00
-
Feuersee, Stuttgart 15:46:00
-
Marienstraße, Stuttgart 15:48:00
-
Österreichischer Platz, Stuttgart 15:50:00
-
Österreichischer Platz, Stuttgart 15:50:00
-
Olgaeck, Stuttgart 15:53:00
-
Charlottenplatz, Stuttgart 15:56:00
-
Hauptbf (Arnulf-Klett-Platz), Stuttgart 16:00:00
-
Stadtbibliothek, Stuttgart 16:04:00
-
Postdörfle, Stuttgart 16:05:00
-
Im Kaisemer, Stuttgart 16:06:00
-
Am Kriegsbergturm, Stuttgart 16:07:00
-
Helfferichstraße, Stuttgart 16:08:00
-
Obere Mönchhalde, Stuttgart 16:09:00
-
Viergiebelweg, Stuttgart 16:10:00
-
Kunstakademie, Stuttgart 16:10:00
-
Killesberg, Stuttgart 16:12:00
Route:
-
Schwabstraße, Stuttgart
-
Seyfferstraße, Stuttgart 15:46:00
-
Leipziger Platz, Stuttgart 15:46:00
-
Herweghstraße, Stuttgart 15:47:00
-
Kleiststraße, Stuttgart 15:48:00
-
Westbahnhof (Schleife), Stuttgart 15:50:00
Route:
-
Schwabstraße, Stuttgart
-
Schwab-/Reinsburgstraße, Stuttgart 15:47:00
-
Schickhardtschule, Stuttgart 15:48:00
-
Erwin-Schoettle-Platz, Stuttgart 15:49:00
Route:
-
Schwabstraße, Stuttgart
-
Stuttgart West Bismarckplatz 15:48:00
-
Schwab-/Bebelstraße, Stuttgart 15:49:00
-
Rosenbergplatz, Stuttgart 15:50:00
-
Rosenberg-/Johannesstraße, Stuttgart 15:52:00
-
Rosenberg-/Seidenstraße, Stuttgart 15:53:00
-
Linden-Museum, Stuttgart 15:54:00
-
Katharinenhospital, Stuttgart 15:55:00
-
Hauptbf (Arnulf-Klett-Platz), Stuttgart 15:58:00
-
Staatsgalerie, Stuttgart 16:01:00
-
Friedenstraße, Stuttgart 16:02:00
-
Urachstraße, Stuttgart 16:04:00
-
Schwarenbergstraße, Stuttgart 16:05:00
-
Ostendplatz, Stuttgart 16:07:00
-
Wagenburgstraße, Stuttgart 16:08:00
-
Libanonstraße, Stuttgart 16:10:00
-
Gablenberg, Stuttgart 16:11:00
-
Planckstraße, Stuttgart 16:13:00
-
Straußstaffel, Stuttgart 16:14:00
-
Heidehofstraße, Stuttgart 16:15:00
-
Eugensplatz, Stuttgart 16:17:00
-
Olgaeck, Stuttgart 16:18:00
-
Charlottenplatz, Stuttgart 16:21:00
-
Schlossplatz, Stuttgart 16:23:00