Schwabstr. in Stuttgart
Rötestrasse 20,
70197Stuttgart
The next departure is direction Filderstadt.
Route:
-
Stuttgart Schwabstr.
-
Stuttgart Universität 12:50:00
-
Stuttgart-Österfeld 12:52:00
-
Stuttgart-Vaihingen 12:54:00
-
Stuttgart-Rohr 12:56:00
-
Oberaichen 12:59:00
-
Leinfelden 13:01:00
-
Echterdingen 13:04:00
-
Stuttgart Flughafen/Messe 13:07:00
-
Filderstadt 13:12:00
Route:
-
Stuttgart Schwabstr.
-
Stuttgart Feuersee 12:51:00
-
Stuttgart Stadtmitte 12:53:00
-
Stuttgart Hbf (tief) 12:55:00
-
Stuttgart-Bad Cannstatt 12:59:00
-
Stuttgart Neckarpark 13:02:00
-
Stuttgart-Untertürkheim 13:04:00
-
Stuttgart-Obertürkheim 13:07:00
-
Esslingen-Mettingen 13:09:00
-
Esslingen(Neckar) 13:12:00
-
Oberesslingen 13:14:00
-
Esslingen-Zell 13:17:00
-
Altbach 13:19:00
-
Plochingen 13:22:00
-
Wernau(Neckar) 13:28:00
-
Wendlingen(Neckar) 13:32:00
-
Kirchheim(Teck)-Ötlingen 13:36:00
-
Kirchheim(Teck) 13:39:00
Route:
-
Stuttgart Schwabstr.
-
Stuttgart Universität 12:55:00
-
Stuttgart-Österfeld 12:57:00
-
Stuttgart-Vaihingen 12:59:00
Route:
-
Schwabstraße, Stuttgart
-
Stuttgart West Bismarckplatz 12:52:00
-
Schwab-/Bebelstraße, Stuttgart 12:54:00
-
Rosenbergplatz, Stuttgart 12:55:00
-
Rosenberg-/Johannesstraße, Stuttgart 12:56:00
-
Rosenberg-/Seidenstraße, Stuttgart 12:58:00
-
Linden-Museum, Stuttgart 13:00:00
-
Katharinenhospital, Stuttgart 13:01:00
-
Hauptbf (Arnulf-Klett-Platz), Stuttgart 13:04:00
-
Staatsgalerie, Stuttgart 13:07:00
-
Friedenstraße, Stuttgart 13:09:00
-
Urachstraße, Stuttgart 13:10:00
-
Schwarenbergstraße, Stuttgart 13:12:00
-
Ostendplatz, Stuttgart 13:13:00
-
Wagenburgstraße, Stuttgart 13:15:00
-
Libanonstraße, Stuttgart 13:17:00
-
Gablenberg, Stuttgart 13:18:00
-
Planckstraße, Stuttgart 13:20:00
-
Straußstaffel, Stuttgart 13:21:00
-
Heidehofstraße, Stuttgart 13:22:00
-
Eugensplatz, Stuttgart 13:24:00
-
Olgaeck, Stuttgart 13:25:00
-
Charlottenplatz, Stuttgart 13:28:00
-
Schlossplatz, Stuttgart 13:30:00
Route:
-
Stuttgart Schwabstr.
-
Stuttgart Feuersee 12:54:00
-
Stuttgart Stadtmitte 12:55:00
-
Stuttgart Hbf (tief) 12:57:00
-
Stuttgart Nord 13:01:00
-
Stuttgart-Feuerbach 13:03:00
-
Stuttgart-Zuffenhausen 13:06:00
-
Kornwestheim Pbf 13:10:00
-
Ludwigsburg 13:13:00
-
Asperg 13:17:00
-
Tamm(Württ) 13:19:00
-
Bietigheim-Bissingen 13:24:00
Route:
-
Schwabstraße, Stuttgart
-
Seyfferstraße, Stuttgart 12:53:00
-
Leipziger Platz, Stuttgart 12:54:00
-
Herweghstraße, Stuttgart 12:55:00
-
Kleiststraße, Stuttgart 12:56:00
-
Westbahnhof (Schleife), Stuttgart 12:58:00